Парламент підвищив зарплати вчителям на 50%

За словами Гройсмана, бюджет дозволить розпочати відновлення соціальної справедливості

Парламент підвищив зарплати вчителям на 50%

Державний бюджет на 2017 рік – це людиноцентричний бюджет, який дозволить розпочати відновлення соціальної справедливості та відродження національної економіки. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман перед ухваленням Верховною Радою проекту закону про Державний бюджет України на 2017 рік.

Він наголосив, що заробітна плата учителям буде підвищена на 50%.

Говорячи про продовження децентралізації у 2017 році, прем'єр-міністр продемонстрував цифри, як щомісяця наповнюватимуться місцеві бюджети.

«Ви побачите сотні мільйонів, якщо не мільярди, які у вас будуть для того, щоб ви будували школи, садочки, дороги і все, що необхідно мешканцям ваших міст. Ви будете свідками продовження масштабної децентралізації», - підкреслив Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив, що Уряд розпочав чесний процес формування українського бюджету на 2017 рік. Кабінет Міністрів України вчасно подав проект бюджету до українського Парламенту і з 15 вересня спільно з фракціями, групами та комітетами Верховної Ради України працював над тим, щоб знайти «якомога краще рішення для України на 2017 рік».

За Закон «Про Державний бюджет України на 2017 рік» вночі 21 грудня проголосували 274 народні депутати.

