Вчителька з Черкас принижує учнів (відео)

Батьки учнів однієї з черкаських шкіл шоковані емоційною поведінкою вчительки англійської мови

Вчителька з Черкас принижує учнів (відео)

Батьки учнів однієї з черкаських шкіл шоковані емоційною поведінкою вчительки англійської мови, яка під час уроків підвищує голос та зневажливо ставиться до дітей. Про це повідомляє місцевий телеканал «Антена».

У вересні вчителька англійської мови стала класним керівником п᾽ятикласників і почала впроваджувати власні технології у педагогічний процес. До редакції телеканалу потрапили фрагменти аудіозаписів, зроблених за допомогою системи «батьківського контролю» зі звичайних уроків англійської в учнів 5 класу.

Почуте – вражає, окрім підвищення голосу та зневажливого ставлення до дітей, вчитель ще й веде уроки мовою окупанта.

Батькам заляканих учнів увірвався терпець, тож вони вирішили надати розголосу конфліктній ситуації.

Сюжет телекомпанії «Антена».

Освіта.ua
08.12.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Макаренко Наталя Миколаївна ми вас любимо і сподіваємося що ви повернетеся,я подивився відео і чітко розумію що вона кричить через погану поведінку учнів,про радянську владу чули і ми.Люди задумайтесь,хіба ви не були учнями,ви не пам’ятаєте як самі сиділи і розмовляли на уроках?я достатньо добре знаю цю вчительку
Максим
Народ,я навчався в цій,школі і ця вчителька вела і в мене,і повірте це найкращий вчитель англ. мови,вона кричить лише в двох випадках,а саме: не виконане дз або погана поведінка,вчителька супер,в мене було 10 по її предмету, оцінки вона ставила навіть за дз,я вважаю що її треба повернути,а те що ви бачили по телевізору то це лише нарізка відео знята учнями 5 класів,вчителька то дуже хороша,ми завжди любили її урок,було завжди цікаво,вона до нас відносилась як до друзів,завжди у нас було весело,не виникало ніяких труднощів,вона відносилася до нас з любов’ю,допомагала нам завжди в будь-якій ситуації.
Щось воно не зовсім те
Сайт цієї школи http://www.school17.ck.ua/ Велика школа, багато вчителів, поглиблене вивчення предметів. Не знаю ситуації, знаю тільки зі слів батька та його дитини та шматків нарізаних (згадалися плівки Мельниченка. А чому б не припустити, що це все підробка?. Хтось досліджував ці записи? А на суді подібні б записи служили доказом би? Агов, юристи?). Чому не чути інших дітей? Чому не чути інших батьків? Якось воно дуже однобоко. Враження, що батько щось особисто з цією вчителькою не поділив, ось і відігрався.
Anatoly
Для Щось воно не зовсім те: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page6 Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок 1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру. 2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов’язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою. 3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом. http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page11 Стаття 359. Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації 1. Незаконне...
Anatoly
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80 Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. {Офіційне тлумачення положення частини другої статті 32 див. в  Рішенні Конституційного Суду № 2-рп/2012 від 20.01.2012} Кожний громадянин має право знайомитися в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, установах і організаціях з відомостями про себе, які не є державною або іншою захищеною законом таємницею. Кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім’ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої...
Anatoly
