Уряд визначив, як школам популяризувати герб і гімн

КМУ затвердив план популяризації державних символів України та виховання поваги до них

Уряд визначив, як школам популяризувати герб і гімн

Кабінет Міністрів затвердив план заходів щодо популяризації державних символів України та виховання поваги до них у суспільстві. Відповідне розпорядження підписано прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Урядовий документ містить перелік заходів, що мають здійснюватись органами державної влади, в тому числі і у навчальних закладах країни, з метою популяризації державних символів.

Зокрема, на МОН, Мінкультури, Український інститут національної пам’яті та обласні державні адміністрації покладено проведення серед учнівської та студентської молоді конкурсів творчих робіт, присвячених державним символам України.

Також Міністерство освіти разом з обласними державними адміністраціями мають забезпечити обладнання у дитячих садках, школах та позашкільних навчальних закладах куточків державних символів України, проведення педагогічними працівниками роз’яснювальної роботи серед учнів із шанобливого ставлення до державних символів.

На державному рівні має бути започатковане обов’язкове виконання учнями та вчителями Державного Гімну під час підняття Державного Прапору України на початку та наприкінці кожного навчального року, а також під час проведення інших урочистих заходів.

Бібліотеки мають забезпечити проведення книжкових виставок, презентацій видань та інших заходів, спрямованих на популяризацію державних символів України.

Українському інституту національної пам’яті доручено забезпечити створення документальних і анімаційних фільмів пізнавального змісту про походження та історичний розвиток державних символів України.

Також на органи виконавчої влади, в тому числі на Міністерство освіти, покладено обов'язок сприяти висвітленню державними ЗМІ в теле- і радіопередачах, соціальній рекламі, публікаціях, спрямованих на виховання у громадян, шанобливого ставлення до державних символів України.

Освіта.ua
19.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дістали
"Ми поки будемо розтягувати, що залишилось, а ви поки гімн співайте, гербу моліться, а нам не заважайте"
М.Булгаков
«Если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире ПЕТЬ ХОРОМ , у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза…, в уборной начнётся разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах. Значит, когда эти баритоны кричат «бей разруху!» — Я смеюсь. Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку! И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займётся чисткой сараев – прямым своим делом, — разруха исчезнет сама собой»
тысячу раз показывай,рассказывай,
а когда собирают деньги раненому бойцу, больному ребёнку, то всё сразу становится на свои правильные места. Кто-то наивно полагает, что люди мира, кому интересно, не наблюдают ситуацию?
Василий Шмындрук
Поки бджілки-трудівниці із освітянського вулика намагаються хоч би чомусь навчити підростаюче покоління, більшість з яких нічому вчитись не бажають, управлінські трутні знаходять собі нові розваги. Тепер чиновницькі клептомани із завзяттям почнуть перевіряти наявність державної атрибутики у кожному кабінеті, аудиторії чи класі навчальних закладів держави. Бо застав убогих Богу молитись, вони лоби потрощать.
Оксана
Ой, недовго вже залишилось до плану заходів щодо популяризаціїї президента, міністрів і депутатів та виховання поваги й шанобливого ставлення до них у суспільстві.
СОВОК.
------------------------------------МАХРОВЫЙ СОВОК------------------------------------
Володимир Кондусь
У нашій школі вже більше десяти років щоранку, хочу зазначити, щоранку перед початком першого уроку учні прослуховують гімн, бажаючі підспівують. Хочу зазначити, що це дійсно потрібно робити, адже це виховує та дисциплінує дітей. Прикро, що про це очевидно в уряді не знають. Варто краще забезпечувати школи необхідним технічним оснащення, щоб гімн можна було прослуховувати, переглядати відеоролики, відеосюжети, які популяризують українські символи, культуру, традиції... За 7 років перебування на посаді директора школи за державний кошт до школи не надійшло жодного комп’ютера, мультимедійного проектора, планшета, ноутбука, програвача, принтера і т.д. Ось над чим потрібно сьгодні працювати уряду! Чи не правда?
риса
Для Володимир Кондусь: А кто-то имеет и выводит из строя технику, так как лень выучиться и работать. Вот такый ресурс адмыностративный. Есть таки, шо новое меняют тт же на старое. Любят так страну... Вас жаль
Valentina Omelyanenko
100% підтримую В.Кондусь. Треба не опорні школи робити та "розвішувати" символи. Символи держави є в кожному шкільному кабінеті. Забезпечити треба кожну школу ноутбуком, проектором, мультимедійною дошкою!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Коли ввели вивчення інформатики в початковій школі, забули що неможливо навчити 5 дітей на одному комп’ютері. Треба, щоб школа була сучасною в прямому значенні цього слова
Игорь Соломонов
Для Володимир Кондусь: Це називається "Застав д***ка богу молитися"
Коментувати
Vladimir Zvan
Главное развитая экономика и высокий уровень жизни, тогда будет патриотизм. А символы всего-лишь символы.
Alexander Pasichnyk
Є пропозиція до уряду: нині гербі і прапор є атрибутом більшості автомобілів. Відтак, логічним вбачаємо створення умов за яких кожна укр сім’я буде мати змогу купити власне авто. При цьому кожне імпортоване авто обладнувати тризубом на бампері/бардачку іт.д. малювати або встановлювати десь прапор, а в магнітолу вмонтувати гімн - як рекламу в YouTube. Все = везе сім’я дитину вранці в школу - прапорець перед очима майорить, гімн лунає = дитина (зрештою уся сім’я), отримавши порцію патріотизму, щаслива йде до школи, а дорослі - на роботу...
Сергій
Для Alexander Pasichnyk: Оце чудова пропозиція - відмініть розмитнення і поставте умову машини прикрашати державними символами.
Коментувати
Галина
Складається враження,що наші міністри щойно прокинулись із зимової сплячки. Рекомендують ( читайте - наказують) виконувати те, що ми вже давно робимо. Абсурд!!! Може нехай почнуть із себе та своїх дітей.
Накипелов
Людина, яка боїться визнати, що придбала тещі квартиру за $600 млн., яка підвищує чиновникам зарплати, а робітникам, хіба що тарифи і ціни, не може бути ПАТРІОТОМ. А тим більше вимагати поважати Національні символи. Бо сама їх не поважає!!!
Маразмам - геть
Знову черговий маразм (за Громовим). Кабінет міністрів затвердив ПЛАН, і понеслося - спустіть заходи, як ви любите гімн, герб і прапор. Та ми давно виховуємо у дітях оте шанобливе ставлення до державних символів. Але коли я, виконуючи оці дурнуваті ПЛАНИ, буду тільки про гімн та герб говорити, то не тільки у дітей відразу до символів викличу. але і у мене вона з"явиться. Так, як зараз у дітей з"являється вже відраза до української мови після чергових конкурсів Шевченка-Яцика-Шевченківських днів-олімпіад - творів....... Як кажуть поляки, цо занадто, то не здраво. Здорового глузду б міністерським, та де єж його взяти.
Колега
"Міністерство освіти разом з обласними державними адміністраціями мають забезпечити обладнання у дитячих садках, школах та позашкільних навчальних закладах куточків державних символів України" - в усіх школах давно вони є. "На державному рівні має бути започатковане обов’язкове виконання учнями та вчителями Державного Гімну під час підняття Державного Прапору України на початку та наприкінці кожного навчального року, а також під час проведення інших урочистих заходів" - вже більше 10 років всі вчителі і учні виконують. Пропоную вище згадане речення викласти у такій редакції "...започатковане обов’язкове виконання представниками районної та обласної адміністрацій та рад під час проведення та відвідування урочистих заходів, особливо в школах, Державного Гімну..."
Ось так
Куточки давно вісять у кожному класі, гімн співаємо .Тільки, коли батькі учнів за кордон ідуть працювати на заробітки , бо тут роботи нема , - від цього патріотизму не білбшпє
Anna
какая гадость. Жутко бесит вся эта беготня вокруг патриотизма. Мне кажется подобные вещи действуют наоборот, все это очень надоедает ( так как делается неумело) и весь патриотизм что был умирает на корню.
Простий вчитель
Невже в нашій країні уряд не має інших проблем? Як на мене, діти і так, вбільшості випадків шанують державні символи. А от наш Гройсман уже точно "перекерувався", такимим темпами, ми, вчителі, скоро будемо вчити дітей любити батьків. І може я і дещо згущую фарби, проте у мене таке враження, що наша країна перетворюється на потворну пародію північної кореї, чи Союзу часів Сталіна - патріотизм з під батога - найбільш ефективний (перевірено наведеними прикладами).
Накипелов
Спочатку злили Крим і Донбас москалям. А тепер роблять вигляд, що переймаються патріотизмом. Та через таких жидів, більшість патріотів вишиванки не хочуть одягати, бо ними маніпулюють брехливі цинічні популісти. Те саме буде із національними символами, якщо любов до них нав’язувати примусово...
Накипелов
P. S. Прихильники Північної Кореї і Парашастану ставте мінуси!!!
Коментувати
Игорь Соломонов
Буде нормальне життя і таке питання, як виховувати патріотизм і любов до державних символів саме по собі відпаде. А так патріотизм на одній самій розвинутій корупції в світі не дуже виховаєш...
Народ
Для Игорь Соломонов: Правильно
Коментувати
василь
дійсно сумно що ці люди керують країною, вони реально відірвані від життя. горе нам , горе.
Колега
Для василь: Таке враження, що взагалі не знають, чим живуть школи(
Вчитель
Колего- все вони добре знають, просто вони нас сприймають за бидло , а оскільки ми нічого їм зробити не можемо, вони думають абсолютно правильно. Тому і плюють на нас з високої гори, все логічно
Коментувати
Директор школи
Вони не знають, що школярі співають гімн на початку кожного тижня ще з 2013 року.