Освіта.ua
21.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
Влада думає за економію,але не за здоров’я дітей. Шкільними автобусами возять дітей за 30 кілометрів до опорної школи щоденно по бездоріжжю.Шкільні автобуси не ремонтуються,бо не має коштів на запчастини.Дітей місяць до школи вже не возить шкільний автобус,який збирає дітей з 5 шкіл.Діти сидять вдома і не навчаються! Ось вам і ДЕЦЕТРАЛІЗАЦІЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ !
ВИКЛАДАЧ
Шановні викладачі, ніхто вам посадовий оклад з 1-го січня 2017 р. не підвищить!!!! Чекайте 01.09. 2017 р. Якщо хто дочекається! Маразм в дії!!!!! https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/uryad-priynyav-rishennya-pidvishchennya-rivnya-oplati-pratsi/ ПОСТАНОВА від 14 грудня 2016 р. № 974 Київ Кабінет Міністрів України постановляє: Підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, здійснюється з 1 січня 2017 року. Підвищення посадових окладів педагогічних працівників усіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, здійснюється з 1 вересня 2017 року. Органи місцевого самоврядування можуть приймати власне рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, до 1 вересня 2017 року.
Викладач ПТНЗ
Викладачів ПТНЗ і ВНЗ конкретно здурили!!! Хто буде вчити дітей професії? Може вчитель християнської етики чи екології? За яку зарплату має працювати майстер виробничого навчання і викладач спедисциплін? Уряд - АУ-УУ!! Хтось думає про престижніситьробітничих професій?
Коментувати
Степан
Директор школи повідомив, що в нього найбільше зменшиться зарплата у січні, в порівнянні із груднем. Оскільки в нього скасовують не тільки 20% за престижність, але й 20% надбавки за інтенсивність праці директора, яку йому оплачували з районного бюджету. Це пов’язано з тим, що з січня з місцевого бюджету будуть оплачувати зарплату техперсоналу і енергоносії. А оскільки цих грошей не вистачає, то різні надбавки, які мали директори, скасовано.
Степан
Сьогодні нам сказали у школі, що з 1 січня 2017 року зарплата вчителів буде меншою від зарплати за грудень. Оскільки перехід на 2 тарифних розряди збільшує заробітну плату на 12%, але скасування 20% надбавки за престижність праці педпрацівників зменшує зарптату у порівнянні з груднем.
chayka
Читаю прогнози пана прим’єра, а в голові пульсує одне: "Бла - бла - бла".
123456
Интересно как же преподаватель в коледже, который читает укр.язык будет по рангу и зароботной плате ниже того же учителя школы? Парадокс и митинги с бунтами обеспечены!
Овод
Все це добре на папері, але ніхто ще не відміняв основоположну формулу розвитку економіки:" товар-гроші-товар". Щоб бюджетникам платити ось таку зарплатню, має працювати економіка, а отже звідки візьмуть гроші. Саме гроші, а не фантики, які друкує наш уряд і розкручує інфляцію. А можливо це й буде українським економічним дивом))) Блажен, хто вірує!!!
Asteras
Для Овод: Ты в своем уме? Выпускники ВНЗ и есть тем товаром, который потом конвертирует одержаные знания в деньги. Да, напомню тебе, олуху, что даже при такой бедственной экономике наши чинуши умудряются наворовать себе милиарды, а ты тут будешь демагогию разводить!
Коментувати
petro
Підскажіть хтось рецепт консервування грошей в бочці, а то матраси не витримають такі суми грошей!
Арго
Для petro: то питання до судді, який тримав гроші в банці.це не тут.
Коментувати
Віктор
Знову їздять по чутливості до соціальної справедливості оплати праці. Дана справедливість визначається тарифною сіткою, ось там і корінь зла, оскільки потрібно замість 1600 якраз туди закласти 3200. І не потрібно "перекидати" вчителя по розрядах щоб його хоч трішки відтягнути від "зрівнялівки". Далі вже вибираємо кожен свій коефіцієнт згідно тарифної сітки і рахуємо що мали б отримувати (добавлю що розрахунок депутати своїх зарплат ведуть від мінімальної зарплати, наприклад той хто кричить про підвищення отримуватиме 20 "мінімалок" (не 1600, а від 3200), тобто собі окремий тариф)
Школа
Опустили вчителя до рівня прибиральниці. Тепер будемо як вони п`яними шататись і байки розповідати учням
Teacher
Да,подняли. В Харькове вынуждают писать заявление на бесплатный отпуск на время каникул, т.к денег на повышение нет.
совесть
Для Teacher: Правильно. Сидіть дома й діти посидять. Грошей у більшості батьків немає, щоб по екскурсіях ви їх водили... Чого тинятися по грипозній, холодній школі? Репетиторством будете вдома займатися!?
Коментувати
ТАРАС
ЗНОВУ ПЛАЧЕТЕ ? НЕВДЯЧНІ. ТА ВЧИЛИ Б ТАК. Ось пенсія 1247 грн. у 10 млн. А ви сидите в школі до 70 років. І за Януковича агітували..., совки туповаті.
Олеся
Я раном іду на роботу 7:40 отправляється автобус шкільний приїджаю 15:30 і маю зарплату лише 1378 грн. престижність і всі інші доплати не маю так як гарно плачуться немає фінансів а дітей люблю тому і працюю хотя робота і нетакаж легка як ви думаєте
простоктото
Для ТАРАС: совки туповаті это ты о себе...
Лана
Олесю, чому ви така безграмотна? Не може вчитель з такою грамотныстю викладати будь-шо, хыба як-небудь. А Тарас... просто дыд Бу-бу
