Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
Молодь в школу не йде працювати. А ті, що приходять в більшості не компетентні і знання дуже низькі, як фактичного матеріалу так і методичні знання. Такою зарплатою не заманиш.
КОЛЯ
Відштовхнемось від ставки 3872. Доплата за стаж 30% + престиж 20 % 3872+1161 +774=5877 До видачі 4672, 20 . Це без класного керівництва, кабінету, зошитів. http://zponline.com.ua/index.php?q=salary/report/check. Звідки такі цифри я к розуміти від і до
теж Вчитель
Для КОЛЯ: А що у вас платять за кабінет???? А ми вже й забули, що то таке - доплата за кабінет, колись давно те було, та й то недовго..........................Хоч у когось вона є, і те приємно!!!!!!!
може і так
Для КОЛЯ: Яка престижність?
Альбина
5% за престижность. Харьков. "Освітня столиця"...
Коментувати
unforgiven
Підтримайте. Покажіть як треба працювати на пів-ставки в сільській школі. Ви там і одного дня не протримаєтеся!!!
Володимир Захлюпаний
Я так розумію, що 1-10 розряди будуть вирівняні і за ставку отримуватимуть по 3200? А якщо техпрацівник працює на 1,5 ставки (в більшості шкіл так і є) - її зарплата буде нараховуватися з 1600 чи з 3200? Якщо з 1600 - то зовсім немає потреби працювати на 1,5 всеодно буде 3200, якщо з 3200 - то її заробітна плата становитиме 4800. Притому у вчителя вищої категорї (14 розряд по новому) ставка буде 3872грн, в директора школи буде 4128грн (15 розряд). Хто може розгадати цей ребус? http://budget2017.info/pages/soc_standarts http://budget2017.info/pages/education
ТАРАС
Для Володимир Захлюпаний: ЦЕ НАЙКРАЩЕ ПИТАНЯ зі всіх, що тут тарабанять!!! І думаю, про це і в "вищих ешелонах" руки не дійшли.
Леся
Техпрацівник не підпадає під категорію підвищення зарплатні педагогічних працівників.
Свтлана
Підпадає (за словами Прем’єра), оскільки мінімальна з/п буде 3 200. Тому, Володимире, - +100!)))) Піду закопаюдиплом і склепаю швабру...))
Коментувати
anna
А що робитт іншим педагогічним працівникам???Отримувати 3200? Що за неповага до людей??
Василий Шмындрук
Очільниця міністерства мені нагадує героїню Сусанну із кінострічки «Самая обаятельная и привлекательная», яка працювала соціологом на заводі побутових кондиціонерів. А у вільний від роботи час займалась аутотренінгом із своєю шкільною однокласницею Надею Клюєвою, щоб влаштувати її особисте життя: «Я самая обаятельная и привлекательная. Все мужчины без ума от меня. У меня стройная фигура, красивые ноги. Я могу менять мужчин как перчатки, крутить и вертеть ими, как жонглер булавами…». Пропоную міністру освіти, пані Гриневич, записати для педагогів свій аутотренінг і крутити цей диск на телеканалах с таким текстом: «Усі педагоги країни з січня місяця 2017 року отримають підвищення зарплати на 50 %. Тепер вони не будуть скиглити і скаржитись на злидні. Бо таке підвищення дозволить їм відчути себе у повному рошенівському шоколаді: оплачувати комунальні послуги, харчуватись делікатесами, а педагогам-безхатченкам придбати окреме житло….»
Простий вчитель
Дякую за чергову локшину на вуха. Попри всі обіцянки, я особисто чомусь більшу вірю реальному розрахунку перспективи оплати праці педагога з 1 січня які подали на хвилі. Та в принципі читайте самі http://hvylya.net/reviews/c19-2010-05-28-07-24-31/kak-vyirastut-zarplatyi-s-dekabrya-i-skolko-dobavyat-vracham-i-uchitelyam.html
Василий Шмындрук
Халва, халва, халва, халва, халва, халва, халва, халва................
Vlad
Для олександрп: А де Ви бачили в райметодкабінеті хороших фахівців? Хороший фахівець з одного предмету, а не багатоверстатник, Приклад? Будь ласка. Прийшла на урок фізики заступник начальника відділу освіти, фахівець з іноземної мови, після уроку як завжди висновки. І тут з`ясувалося, що в аналізі контрольної роботи, який вчитель провів з роботою над типовими помилками, з розв`язанням задач і т.п., це не головне. Учитель не сказав (у 8 класі) СКІЛЬКИ ВІДСОТКІВ УЧНІВ одержали оцінки низького, середнього....рівнів. Коментарі зайві.
