Є. Садовников: Інтерактивна дошка захоплює дітей
PR

Експерт розповідає про особливості вибору інтерактивних дошок для навчального процесу

Є. Садовников: Інтерактивна дошка захоплює дітей

Керівник відділу продажів компанії «Інтер Сістемс» Євген Садовников, основним видом діяльності якої є поставка проекторів для навчальних закладів розповідає про особливості вибору інтерактивних дощок для використання у навчальному процесі.

Яку проекційну техніку ви рекомендуєте використовувати у школах і університетах?

Як фахівець з проекторів, я рекомендую використовувати у навчальному процесі техніку перевірених виробників, таких як BenQ, Vivitek, NEC, Hitachi і ViewSonic. Окрім проекторів для підвищення залученості учнів в навчальний процес можна використовувати інтерактивні дошки IPBoard і INTECH, які добре себе зарекомендували на ринку, ми вже більше 10 років встановлюємо їх в школи і університети в усій Україні.

Як фахівець в області освітніх технологій, як ви вважаєте, чи потрібно використовувати інтерактивні дошки в школі?

Працюючи 10 років з інтерактивними дошками, на основі нашого багаторічного досвіду можу з упевненістю сказати, що з інтерактивною дошкою підвищується залученість, зацікавленість, і як результат успішність учнів в класах, де використовують інтерактивні дошки.

Як експерт на ринку порадьте - на що варто звернути увагу, обираючи проектор і інтерактивну дошку в школу?

Обираючи проектор варто звернути увагу на його роздільну здатність, чим вона вища, тим чіткіше буде зображення. Для навчання найкраще підходять короткофокусні проектори, вони не осліплюють доповідача. При виборі інтерактивної дошки варто визначитися з технологією дошки. Якщо ви хочете писати спеціальним маркером, вам потрібна електромагнітна інтерактивна дошка, якщо ж писати пальцем або будь-яким непрозорим предметом - ваш вибір інфрачервона дошка.

Скільки років ви працюєте на ринку?

Компанія «Інтер Сістемс» на ринку вже більше 20 років, ми дорожимо своєю репутацією і поставляємо і встановлюємо тільки надійну техніку з офіційною гарантією.

Хто займається установкою техніки?

Установкою інтерактивних дошок і проектором займається висококваліфікований технічний персонал. Наші інженери обладнали інтерактивні класи не тільки в Києві і області, а й по всій Україні.

Євген, ви, як експерт з проекторів, скажіть - чи безпечно дітям працювати з проекторами та інтерактивними дошками?

Так, робота з проектором та інтерактивною дошкою абсолютно безпечна для дітей. Устаткування має всі сертифікати якості і відповідає вимогам Міністерства освіти України. Інтерактивні дошки мають антивандальне покриття, це означає, що, якщо навіть учні вдарять по дошці, це ніяк не відіб'ється на її роботі, і вона буде як і раніше відмінно працювати. Проектори зазвичай монтуються під стелю за допомогою стельових кріплень.

Яка гарантія на проектори та інтерактивні дошки?

На проектори діє офіційна гарантія 3 роки, а на інтерактивні дошки - до 5 років.

На скільки вистачає лампи проектора?

Лампи сучасного проектора вистачає на 10 000 годин, це великий стрибок в технології, адже раніше лампи вистачало на 1500-2000 годин. Якщо використовувати проектор в середньому 8 годин на день, то проектор прослужить більше 6 років. Це дуже багато, після закінчення 6 років, буде доцільніше міняти проектор, а не лампу, тому що на той час він уже морально застаріє.

Розкажіть про ваші останні інсталяції. Скільки шкіл ви вже обладнали проекторами та інтерактивними дошками?

Компанія «Інтер Сістемс» обладнала проекторами і інтерактивними дошками вже понад 1000 навчальних аудиторій по всій Україні. Останні наші інсталяції - це 3 інтерактивних класи в Єланці в Миколаївській області, 2 класу в Кончі-Заспі під Києвом і 2 інтерактивних класи в Буську у Львівській області.

Де можна подивитися ваші інтерактивні дошки?

Подивитися інтерактивну дошку можна в офісі компанії «Інтер Сістемс» за адресою: Київ, вул. Євгена Сверстюка, 19, офіс 830. А також, на освітніх виставках, в яких ми щорічно беремо участь. Наступна виставка відбудеться 25-27 жовтня в Київському палаці дітей та юнацтва, в якій ми покажемо наші інтерактивні дошки та проектори.

Євген, а чи складно працювати з інтерактивною дошкою?

З інтерактивною дошкою працювати дуже легко і приємно. Я розумію, що для вчителя - це новий пристрій, тому ми допомагаємо і навчаємо роботі з інтерактивною дошкою на семінарах і вебінарах. Ми пропонуємо не просто товар, а готове освітнє рішення.

Євген, а яке у вас хобі?

Оскільки я багато часу проводжу на роботі, увесь вільний час намагаюся присвятити родині. Ми любимо їздити за місто і гуляти на свіжому повітрі. Ще одним моїм хобі є вивчення іноземних мов.

Спасибі, що погодилися дати інтерв'ю і знайшли час відповісти на наші запитання.

Спасибі вам, що цікавитеся проекційним ринком. За інтерактивної технікою - майбутнє нашої освіти.

Освіта.ua
26.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Так так
Планшет ліпше, мабуть, і авжеж більш досконаліший!
марія
Мені б до кабінету історії таку дошку але хто і за що її придбає ?????????????????????????
Anna
Для марія: либо родители либо никто.
Коментувати
Про захоплюючі дошки
Дошка «не захоплює» дітей, захоплювати можуть «захоплюючі програми», які вчитель продемонструє на дошці. Але їх, по-перше, треба знайти або створити, а по-друге, треба вміти з ними професійно працювати. А по-третє, (і це - головне), сучасні діти дуже швидко звикають до всього, і те що захоплювало вчора, сьогодні вже не захоплює.