Коментувати
Престижність
При союзі при зарплаті вчителя після 10 років роботи на одному місці видавали квартиру,що річну путівку у санаторій,через 25 років виходили на пенсію.Вчителя поважали і трохи боялися.А зараз вчитель жебрак начитаний,бомж який живе на роботі
Старий
Для Престижність: 30 років працював за радянської влади, а того не бачив На пенсію виходили в 55-60 р. квартиру наймав у господині, правда , за неї платила сільрада Путівками майже не користувались, бо не було грошей Пару раз дали туристичну(пішки, по горах) Так що не видумуйте. У мене 53 роки педагогічного стажу. І завжди вчитель був на останньому місці. Старий
Українська вчителька
Для Старий: Ви не праві! Я починала працювати в сільській школі ще з 1989р. На свою зарплату до 200руб.я могла собі дозволити майже все, чого бажала.Інша справа, що в магазинах у вільному доступі це "все" було майже недосяжне! І в санаторії їздила, а профспілка платила частину вартості путівки.Тому ваш одинокий приклад не свідчить про маштабність! А якщо вашу квартиру оплачувала сільська рада(це говорить, що і ви працювали в селі), то чому ви не згадуєте про доплати пед.працівникам в селі на заготівлю сільськогосподарської продукції та ще пільги на вугілля?
Арго
Для Старий: справді, не видумуйте. Я прийшла працювати в школу у 1988. Вт ому ж році отримала квартиру.( Миколаївської область)
Коментувати
Ольга
Ще забули попоередити щодо підвищення зарплати вчителям :у скільки разів скочить долар?!!!. Вчора вже був 28. Так що освітяни і не надійтеся на покращення.Нам просто повертають так звані інфляційні, які чомусь зі скачками валюти нам просто забували додати до зарплати віс попередні роки. І так зване підвищення - це всього-навсього повернення нам наших же грошей. Ось вам і політика і економіка.
2 2=?
Для Ольга: доллар 27.2 продажа, как и был неделю назад
Коментувати
ОЛЯ
Говорили -говорили ,обіцяли -обіцяли хто більше і на скільки ,а ти попробуй розберись.50% це від ставки , чи від всієї зарплати?
ВИКЛАДАЧ
А нам в навчальному закладі сказали, що підвищать зарплату тільки вчителям, а викладачам коледжів, і технікумів – ні, тому що ми викладачі! Маразм!!! Невже не можна використовувати термін «педагогічні працівники»!!!!! Положення про атестацію у нас же одне для всіх, чи вчитель ти, чи викладач!!! І я не буду здивована, якщо з цього приводу буде довге бюрократичне непорозуміння! Ну як завжди……..
Мастер
Для ВИКЛАДАЧ: Ви в школі працюєте чи в коледжі? І хто конкретно Вам сказав це? Питання дійсно дискусійне і буде несправедливо, якщо викладачі в коледжі будуть мати меншу зарплату ніж вчителі в школі, та й ще будуть нижче їх в тарифній сітці. Хоча для таких питань існує профспілка, яка повинна це регулювати!
neexpert
Для Мастер: "існує профспілка, яка повинна це регулювати!" Невже десь в Україні профспілка працівників освіти щось вирішує? Бо у нас профспілка "вирішує", і вже давно лише для своїх функціонерів: голова обкому при з/пл в 30 тис.грн раптом перейметься проблемами рядового вчителя? Хочу бачить те, що чую!
Діана
І я викладаю в коледжі, і теж пішов слух, що те що підняли у грудні, то це все наше підвищення, а більше не чекайте, бо ми не вчителі.
Коментувати
Володимире, Ви,певно,
правий на 300%. Та всі послухають директорів,які, викликав до себе у кабінет, вкажуть конкретні прізвища потрібних дупутатів. Практика життя. Директори (не всі, однозначно не всі) отримають бабло, а вчителі - додаткові години, або інші привілеї... Так що - саме вчителі винні у тому, що велика частка отих нероб сьогодні у парламенті...
Марина
Зарплата технічки з січня 2017=3200 .а вчителя =4000 тис, вища освіта, 5 років Університету,купа прочитаної макулатури. І прицьому хтось ще вчителювати має бажання ???? Я -ні....
Местный
Для Марина: буду проситься перевестись в тех персонал: буду бухать на работе, спать под телевизор на вахте и шататься по территории и ни за что не отвечать и никакой бумажной отчётности.
2 2=?
Для Местный: при союзе зарплата 80 рублей в школе, а на заводе 200, чего же вы тогда пошли в школу, вместо того, чтобы бухать и спать на работе?
2 2=?
Для Марина: при этом техничка должна быть на работе с 8 до 17, а учитель на ставку работает с 8 до 12 и еще имеет уйму времени, чтобы подработать
Коментувати
Володимир
Між іншим, а хто ізвас читав Закон про Освіту. А ви знаєте, що згідно даного Закону зарплата вчителя має складати не нижче середньої зарплати в промисловості. На сьогодні 9.5 тис. грн. Тому нема чого відсижуватись. Всі на вибори агітувати, щоб оці гниди на наступних виборах не потрапили у владу
Yana Ivasenko
Для Володимир: Ви вважаєте, що ті, хто прийде за ними, будуть кращі?
Уточніть, будь ласка
Для Володимир: А яка промисловість є в Україні?
Коментувати
Местный
Ну всё, опять все понесут мол какие учителя богатые. Каждый родитель будет поливать помоями всех педагогов ещё чаще и обильней. А на деле эти все повышения - пустой звук.