Для Щось воно не зовсім те:http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page11 Стаття 359. Незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації 1. Незаконне придбання або збут спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а також незаконне їх використання - караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від чотирьох до семи років. 3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам чи інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, - караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
Коментувати
правда жизни
Приведенный случай, типичный для всех школ. например, недавно в 40 киевской школе с нем. уклоном учитель охраны здоровья разбила губу мальчику 8 кл. на уроке за то, что тот выпил глоток воды. Случай замяли и ничего, учитель - бабулька 76 лет и дальше работает. Родители задавали вопрос, а если кому она голову проломит в приступе ярости, но ее держат как раритет, 40 лет пед.стажа, потому, что СВОЯ. У нее уже реальный маразм, дети приходят и рассказывают, что уже полгода урок начинается - "Дети открываем первый параграф, у нас такой замечательный учебник". Они учат только первый параграф весь семестр и не более. Директор молчит, р-но бездействует. это действительно клиника.
ОЛЕНА
Для правда жизни: Читаю подібні коментарі і навіть не віриться ,що таке можливе,Якщо це дійсно так,то.це КЛІНІКА!!!!
Коментувати
вчителька
Знаєте, в кожній школі до вчителів ставляться по-різному. Я - старший вчитель. Так сталося, що довелося змінити місце проживання, і прийти на роботу в іншу школу. А там на той час не було вчителя цієї спеціальності з такою категорією. Голова методобєднання мала першу категорію. Не переказати того тиску, який довелося пережити. Слідкували так, немов я знаходилася під вартою. Тільки згодом, майже через 8 років, мені вдалося довести свою професійну "пригодність", одна з учениць стала призером Всеукраїнської олімпіади, до цього були перемоги на районному і обласному рівнях, та це не бралося до уваги, а навіть йшли розмови про те, щоб батьки не погоджувалися на викладання в їхньому класі. Всі чутки йшли не від когось, а від голови методобєднання та її подруги - завуча. У цьому місті в свої 45 довелося здобувати знову собі визнання. На роботу ходила, як на зону. Зараз трохи легше. Та все ж... Як я розумію вчительку!
И мне папа интересен
Ощущение того, что маленький ребёнок пробует собственную силу воздействия на окружающих.Кто-то знает о таком?Что можем иметь в итоге?Родители,наученные сюжетом,родители,которым не по нраву оценивание их детей,или невнимание к их детям со стороны учителя(в записи фраза:"Почему вы постоянно привлекаете внимание к себе?",хотя запись очень сложно прослушать),подобным образом требуют это внимание,или оценку.Был у меня не совсем,но случай, с которым можно провести параллель,когда папа выдал:"Зачем ей ваши знания. Ей оценка нужна. Учиться она будет где захочет,посмотрите,везде проставлена цена за обучение".Папа постоянно ходил-выяснял у завуча программы,уровень контрольных,откуда-что беру...Это да,стимулировало МЕНЯ в первую очередь к точности во всём.И Отсекание любой возможности повышения оценок после уроков ДЛЯ ВСЕХ детей.И ЧТо.Прошло несколько лет.Девочка работала всё меньше и меньше.В результате поступить куда хотели не сумела ДАЖЕ на контракт.Пропхнули в самый слабый ВУЗ на контракт
Ірина
З відео (надано "Марія") видно, що тато дівчинки щось "мутить"! Визиває підозри те, що після "цькування" його дитини у школі, він "вмовляє" дитину туди не йти, а вона, ніби через свою свідому поведінку все ж йде, а потім (після 2-гого уроку) дзвонить і жаліється, що її обзивають! Це що? Мазахізм? Видно, що комусь це подобається, чи татові, чи доньці! Тут проблеми з психікою у когось з них! Викладаючи аудіозапису крику вчительки на телебачення, вони що, не усвідомлювали, що запускають величезне колесо тиску, в яке потраплять в першу чергу самі? Це, або не далекоглядність, або якась хвороблива байдужість за наслідки власної поведінки! Я не "відбілюю" учителя, але тато таки цікавий!
Марія
Поважаю вчительку. Скільки своїх сил і здоров’я вчителька вкладає в те, щоб вгамувати ледарів, заставити вчитися. Намагається виправити в дітях то, що не прищепили батьки: працьовитість, відповідальність, повагу до старших, культуру поведінки. Хочеться запитати батька-інтригана: чи хотів би він віддавати стільки сил і здоров’я дітям (яких провокують на порушення навчального процесу - це всім зрозуміло!) за 400-500 грн в місяць зарплати класного керівника????????
Надія
З цього треба робити висновок, що учитель тепер ніхто. Отож реформу освіти треба починати з підняття престижності вчителя. Тепер мають права всі батьки і діти. І ніхто не винить дітей за їхню поведінку. А якби ввели штрафи для батьків за неналежне виховання дітей, то кожен батько ,заплативши штраф, задумався ,що робити ,щоб надалі такого не повторювалось. І вчителі не псували собі нерви , не горланили на весь клас.
Марія
Ось ссилка на відео про продовження цього скандалу. Там же можете знайти і виступ директора цієї школи.https://www.youtube.com/watch?v=SUFxg2BEXs4
Чапляк Галина
Ігор Коломієць, заст. міського голови при коментуванні ситуації обмовився, що у вчительки це вже не ПЕРШЕ попередження, що вже були скарги, що саме ця вчителька принижує дітей. Які тоді мотивації для захисту цієї "педагогині" можуть бути ?!
вчителька
Для Чапляк Галина: А якщо він (чиновник) завтра те саме скаже про вас? Якусь бумажку-скаргу "надряпають"заднім числом і все! Ви-ворог номер один! Як вам такий варіант? Сьогоднішні чиновники підтримають і чорта лисого, якби швидше "замняти" нашумівшу справу і далі в тихому болоті "рибу вудити"...
Коментувати
Правдоруб
Кацапка, вона і є кацапка. Таким "вчителям" не місце в Українських школах!
Родион
Знаю хірурга , дуже хорошого спеціаліста, але по натурі своїй безцеремонного грубіяна. Чомусь всі хочуть попасти на операцію до нього, а не до ввічливих і лагідних колег. Це я для роздумів.
Vlad
Мабуть єдиний випадок в Україні, коли захистили вчительку від учня і батьків, стався в одній зі шкіл Куп`янського району Харківської області. Таким захиснтком був дільничний інспектор, якого викликав у школу учень, щоб "розібратися" із вчителькою. І інспектор дійсно розібрався в суті конфлікту. Після бесід з учнем, його однокласниками, з вчителями, з батьками він оштрафував батьків за поведінку сина.
Ольга
Всі ми знаємо якою мовою спілкуються діти між собою,як вони обзивають один одного.і як батьки "СПІЛКУЮТЬСЯ" з своєю дитиною.І це нормально вважається. А в Установах,на робочих місцях як спілкуються керівники з підлеглими ??? НАПЕВНО з "ніжністю" !!!А в школі ми хочемо максимально комфортних умов для дітей,Я вважаю,якщо батьки хочуть Щоб дитина мала ЗНАННЯ то вини повинні підтримувати вчителя,навіть Якщо він був неправий,Бо саме поведінка дитини спровокувала вчителя.Ще моя бабуся говорила ,що за ОДНОГО БИТОГО -ДВОХ НЕ БИТИХ ДАЮТЬ, і ДВОЄ НЕ БУДЕ,як не жалій! А тут проблему створили -вчителька кричить!
Олена
Шановні колеги !Головне наше завдання - НЕ ТРАВМУВАТИ ДІТЕЙ!! А те що вони не хочуть працювати на уроці: порушують,заважають,проявляють хамство - НЕ БІДА! Це "наша робота".ПРОВЕЛИ ДОБРОСОВІСНО УРОК,а все інше НЕВАЖЛИВО!!! Тільки нехай з нас не питають за результати ЗНО.По математиці завдання початкового рівня -математика 5.6.клас,І ази кожного предмета закладаються в 5-6 класах!! Пробачте,за деякий сарказм.
Сергей Очеретный
Для Олена: А про результати ЗНО в нас якраз спитає райвно, а Лікарчук он гне щоб такі школи закривали.
