Благодійний проект навчить дітей людяності

Проект «Подаруй нетерплячкам шанс на життя» збирає кошти на медичне обладнання

Благодійний проект навчить дітей людяності

В Україні стартував проект «Подаруй нетерплячкам шанс на життя», спрямований на підтримку передчасно народжених дітей і закупівлю сучасного медичного обладнання.

Головна мета проекту – збільшення порогу виживання немовлят до рівня, прийнятого в США, Японії та Великої Британії.

В рамках першої активності команда волонтерів збирає 53 000 грн на придбання Пульсоксиметра-7500. Цей апарат призначено для моніторингу і підтримки дихання та серцебиття передчасно народжених дітей, що знаходяться в перинатальному центрі пологового будинку №7 м. Києва.

Передчасно народжена дитина потребує не тільки любові та турботи батьків, а й контролю та підтримки важливих функцій організму – дихання і серцебиття. Через незрілість у дітей часто бувають розлади цих функцій. Також існує безліч патологій, перебіг яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові. За роботу життєво необхідних функцій організму  – дихання і серцебиття маленьких пацієнтів – відповідає саме апарат Пульсоксиметр 7500.

Проект започаткований за ініціативи першої благодійної торгової платформи Murahy.com та благодійного фонду «СВІЧАДО» за підтримки Української біржі благодійності.

Взяти участь у проекті можна, придбавши набір для вирощування рослин. Купуючи його, ви прямо допомагаєте проекту.

Цей набір буде прекрасним подарунком, окрім того, ви зможете в простій формі пояснити своїй дитині цінність людського життя та важливість його збереження на усіх етапах. Також активісти пропонують придбати набір для дітей 5-6 класів, які вивчають біологію і проводять досліди з вирощування рослин, та провести урок для всього класу.

Набір має всі необхідні складові для вирощування рослини – горщик, грунт, насіння, парник. Тож вчителі можуть отримати можливість провести цікавий урок, діти – знання про рослини, а передчасно народжені малюки - можливість вижити.

Придбати набір можна на веб-сайті або написавши листа на murahycom@gmail.com. Вартість одного набору  – 195 грн.

Освіта.ua
26.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
было бы смешно
если бы вчера не показали ролик с девочкой 7 лет, которой это убогоегосуарство не даёт шанса вообще. Для кого гОСУДАРСТВО? есть ли гОСУДАРСТВО вообще?Государство для своих людей. Вероятноследует пиарить ВУЗы других стран и пусть едут.
Геннадий
Гройсман задекларировал почти полтора миллиона доходов за 2015 год. В то же время его жена Елена задекларировала 1 млн 451 тыс 900 грн. Вот у них и возьмите. А не у нянечки детского сада с зарплатой 1500.