Профспілки поки не будуть пікетувати Раду

Після зустрічі керівників профспілок з прем’єр-міністром акції протесту були відкладені на місяць

Профспілки поки не будуть пікетувати Раду

18 жовтня 2016 року у Києві відбулася зустріч прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з керівниками всеукраїнських профспілок та їх об’єднань. Про це повідомляє прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України.

За результатами зустрічі ухвалено рішення про перенесення дати всеукраїнської акції протесту профспілок у формі пікетування Верховної Ради України із 20 жовтня на 17 листопада 2016 року.

У строк до 17 листопада, з урахуванням досягнутих домовленостей під час зустрічі з главою Кабміну, вирішено провести роботу з урядовими структурами та  парламентськими комітетами над внесенням змін до проекту Державного бюджету України на 2017 рік.

Метою зазначених змін має стати «підвищення соціальних стандартів, ліквідація заборгованості із заробітної плати на підприємствах та нейтралізація підвищення цін на газ і ЖКГ для населення».

Освіта.ua
20.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lonny
Папуасам-преподам папуаскую жизнь за их трусливость!
Екатерина
Преподаватели институтов поставлены на грань выживания. Многие разбегаются. Рано или поздно останутся те, которым совсем немного нужно подождать до пенсии, либо те кот. не востребованы на рынке труда и им просто некуда идти. Такой вот естественный отбор добъёт наше и так не сильно престижное высшее образование окончательно. После повышения минималки уборщица в институте будет получать столько же сколько, к примеру, старший преподаватель... Ну что б уже наглядно было всем куда можно засунуть свои дипломы.
Голосzнарода
Для Екатерина: так у викладачі вузів бідні люди не йдуть, бо таке робоче місце декілька тисяч долярів коштує, а захист кандидатської декілька десятків тисяч; простим геніям дорога у викладачі вузу закрита, там тільки мажори, дружини та коханки багатих мужчин, та ще радянопітеки.
Екатерина
Не соглашусь с Вами. Перед глазами куча примеров - совершенно простые люди, без блата, денег и вступительных взносов.
Коментувати
Сапсан Смирнов
У строк до 17 листопада... Якого року =) Подождем твою маму... Подождем, твою мать.
Сапсан Смирнов
Бо ж все у нас ПРЕКРАСНО! Чого, мовиться, пікетувати? Нікому Ви колеги НЕ ТРЕБА. Виживайте!
Олексій
Профспілка це група халявних бюрократів, які живуть за рахунок членів і не виконують свої обо’ вязки. Тому люди покидають профспілку і відстоюють свої права в судах...
DM
Лишний раз убеждаюсь что профсоюз как и учителя с преподавателями - это СТАДО без собственного достоинства....
Українська вчителька
Нічого, крім того, щоб покинути таку профспілку я не можу рекомендувати! Власне, що я й зробила вже давно. Що нею зроблено дієвого, крім зборів із зарплатні? НІЧОГІСІНЬКО!!! При бажанні вже можна було організувати освітян і піти колективно в суди по шляху львівсьгого викладача. Паралельно організовувати пікети біля Гройсмана за підвищення зарплатні, а не " йти в нього на поводу" до 17 листопада! Він "відфудболив" дурничків, а вони й вуха розвішали! Вчіться в "слуг народу"-захотіли й підняли собі вдвічі, до речі вдруге за цей рік! От не випустити з робочих місць тих чинуш, доки й вчителям не буде підняття втричі й не менше, тоді б зачухалися! Україна би пережила тиждень без уроків в школах, натомість вчителі показали б що вони теж чогось варті, а не маса об яку витирають ноги всякі незграби-можновладці!
Все врут!
Учителям в Харькове сказали брать за свой счет на осенние каникулы не менее 3ех дней, так как зарплату подняли, а денег на нее нет!Сказали, если не возьмете, то в декабре вообще без зарплаты останетесь! Страна дураков!
погоджуюся
Для Все врут!: Взагалі-то зарплати повинні віддати - хай і 30 грудня, оскільки бюджетний рік закривати треба . Як говорив нам депутат, гроші знайдуться. А йти у безкоштовні відпустки ми не повинні. Ті гроші, які зекономляться за рахунок безкоштовних осядуть у когось в кишені (і ясно, що не в учительських). Тому сміливо посилайте подалі тих, хто змушує йти у безкоштовні - вони премії собі заробляють, а ми повинні страждати.
Шиншилла
Для Все врут!: Это когда и где зарплату подняли?))))
Коментувати
Анна Чечота
Сказали сьогодні діти в школі: "Якщо завалимо ЗНО, то прийдеться йти в педагогічний!" Прощавай, освіта.
людина
Для Анна Чечота: А что, в педагогический не надо ЗНО? А в непедагогических разве не преподают выпускники педвузов Украины? И где можна увидеть обьявление о том, что требуется учитель? Странно мыслят дети в школе.
Коментувати
тупсою
По " минимальной з/п" хотя бы выдавайте учителям. Разве ПРОФСОЮЗ не обязан добиться этого. Что толку пикетировать? Бунты устраивать - Профсоюз умеет, добиваясь чужими руками решения проблемы. Выдайте МИНИМАЛКУ людям, ПРОФСОЮЗ.
Оксана
Для тупсою: профспілкові без моєї згоди чи заяви вирахували - отакі наші права і їх захисники
Коментувати
Тетяна
Головне, що депутати підвищили собі зарплати до 40 тисяч, а ви, вчителі, злидарюйте і далі.
умнейшие люди
зарплату получают, а работу не выполняют:" А зачем. Эти лохи и так отчисления делают. ЛОХи поскольку"
дістало
А що робити тим учителям, які не отримали зарплату за вересень (Сумська область)? Як дожити до 17 листопада? І знову 17 листопада пан Гнойсман навішає чергової лапші на вуха на кшталт "денег нет, но вы держитесь", "я и моя молодая команда делаем что-то полезное". Як вже дістало таке окозамилювання!!!!!!!!А профспілки? Куди ж нам в Європу з такими профспілками: якби така ситуація сталася десь в Бельгії чи Німеччині- профспілки вже б вивели людей на страйк.
тю
Для дістало: первый раз, что ли. Вспоминайте 90е и радуйтесь, что живы. А они пусть радуются, что жрут
Коментувати
YYY
Пидарасы, что тут еще сказать о нашем профсоюзе!
Геннадий
Наши профсоюзы никогда не защищали права трудящихся. Всё без изменений.
учитель
Для Геннадий:
Коментувати