МОН вилучає з шкіл один з підручників з російської мови

Навчальний посібник з російської мови для 3-го класу автора М. Коченгиної буде вилучено з використання

МОН вилучає з шкіл один з підручників з російської мови

Навчальний посібник з російської мови для 3-го класу автора М. Коченгиної буде вилучено з використання у загальноосвітніх навчальних закладах. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН.

У відомстві зазначають, що неможливість використання зазначеного посібника у навчальному процесі пов'язана з невідповідністю змісту його сторінок про державні символи Росії засадам патріотичного виховання дітей.

Також Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що видавництвом "Ранок" уже вилучено зазначений посібник з продажу.

Крім того, Інститут модернізації змісту освіти звернувся до обласних органів управління освіти, ректорів інститутів та академій післядипломної педагогічної освіти, директорів науково-методичних центрів і завідувачів методичних кабінетів з вимогою замінити текстові матеріали у шкільних підручниках "Русский язык: учеб. для 3-го кл. общеобразоват. учеб. заведений с обучением на укр. яз. / Е. И. Самонова, В. И. Стативка, Т. М. Полякова", що містять інформацію про державні символи Росії.

Освіта.ua
05.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
indigo
А хіба не Міністерство освіти і науки відповідає за допуск підручників до друку та їх використання в школах, надаючи відповідні грифи?
Світлана
А чому не вилучають підручники з математики Богдановича для 1 - 4 класів? Ці підручники ЗОВСІМ не відповідають програмовим вимогам.