"IT-школа Samsung" відкрилась у двох київських ліцеях

Пілотний освітній проект дозволить учням безкоштовно отримати якісні знання та навички програмування

"IT-школа Samsung" відкрилась у двох київських ліцеях

У Русанівському ліцеї та природно-науковому ліцеї №145 у рамках нового освітнього проекту від «Samsung Electronics Україна» відкрили два нових комп'ютерних класи.

Пілотний освітній проект дозволить учням безкоштовно отримати якісні теоретичні знання та практичні навички програмування. «Samsung Electronics Україна» надала всю необхідну комп'ютерну техніку із розрахунком на 15 учнівських та одне викладацьке місце у кожному ліцеї. Окрім того, компанія залучила до проекту практикуючих фахівців - співробітників Українського центру розробок і досліджень Samsung. Завдяки сучасному обладнанню та практичному досвіду викладачів учні «IT-школи Samsung» зможуть отримати теоретичну базу, перейняти знання лекторів та навчитися основ програмування.

Офіційне відкриття комп'ютерного класу в ліцеї №145 відбулося 8 листопада. На церемонії відкриття був присутній заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, Президент компанії «Samsung Electronics Україна» пан Джей Сул Ю, а також директор школи Микола Левтик. Русанівський ліцей відкривав директор Українського центру розробок і досліджень Samsung Андрій Фісуненко, заступник начальника управління освіти Дніпровського району міста Києва Галина Тодосова і директор школи Ірина Бельцевич.

«Я вдячний представникам бізнесу за ініціювання різноманітних освітніх проектів та внесок у зміцнення матеріальної бази освітніх закладів України. Я сподіваюсь, що наші горизонти співпраці будуть зміцнюватись та розширюватись, - підкреслив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей. - Сподіваюсь, що нове обладнання, а також нові знання і навички сприятимуть підвищенню результативності навчання та досягненню нових висот на різноманітних конкурсах з фізико-математичних дисциплін».

Проект «IT-школа Samsung» - це пілотна освітня ініціатива Samsung, яку у наступні два роки планують поширити на інші міста України. У разі успішного старту «IT-школи Samsung» в київських ліцеях освітня програма буде введена і в інших навчальних закладах України. Проект передбачає безкоштовне навчання учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів об'єктно-орієнтованого програмування на основі неформальної освіти. Щоб вступити в «IT-школу Samsung», потрібно успішно пройти тестування. У цьому році в ньому взяли участь 160 учнів від 7 до 11 класу.

Освітній курс розрахований на один навчальний вхід і включає 6 основних модулів.

Учні «IT-школи Samsung» засвоять основи програмування мовою Java і C, об'єктно-орієнтоване програмування мовою Java під Android, основи інформаційної безпеки, вступ до системи управління базами даних на прикладі SQLite, а також вступ до World Wide Web.

Освіта.ua
29.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів