Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василий Шмындрук
Обіцяти - не значить вженитись. І що тоді, без паперотворчості, будуть робити Жори і Лори? В країні не дві біди, а цілих три: дурні, дороги і злодії. Дурні сидять у "блатних" конторах штибу управління-районо-методкабінет, а злодіїв ми маємо у кожному чиновницькому кабінеті владної мафіозної піраміди.
Людина
Для Василий Шмындрук: Розумна людина не опуститься до образ на адресу інших. Судячи з ваших слів, розумним вас не назвеш. Якщо ви працюєте в школі, то учням можна тільки поспівчувати, що така "людина" їх навчає!
Анатолій
Для Василий Шмындрук:Шановний, так у вас уже явний діагноз ! Страшно за ваших учнів, реально страшно ....
Tetiana
Справді, за паперами не видно школи і дітей...вже дойняли цим "роком англійської мови"..кожні 3 місяці здавай звіт про проведені "концерти", а "перспективний план", щодо популяризації ї.....т. п. треба аж до 2020 року здати...чи не абсурд ?...та хіба з такою допомогою мову популяризують і вивчають..та ще при такій кількості годин ?..смішно..точніше , інколи хочеться плакати від недолугості цих "заходів"...головне, що купу паперів, проектів запровадили..не пам"ятаю за 25 років роботи в школі , щоб так "популяризували" українську мову..нажаль.
Коментувати
Накипелов
Скоротять... Потім доженуть, і ще раз скоротять... Якщо обіцяють підняти зарплату на третину (дарма, що ціни і тарифи в десять разів), то замість одного мішка звітів, школи будуть здавати два, а то й три... Якщо відмінити звіти, то ціла армія дармоїдів залишиться без роботи...
Накипелов
А ще відеофрагменти уроків, відеоблоги... Школа все більше і більше нагадує фільм "Зак и Мири снимают порно"...
житипоновому
Ага, скоротити паперообіг... Мудрі тьоті з райво замінять паперові звіти на електронні. Подавай їм все в презентаціях, фотозвітах, проектах та іншій мудрації. Допоки живуть і здравствують методкабінети з райво ні про яке скорочення не може бути й мрії- їм же треба якось оправдати своє існування!
Tetiana
Для житипоновому: отож
Коментувати
Вчитель
скоротити паперообіг у школах просто, потрібно прибрати ланку- райвно!
Vlad
"Всё это было, было, было, Свершился дней круговорот. Какая ложь, какая сила Поток бумаги оборвет???
Юріївна
якщо говорять про зміну кількості паперообігу треба чекати завдань на підтвердження, що ТАКИ ДА МЫ С ЭТИМ ПОРЕМСЯ - від цього бумаги стане ще більше. вже зараз не маєш куди діватися від неї. кожень день щось здати, зробити, порахувати і т д.
Сергей Лимонов
Свіжачок :Керівники регіональних департаментів освіти і науки отримали доручення провести позапланові інструктажі з питань неухильного виконання вимог техногенної і пожежної безпеки та надзвичайних ситуацій у навчальних закладах. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки, що підписаний Лілією Гриневич.
Сергей Лимонов
дебюрократизація закінчиться ще більшою бюрократизацією-as usual!
простоктото
сколько можна лгать ?не надоело.лиля-золотая-ручка .
Игорь Соломонов
Іде третій рік, як обіцяли... Чи старі обіцянки не актуальні і тепер нова, УРА
ОЛЕНА
"Свежо предание,но верится с трудом" Який раз обіцяють???А листи як слали,так і шлють!!!Нічого не змінюється !До тих пір, поки сидітиме армія чиновників різного рівня,і буде створювати видимість роботи,бюрократію не подолати .На "бумажку дай бумажку".
Ольга
"змінювати логіку спілкування з місцевими органами влади, школами"вкрай необхідно!!!! Мені цікаво ,чи за кордоном теж стільки конкурсів як у нас??? Немає тижня .щоб не прийшов якийсь лист про черговий конкурс,олімпіаду.Дайте дітям вчитися а вчителям_спокійно працювати.Якщо адмінісирація школи на місці,то їм не потрібні вказівки та різні цциркуляри
Сергей Лимонов
Для Ольга : адмінісираціяа + цциркуляри ! браво Оля!
Юріївна
це точно в нас школа маленька до дітей хоч не підходь - кожен день новий конкурс, куди їх стільки, і всі ніби-то за власним бажанням, а не представиш роботу чи учасника так тебе так потім "пісочать" і не тільки директор, а й вищі структурні підрозділи, від цих конкурсів діти елементарно не вспівають вчитися.
маріам
Маріам- "поки сонце зійде- роса очі виїсть" - знайоме? Вся біда у тому, що школа-це єдине місце,де руку під козирок і готові виконати будь-яке розпорядження.І не суттєво хто надіслав. Не розуміють одного-ні жодна дитина не зробить сама роботу на конкурс.Виходить, що змагання між учителями.А вони в свою чергу шукають, де знайти , а вірніше, купити роботу.Ось і виходить, що між конкурсами, турнірами, олімпіадами ще треба умудритися проводити уроки, тижні предметні, виховні заходи, відвідати явку учнів в позашкільні заклади...Одним словом "...веселі, брат, часи настали."
Коментувати