У парламенті обговорять цінності української молоді

2 листопада відбудуться парламентські слухання, присвячені ціннісним орієнтаціям молоді

У парламенті обговорять цінності української молоді

2 листопада у Верховній Раді відбудуться парламентські слухання, присвячені ціннісним орієнтаціям сучасної української молоді.

Для участі у слуханнях запрошені представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, міжнародних організацій та фахівців наукових установ.

Організаційне та методичне забезпечення проведення парламентських слухань покладене на парламентський комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Пряма трансляція парламентських слухань «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді» здійснюватиметься Національною телекомпанією України.

Освіта.ua
28.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
умница, ГОлос.
Да, люди знали за когоголосуют. Мало того, рассказывают: "Мтивировать надо уметь". А мотивация к одному сводится - к деньгам. ТОт,кто правильно галочку поставил, фотографирует её. выносит фото из участка, демонстрирует и получает деньги. Глупые они на то и глупые, чтобы покупать их. А то, что большинство населени думать умеет на уровне курицы,так это естественный процесс. В этом случает товарисч Ленин хорошо мотивировал. Он то знал, н ачто бить. Равно как и те, кому мешало государство, и они решили вывести его из войны. Вывели. Через определённое время испугались и решили уничтожить. Создали государство - близнец в противовес. ДА так создали, что после немножеско испужались и. . .
Голосzнарода
можна подумати, коли Ви голосували за депутатів та президента, то не знали, що голосуєте за багатих людей? :0 та Ви ж ніколи за бідних і не станете голосувати, бо так неприйнято в суспільстві, адже бідний не може купити ваші голоси за готівку чи за гречку з олією...
Все сходится
После е-декларирования Украина (немножко) узнала о ценностях нашей «элиты». А дальше, в Раде пройдут слушания по теме «Ценностное ориентирование на местности. Где и как раздобыть ценности». Депутаты и министры поделятся опытом.
Голосzнарода
Для Все сходится: можна подумати, коли Ви голосували за депутатів та президента, то не знали, що голосуєте за багатих людей? :0 та Ви ж ніколи за бідних і не станете голосувати, бо так неприйнято в суспільстві, адже бідний не може купити ваші голоси за готівку чи за гречку з олією...
Коментувати
Шиншилла
Про какие ценности ни говори в зале парламента, цель одна: превратить в быдло молодежь, отправить кого в АТО, кого трудоустроить на своих заводиках, чтобы налоги собирать. Какая польза от того придурка с вилами, если он как продажный журналист наболтал себе несколько мерседесов, несколько квартир, миллион $, и как депутат ничего не сделал для народа, который выбирал его на свою голову. Если уровень жизни лучше не становится, зачем нам слушать такой парламент?
Мирослава
Про які цінності ми говоримо????Де вони?Які цінності ми бачимо з екранів телевізорів ,з мережі Інтернету,засідань ВР і т.д??? Вчитель обезброєний як ніколи, А е-декларації взагалі вбили.Бо дуже важко пояснити чому одні животіють,живуть на з.п ,яка не відповідає прожитковому рівню,гинуть в АТО,а ІНШІ -жирують,дерибанять,НАЖИВАЮТЬСЯ ! І НІХТО після Майдану ,жоден ЗАТРИМАНИЙ прокурор,суддя,чиновник.НЕ засуджениЙ !!???
Юрий
Вот смотрю я на "оприлюдлені" е-декларации, кто и сколько "заработал" непосильным трудом и думаю, как я буду детям про их ценности рассказывать. Твари!!!!
людина
А не пора ли сначала обсудить духовно-моральные ценности всех депутатов, чиновников, директоров школ, особенно в свете их отношения к простым людям. Ибо как то неправильно прививать молодому поколению то, чего им самим катастрофически не хватает.
Голосzнарода
Для людина: А ні депутати, ні чиновники, навіть не директори шкіл учнів навчати та виховувати не мають, бо їх функції адміністративні. Навчата та виховувати мають вчителі в школі, особливо дітей педагогічно-занедбаних в сімї. Тому нетреба перекладати робочі обовязки вчителя на всіх під ряд.
людина
Ніхто нічого не перакладає: учителі повинні апелювати до прикладів , а як пояснити старшокласнику, що оббирати державу -неприпустимо, коли телебачення й газети є свідченням того, як це прекрасно можна робити й бути при цьому непокараним, бо ти- депутат або чиновник.
ОЛЕНА
Як говорити про правову культуру,коли судова система не працює,правосуддя вибіркове,коли відсутня повага до закону,коли закон трактують,як вигідно.як хочуть, ОЦЕ І ВСІ ЦІННОСТІ !!!.
Коментувати
Ольга
ЦЕ ЩЕ ОДНА ГОВОРІЛЬНЯ.яка нічого не дасть!!!! Цінності формуються укладом сім’ї та суспільства.
Голосzнарода
Для Ольга: а школа тут ні до чого, правда? школа просто так собі збоку бантик, або приший кобилі хвіст, і це зовсім дрібниця, що утримується школа та зарплати вчителям платяться із коштів платників податків. Головне, що сучасні функціонери школи не мають ніякого відношення до формування ціннісних позицій сучасної молоді. Та ні мають, загалом деструктивний вплив ...
Ольга
Для Голосzнарода: Так,школа виховує!формує світогляд.і т.д Але який ККД??? Якщо це не підтверджується середовищем: сім’єю ,суспільством? Коли слова вчителя ідуть .в розріз з дійсністю.Вчитель не є основним джерелом інформації.А що ми бачимо з екранів ???З мережі І-нету .А моральні цінності можновладців???? Легше школу ЗВИНУВАТИТИ В ДЕСТРУКТИВІ !!!
ОЛЕНА
Правильно! Хто виноватий??? НЕВІСТКА!! "У всьому виновата школа."
Коментувати
Олекса Позняк
Все материальные ценности распределили, теперь поговорим о духовном...
Голосз Народу
Колосальний генетичний потенціал в українців, особливо в дітей та молоді, велика кількість дуже розумних, талановитих дітей, зустрічаються навіть геніальні, але їхнім розвитком ніхто не займається, вчителям такі діти зовсім не цікаві, в школі вони десятиліття просиджують штани під пільним контролем наглядачок, дарма марнується час та особливий інтелектуальний потенціал, що безпосередньо впливає на рівень економічного розвитку країни.
Голосzнарода
Для Ельф: А Ви звідки знаєте, що Путін стежить за мною, - працюєте на нього?
Коментувати
Виктория Владимирова
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/678 петиция про микрорайон, подписало очень мало людей, подписываем, не ленимся!
всіх запросили крім самої молоді!
Тобто знов починаються "каруселі". А дійсно, громадську думку саме молоді уже давно відвикли слухати та враховувати. От і перше питання для слухання. Якщо дуже комусь хочеться відвлікти думку від повсякденних питань і проблем, як при таких цінах і зарплатах вижити, то чим не варіант? Вони хваляться новим законом про "Вищу освіту". А він гірший за старий. "Спеціаліст" - це не по європейськи, а ціни на навчання у магістратурі - це по якому? Дайте молоді гідну зарплатню і тоді морочте говову вашими (підкреслюю) цінностями.