Влада
Для Vlad: Заздрість - погана риса !!! Що, не беруть вас в райметодкабінет ХОРОШИМ спеціалістом ??? Співчуваю ,,,
Василий Шмындрук
В методкабінетах є хороші СПЕЦІАЛІСТИ? Назвіть адресу. Як правило в таких конторах продовжує деградувати радянський педагогічний секонд-хенд. Такі собі "спеціалісти" із минулого століття, які за протекцією згори накивали п"ятами із школи.
Голосzнарода
Для Влада: туди за безплатно і без протекторату нікого не беруть, навіть генія чи ангела :0, бо там закон і бог бабло
Коментувати
Накипелов
Та спасибі, вже підтримали "вмотивованим" учителем, паперотворчістю, дЕтиноцИнтризмом, вкраденими 20%, сИртеФФікацією, цькуванням батьків-алкоголіків, шманами, звіро-конкурсами, паралімпіадами, розвантаженими перенавантаженими навчальними програмами, ненадрукованими підручниками, порно-школами... Список можна продовжувати до безкінечності...
Результати голосування
В Україні було проведено інтернет голосування серед вчителів "Обіцяльник року-2016". Гран прі поділили міністр освіти Гриневич та прем"єр -міністр Гройсман.
Олеся
Поверніть назад пільгову пенсію (25 років педстажу). Або йдіть попрацюйте з тиждень-два у школі... Не говорю вже про роки. Це важка і виснажлива праця. Люди цієї професії заслужили на повноцінний відпочинок. Віддали сили, молодість, любов, підтримку дітям. Назад пільгову пенсію . І не тоді, як стукне 55. До цих років ще треба дожити на цій роботі.
правильно
Для Олеся: Ви гарно написали "Поверніть назад пільгову пенсію (25 років педстажу)...До цих років ще треба дожити на цій роботі." Мій чоловік не дожив.............до тієї вислуги йому залишалось 5 років - все мріяв, що от доробить і піде зі школи, та не вийшло. Так ви праві - "Це важка і виснажлива праця", але кому це цікаво??? Лише тому, хто такий як ви. "Люди цієї професії заслужили на повноцінний відпочинок" - а ви думаєте вчителів хтось за людей має??? Ні вчителі - то не люди, то біороботи, на думкутих, хто збільшує пенсійний вік вчителям! Чи може так і треба, хай довше працюють, то пенсії не треба буде платити, а для бюджету економія!! p.s.А взагалі цікаво - Вчителі у нашій країні потрібні?(мабуть лише як електорат на виборах і як платники податків) чи й узагалі не потрібні (а всім розумними бути не потрібно, дурнями керувати набагато легше)........ p.p.s.ніхто нам не поверне - 25 років спецстажу, хіба що земля зійде зі своєї орбіти чи щось таке має статися неймовірне
Коментувати
Марта
Вчитель отримував 400 доларів, на теперішній час- 130 доларів. І ви будете розказувати , що піднімете зарплату на 50 %? Та вчитель ще може порахувати , яка різниця між тим, що отримував і тим, що є чи буде. Чи всіх тримають за недорозвинутих? Як була купа писанини, так і залишилась... Кабінети без мультимедійних дошок, без телевізорів, комп’ютерів. Зате частенько чуєш:" Чому не використовуєте технічні засоби?". Ти ,вчителю, придбай за власний кошт ноутбук і тягай його кожен день до школи...
Василь Васильович
Для Марта: нУ, 400, І 130 ЦЕ ЯКОСЬ НЕ РЕАЛЬНО. візьмемо реально на сьогодні, на переферії, без 20% престижності(не хватає бюджету) таке існує реально.Оклад учителя 98 $, Без допомоги місцевого бюджету.(таке теж повсюду Є)
AlexAlex
Мама все життя працює в школі - інтернаті. З 2008 року заступник директора з виховної роботи. В 2013 році її заробітна плата була з усіма надбавками 3600 грн. що на той курс становило 450 вічнозелених.