Коментувати
Справедливість
Я вірю в те, що це може бути замовлення батька. А колеги як " вірні пси" підхвачують і розносять, не думаючи про те, що завтра з ними вчинять те ж саме. У нашій школі завуч ради того, щоб вибрати своїй подрузі при наборі гарний клас обмовила вчителя. І що? директор,як страус, голову в пісок , бо пенсіонерка, всі мовчать. Школи перетворюють у людожерні для "неугодних" учителів.
lira
Для Справедливість: Чомусь так заведено серед учителів, що кожен бачить в іншому колезі конкурента і доказує, що він кращий. Як? Обмовляючи, пліткуючи, видумують різні нісенітниці. Аж гидко від цього бруду. Наша заучка велика любителька "новин" з села. Кожен день починається з того, що хвилин 15-20 першого уроку збирається з такими ж як вона і чешуть язиками. Після уроку 4-5 починається кавування в окремому відведеному для цього кабінеті і "обсмоктують" все в деталях. Годин так до трьох може тривати. Вчителі, які реально працюють - то її вороги. Кожен понеділок починається з того, що збирають нараду і чехвостять "неугодних", щоб тихо сиділи. Єдина відрада - це робота з дітьми. Чомусь серед лікарів такого немає, там один другого прикриють, навіть якщо реально винен. А вчителі можуть ще й тішуться, що інших пресують. Якщо ми не заступимось один за другого, то ні батьки, ні учні, ні влада за нас не постоять, не зрозуміють нас, бо не цінують вони нашої роботи.
Коментувати
Овод
Мовою оккупанта, то мабуть, англійською, бо саме це офіційна мова МВФ.))) А так, статья не про що. Вже пройшло 4 місяці з початку навчального року, а батьки лише схаменулися. Ціково б було дізнатися про педагогічний стаж цієї вчительки та про подібні ситуації у інших классах, т.к. це має мати системний характер))). А так звичайні розборки між батьками та вчителькой, де діти - прикриття
ТАРАС
Для Овод: Ти б краще своєю рідною писав, "оккупант, т.к.".
Коментувати
Учитель Черксс
Що заважає ввести іp спостереження за класом для батьків? Тоді й діти себе будуть вести адекватніше!!!! Це стосується всієї середньої освіти....
Учитель Черкас
Вчительку за даний вчинок не виправдовую...
Коментувати
Іван
Як страшно читати коментарі тих,хто підтримує дикість та явну неадекватність вчительки?Навіть не знаю,хто це може бути.Такі ж як вона горлохвати,чи ті,кого прибрали з школи за подібне?Якби це ще була якась окраїнна школа,можна було б припустити,що контингент скаладний.Але! Це найцентральніша школа міста,куди йдуть натовпами,МОТИВОВАНО,з хорошим рівнем підготовки,де більшість дітей добре виховані і ХОЧУТЬ вчитись. Судячи по обстановці в Черкасах,ситауція виходить з під контролю.
!!!
Для Іван: Ви, мабуть, дуже далекі від школи та її проблем, тому не маєте морального права так говорити про вчителів. Не можна робити висновки лише на основі змонтованого аудіозапису. Я не виправдовую нестриманість і грубість саме цього педагога, але ситуація в освіті дуже непроста. Сьогодні вчитель не захищений, його можна образити, в усьому звинуватити.
Віктор
Я навчався в початковій школі в 90-ті роки. Це була доволі престижна школа в обласному центрі. Наша вчителька регулярно обзивала та принижувала дітей (і це було значно гірше, ніж на цьому відео), била по руках та навіть головою об дошку. Ні, учні нічим особливо не доводили вчителя, побої були покаранням за нерозуміння матеріалу та невиконане домашнє завдання. На моє щастя, я вчився гарно і мені жодного разу не дісталося. Так от, і учні і батьки все це терпіли. Ніхто не жалівся і не піднімав скандал. Типовий прояв навченої безпомічності, ніхто і не думав, що можна інакше. І я щиро радий, що учні черкаської школи та їх батьки позбавлені подібної рабської психології і відстоюють право на гідне ставлення до себе.
Коментувати