Підвищення зарплати - крок до мотивації вчителя, - прем’єр

Прем’єр-міністр наголошує на необідності фінансової мотивації українського вчителя

Підвищення зарплати - крок до мотивації вчителя, - прем’єр

Ініціатива Уряду щодо збільшення заробітної плати вчителям на 50% у 2017 році стане першим кроком створення умов фінансової мотивації та відновлення престижності роботи вчителя. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

«Наша ініціатива підвищити заробітну плату вчителю до 50% від факту 2016 року - це є перший крок до створення умов фінансової мотивації, відновлення престижності роботи українського вчителя. Це буде основа», - зазначив він.

За його словами, якісні освіта та компетенції дадуть Україні реальний прорив.

«Інакше ми будемо лісопилкою: виростили дерево, зрізали, продали. Я би хотів, щоби ми були інноваційні, конкурентні, могли тримати передові позиції і уникали ризиків погіршення конкурентоспроможності та якості всіх видів освіти в Україні, втрати наукового потенціалу», - зазначив Гройсман.

Як відомо, в уряді планують підняти заробітні плати українським вчителям, зокрема, з 1 січня 2017 року вчитель вищої категорії має отримувати від 5266 грн до 6841 грн, учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 грн.

Освіта.ua
15.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
З першого січня підвищену зарплатню отримають вчителі загальноосвітніх предметів. Це на 400-500 грн. більше. Ті викладачі, які ведуть спецдисципліни або майстри виробничого навчання підвищену зарплату отримає лише з 1 вересня»,
Накипелов
Пане Гройсман, ваші колеги, народні депутати, судді, прокурори... готові працювати за 3960 грн.? Навряд чи... Спочатку зрівняйте їхні зарплати із зарплатами вчителів, а вже потім говоріть про мотивацію!!!
КОЛЯ
Реально прожити і на 3200 неможливо. Сьогодні заходив в магазин ковбаса і хліб - 50 грн.а ще все решта
2 2=?
Для КОЛЯ: Ви ще ковбаску купляєте?
Коментувати
Странные слова!
Это шаг, для того чтобы выжить господин Гройсман. Вы готовы при таких ценах как сегодня перезимовать на зарплату 1600? Ваша политика больше смахивает на геноцид. И скажите, что лжу? Для начала проведите реформу образования, отмените "уровни стандарта". Измените законодательство о прфтехобразовании. Дети не хотят идти в 10 класс. Какой может быть уровень обучения 2 за 1? Пусть тоже здают ВНО и дальше на првах абитуриентов вступительные в тоже самое заведение! Позвольте бакалавров атестовать на категории. Пока не поздно отмените оптимизацию. Вы уничтожайте интелектуальный потенциал страны и рабочие места. Все понимают никакого улучшения образования не будет. Только пустые слова.
TamilaL
Для Странные слова!: Слова "лжу" в русском языке нет. Есть слово лгу от глагола лгать.
Коментувати
Олена
Працюю у ВУЗі. До 1 січня 2017 р. була ставка. Вже усім об’явили про скорочення ставок. Довели по кафедрам - тепер працюватиму на 0.8. І дай Боже, щоб залишилося хоч би те, що було до їх об’явленого ПІДВИЩЕННЯ.
ТАРАС
Для Олена: З такою грамотою Вам давно треба було бути на пенсії, а не проїдати наші податки....
Марія
Для Олена: Для Странные слова!: У вас з однієї дитини залік чи екзамен починається від 100 зелених. Одна група і зарплата вчителя за 2 роки. А у вчителя в школі в кращому разі квіти на 1-вересня та День учителя. А ви ще маєте совість говорити! Дитина,яка вчиться не дотягає 1-2 бали по 100 бальній системі. А ТА,яка цілий семестр не ходить на пари здає на стипендію. Для вас зарплата якась символічна доплата, на яку ніхто з викладачів ВНЗ не звертає уваги!
hmelena
Для Марія: В цьому році я пішла навчатися на практичного психолога. Один рік навчання, друга освіта. Що можу сказати: я виконала ВСІ контрольні, семінари, заліки в системі МУДЛ. Зараз у мене сесія. Все складаю на відмінно. НІХТО нічого не вимагає. Я задоволена. А презент - чай чи квіти від групи - це приємна компенсація нашого спілкування. Східноукраїнський універитет ім. В.Даля (тимчасово переміщений із Луганська, м. Сєвєродонецьк)
Коментувати
Василий Шмындрук
Вірити прем"єру можуть тільки наївні. Як показали останні "Схеми" на каналі УТ-1, Гройсман приймак і живе у тещиній квартирі на Нових Липках. При призначенні обіцяв показати, як управляти дежавою. Тепер чекаємо, що вкаже йому теща.
Накипелов
Для Василий Шмындрук: Якби прем’єр-міністр будь-якої цивілізованої країни, заявив, що високі тарифи на газ для населення - спосіб притиснути "схемщиків" (хоч самі ж "схемщики" той газ, по-суті, реалізують), то на другий день поїхав би до Ростова вчитися, як правильно розвішувати макаронні вироби на вуха свідомих громадян. В Україні ж, такі витівки проходять. Так само, як і казки про високі зарплати депутатів у декілька десятків мінімальних зарплат, тещині квартири вартістю більше ніж півмільйона вічнозелених, а мотивація вчителя "високою" зарплатою в 100 євро, взагалі, "бімба у вігіні". Ще в 2014 році, прихильники "недорусского міра" кричали, що до влади в Києві прийшли фашисти. Тільки не фашисти, а цинічні брехуни. Правда в Гройсман, в цьому плані, слабка ланка.
Марія
Для Накипелов: Фашисти не знущалися над своїм народом, а ці знущаються
Коментувати
Сергій Неживий
https://buhgalter.com.ua/dovidnik/pratsya-ta-zarobitna-plata/posadovi-okladi-za-yets/posadovi-okladi-za-yets-2017/ роззуйте очі сайт гройсманівської бухгалтерії
Сергій Неживий
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248703836 отаке підвищення
Сергей Лимонов
Для Сергій Неживий: цей документ за грудень 2015! алло!!
Коментувати
Сергій Неживий
старший вчитель, методист, кабінет, зошити плюс інфляція вийде тех саме зтягніть пояси щоб пузо не репнуло ці байки ще за часів розвинутого соціалізму чую
ОЛЯ
Поясніть ,як розуміти з 1 січня 2017 року вчитель вищої категорії має отримувати від 5266 грн до 6841 грн. 5266 - це ставка , чи це з доплатами
Експерт
Для ОЛЯ: Пояснюю - цього ніхто не знає. Ці цифри взяті і озвучені для того, щоб вчителі мовчали і чекали бажаного підвищення, а всі інші сходили від розуму від заздрощів, яка у вчителів величезна зарплата, і і скільки їм, ледацюгам, її можна підвищувати.
Местный
В точку. Все на ушах от обещанных космических зарплатах педагогам. Только о том, как педагога с тех.работником сравняли - все молчат....
Vera Rouz
Гройсман так і сказав на засіданні КМУ:"Зарплата вчителя з УСІМА надбавками буде..."
Коментувати
Прохожий
Ну да, ну да. В институтах уже учить некого, не идут в педагогигические вузы. Когда будет полный крах с кадрамы, тогда будет поздно.
Елена Онищенко
Брешуть. Підвищення на 50% - нема. Я особисто бачила, що наш бухгалтер подавала на 2017 рік. На сайті "Бухгалтер" розміщена тарифна сітка в якій нема підвищення на 50%.
Дістали
Вже так рекламують підвищення зарплати вчителям,так рекламують- сусіди вже через заздрощів через раз вітаються( хоча ми ще не отримали авансу навіть за грудень). В поліції тихенько,без реклами підняли-і ані пари з вуст.ДІСТАЛИ!!!!!
Браво уряду!
Студент 5 років погризши граніт науки буде отримувати 3960. За ці гроші він бути мати у хвоста і гриву від дітей, їх батьків, адміністрації, різних перевіряючих..... буде завжди винуватим. І технічка, яка з горем пополам помиє кабінет, буде отримувати 3200. Робота вчителя оцінюється на 760 грн. дорожче, ніж робота некваліфікованого персоналу! Браво! Немає слів!
Молодий Вчитель
З 1 січня - 12 відсотків на пенсію, от і арифметика. А далі обов’язкове мед. страхування. А про військовий збір з 2014 на рік забули?
Простий вчитель
«Інакше ми будемо лісопилкою: виростили дерево, зрізали, продали. Я би хотів, щоби ми були інноваційні, конкурентні, могли тримати передові позиції і уникали ризиків погіршення конкурентоспроможності та якості всіх видів освіти в Україні, втрати наукового потенціалу», - зазначив Гройсман. Добавлю від себе, порівнянн некоректне, адже дерево посаджене на поганий грунт не зможе вкоренитись. А те, що ви реально, а не на словах робити з освітою та вчителями, це банальне остаточне виснажування грунту.
Serg
Весела арифметика... Зменшити втрічі, підвищити далі на 50%... Де починати радіти? В медичних довідках вчителів не зазначено - що вони ідіоти...
Марія
Пане гройсман! Дуже дякую за підвищення! Нам обіцяють до Нового року виплатити 20% авансу. Це десь 250 грн. Аж не знаю, де стільки грошей подіти! Навіть не можу підрахувати скільки зможу виділити на проїзд, синові-студенту дати на проживання і заплатити за гуртожиток. Заплатити за комунальні, а ще купити м’яса та смаколиків на свята та Новий рік. Тільки от не знаю, як 250 поділити на це все. Може ви підкажете пане гройсман! З неповагою до вас, малошановний пане, вчителька вищої категорії, "старший учитель".
Вчитель
Зато пристижність праці прибиральниці,сторожа та обслуговуючого персонала школи вже із січня 2017 піднялась з 1600 до 3200гр в (100%),і реформу не треба їм втілювати і концепція добра,Думаю вже просити у деректора пів ставки сторожа школи.
Орфоргафічний словник
Для Вчитель: ЗатО - затЕ; прИстижність - прЕстижність; персоналА - персоналУ; дЕректора - дИректора; пів ставки - півставки. Мабуть, справді краще працювати сторожем.
kvtamber
Ще Володимир Мономах повчав не хизуватися знаннями, бо завжди знайдеться більш знаючий. Людина написала - ми зрозуміли.
L
Для Орфоргафічний словник: Мій батько був вчителем математики «від Бога», але писав з помилками…
Коментувати
Школа
Бла, бла, бла, бла,бла, бла, бла,бла, бла, бла,бла, бла, бла,бла, бла, бла,бла, бла, бла,