Татьяна
Надо убрать все структуры, которые стоят над учителем, оставить только МОН, а зарплату отдать учителям. Только учитель работает с детьми, остальные все - прихлебатели. И прекратить практику повышения квалификации (курсы) во время учебного процесса.
Коментувати
Serg
Цікаво, хто автор статті. Чому ніколи не вказують? Хто відповідатиме за обіцянки? Вже рівень ненависті до вчителя і так зашкалює, а ще ці жовті статейки. Вже збільшиться "зарплата" - тоді бийте себе в груди! Нудить від цих обіцянок-побрихеньок.
ОЛЯ
Хто тільки сьогодні не обговорює підняття зарплати вчителям.
Ольга
Батьки нам уже заявили: "Зарплата вчителя 6 тисяч - нічого робити дома не буду. А в школу прийду і запитаю - що навчила?" А може нам вчителям тепер на ці копійки і жити в школі? Уявляю які ціни будуть з 1 січня.
Українська вчителька
Шановна пані Гриневич! Ви з Яценюком, а тепер вже з Гройсманом так ПІДТРИМАЛИ вчителів, що вони ледве дух переводять від злиднів. Поверніть 20% за престиж і індексацію, а потім поговоримо про підняття зарплат та підтримку освітян...Що за дешевий "розводняк" ви граєте? Приберіть рай.відділи освіти та метод.кабінети, як в Грузії-оце буде діло, а так, вибачайте, це-нікчемний популізм!!!!!!!!!!!!!!
Василь Васильович
Для Українська вчителька: Для Українськ Підтримую!!!
Лариса
А як Вам подобається нововедення про курси, які потрібно мати для всіх предметів, які читаєш або заміняєш. Немає - оплата по 9 розряду. А курси зараз вимагають з усіх предметів,які вивчають у школі (екологія - 0,5 год, астрономія - 0,5год, художня культура і ін.) Хто захоче читати ці предмети або якісно заміняти колегу і отримувати за це копійки?
Коментувати
Перехожий
Чергові обіцянки пані міністра....................... Можна і не натужуватись так сильно! Є багато людей (і серед вчителів в тому числі), які не вірять словам, а вірять цифрі на зарплатній картці!!! Балакати можна про все, що завгодно: і про школу, і про програми, і про учня, і про розвантаження програм і т.д. і т.п. А користь від тієї балаканини є???? Хочуть відвернути нашу увагу від чогось більш суттєвого??? Чекаємо далі, що буде з власниками заповнених е-декларацій...Хоча, що з ними буде??? З ними якраз все буде добре і вже їм добре!!!!і давно!!! а ви вчителі почекайте - "У 2017 році вдасться підняти зарплату..." конкретно дата відома???? (боюсь спитати - може 1 грудня 2017 р.), якщо так - тоді вже точно чергова обіцянка - морквинка перед носом вчителів (правильно осликів), якщо ні - все одно вчителі у програші і при тому давно, з того часу як видерли 20% престижу, а вчителі промовчали!! Я не Станіславський, але НЕ ВІРЮ!!!! Будь-яким словам представників влади (бізнесу) - НЕ ВІРЮ!!
Vlad
А ще учителя необхідно захищати від методистів рай-, міськметодкабінетів. В існуванні такої посади як методист нема сенсу. Кожний методист за фахом спеціаліст вузького профілю. Чим може допомогти учителю фізики або математики, що працює у старших класах, завідуюча методкабінетом з освітою вихователя дитячих дошкільних закладів? Проте - амбіцій через край, все знаю, все вмію.
олександрп
Для Vlad: чому так категорично за метод кабінети якщо хороші фахівці то чому ні. А за дошкільників?? Хороший садік і полегшення вчителю а вихователя вже пора поважати
Василь Васильович
Ви працюєте в освіті не так довго (суджу по...все знаю, все вмію.) рай-, міськметодкабінет надає тільки методичну допомогу , не як перевіряючий орган. Якщо, Вас незадовільняють послуги методиста, скористуйтеся послугами Інституту післядипломного навчання. Свої права потрібно знати. Ви Педагог, розумію з вищою освітою... Користуйтесь медіа , і захимстите свої права.
Оксана
Для Василь Васильович:ЯКА методична допомога?! ЯКІ права?! Медіа - оцей сайт?! Ви - придурок?! Не вибачаюсь!
Коментувати
Олекса Позняк
Врёт как дышит, а дыхание у неё постоянное.::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!