Польський мовний табір в Карпатах від «ОсвітаПоль»
PR

Освітній курс з вивчення польської мови пройде в Карпатах у вигляді розважально-навчального табору

Польський мовний табір в Карпатах від «ОсвітаПоль»

Проект «ОсвітаПоль» пропонує подарувати вашим дітям унікальну можливість вивчати іноземну мову під час канікул, водночас відпочиваючи та оздоровлюючись. Освітній курс з вивчення польської мови відбудеться в Карпатах з 10 до 19 січня 2017 року у вигляді розважально-навчального табору, де підлітки віком 14-17 років зможуть поєднати корисне з приємним.

Проживання в приватному котеджі закритого типу, заняття в спеціалізованих залах, 4-разове харчування, проживання кураторів разом із учасниками мовного табору з метою постійного нагляду і супроводу є гарантією корисного й безпечного дозвілля ваших дітей.

Досвідчені викладачі в доступній формі протягом 3-5 годин занять щоденно пояснюватимуть особливості польської мови, відкриють учням секрети та правила, що полегшать розуміння та вивчення польської мови та культури.

Уваги заслуговує і той факт, що на курсах повністю відсутній стресовий фактор, пов’язаний з системою оцінювання, конкуренцією та критикою викладачів. У таборі не примушують, а зацікавлюють учнів, що, безумовно, приносить свої плоди.

Окрім навчання та спілкування польською, на дітей чекають запальні дискотеки, захоплюючі поїздки в Буковель, Ворохту, Яремче та цікаві квести. Квінтесенція, що створена поєднанням відпочинку та навчання, дозволяє досягнути чудових освітніх результатів.

Програма табору створена професіоналами таким чином, щоб не перенавантажувати дітей. По завершенні табору всі учасники отримають відповідний сертифікат, що засвідчує проходження навчального курсу.

Польський мовний табір в Карпатах від «ОсвітаПоль» – відмінний шанс вдосконалити рівень володіння польською та провести незабутні зимові канікули!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
28.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів