PROF CAMP запрошує старшокласників

PROF CAMP пропонує Вашій дитині взяти участь у роботі профорієнтаційного табору

PROF CAMP запрошує старшокласників

Попереду осінні канікули. Для школярів – це чудовий час, щоб відпочити, поспілкуватися з друзями та… обрати майбутній фах.

Цієї осені пропонуємо Вашій дитині взяти участь у роботі профорієнтаційного табору PROF CAMP, де вона зможе дізнатися багато корисного про різні професії і зробити крок до усвідомленого вибору власного професійного майбутнього.

Що ж таке PROF CAMP?

PROF CAMP – це шанс для старшокласників зробити канікули яскравішими, а їхнє майбутнє зрозумілішим і ближчим. Проект розрахований на учнів 8–11 класів. У програмі шестиденного табору – презентації професій, профорієнтаційне тестування, ділові ігри, екскурсії на підприємства, тренінги з особистісного розвитку та психологічний тренінг із підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Завершить роботу PROF CAMP презентація «Моя професійна мрія». Про сподівання на майбутнє, про професії, які планують здобувати, учасники проекту розкажуть найближчим людям – Вам, своїм батькам.

98% учасників проекту минулих років завдяки участі в роботі табору обрали свої професії. Пропонуємо і Вашим дітям зробити впевнений крок до власного майбутнього разом із «PROF CAMP – 7».

У минулі роки партнерами табору були Київський адміністративний апеляційний суд, Банк «ЮНІСОН», компанії ROSHEN, EY, WIN Interаctive, life:), ІТ-компанія Ciklum, бізнес-готель Kyiv, веб-студія GreenWeb, KPMG та інші.

Табір працюватиме з 31 жовтня по 5 листопада 2016 року. Ми готові прийняти від 10 до 30 старшокласників. Після завершення проекту школярі отримають сертифікати учасників та приємні подарунки.

Вартість перебування в таборі – 200 гривень.

Ми гарантуємо професіоналізм тих фахівців, які допомагатимуть Вашим дітям зробити крок до вибору майбутньої професії, стати впевненішими та наполегливішими на шляху до мрії.

Сподіваємося, що про ці канікули у Ваших дітей залишаться найкращі спогади, а шлях, які вони розпочнуть з нами, приведе їх до успіху.

Реєстрація

Чекаємо на Вас!

Освіта.ua
21.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
А будет такой лагерь на зимних каникулах, т.к у нас в лицее каникулы только зимние. Спасибо
Никита
Подскажите, есть ли возможность проживания. Я ученик с Донецка и очень собираюсь поступать на Украину, поэтому я бы хотел попасть на ваши курсы.
123
Для Никита: Контакти університету "Крок" можна знайти на сторінці http://www.krok.edu.ua/ua/telefoni-adresa-mapa і задати питання представникам університету.
ТАРАС
Для Никита: " Я учень із Донецька "- і все. Бо є сумніви, що ти в Україні живеш.
Коментувати