Osvita.ua Середня освіта середня освіта
Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лідія
Скажіть, будь ласка, чи справді аудіювання з англійської не проводитиметься 2017 року? На сайті Українського Центру Оцінювання Якості Освіти про такий наказ нічого не сказано.
Мама
Взагалі відмінити ДПА і не требя його прив’ язувати до ЗНО.
Підтримаю
Для Мама: підтримую повністю. Діти поступають до Вузів, от нехай і вступають. А то розробили рівні ДПА, а потім додали рівні ЗНО. А для чого тоді у цих учнів перевіряли знання у 4 класі, потім у 9 класі, а тепер давайте ще й в 11 як ДПА і як ЗНО. То нехай і 4 , і 9 складають і ДПА і ЗНО також разом. А то вчителів 10-11 звинувачуємо у корупційних діях, а діти за це повинні відповідати. А потім давайте рейтинги по Украіні порахуємо, а потім по містах, або селах. Тоді давайте перевіремо і знання 4- х класів, а потім 9- х і рейтинги складем. А діти наші замість того щоб готуватися до вступу лякаються вчителями ЗНО і ДПА. Нова страшилка є для вчителів та для 11 класів, бо будуть одним оцінки, а іншим рейтинг.
Коментувати
Денис Миронов
если я правильно понял , то ЗНО по Истории Украины исключает ЗНО по Математике ? или можно сдавать и Математику и Историю Украины ?
Анна
якщо я хочу писати зно в нат році.але я випускник минулих років.то мені ж не портібні предмети для дпа?лише ті що необхідні у вузі?
учень
У нас школа з філологічним нахилом, тобто укпаїнська мова та література вивчаються поглиблено. Чому не можна здавати ДПА з української літератури, якщо у нас їх аж 4 год в тиждень, а хімії - 1, англ.-3, фізики-2, математики-3, історії-1,5, біології-2.
Максим
Для учень: Видно мало 4 години, якщо мова уклаїнська
Коментувати
Оля
Обязательно ли писать ДПА 11 классу по английскому языку ?
милв
Для Оля: Нет, внимательно читайте.
Коментувати
Вилен
Пропозиції щодо удосконалення ЗНО/ДПА нажаль ніхто не вивчає та не опрацьовує. http://osvita.ua/blogs/52308/
Galka
Залиште учням самое ЗНО. Треба відмінити ДПА взагалі. А то виходить несправедливо. З деяких предметів різнаикількість завдань для ЗНО і ДПА,а з інших передметів для ДПА треба зробити усі завдання. Приведіть усе до ладу,будь ласка!
Віктор
Для Galka: Дуже слушна думка. Скільки можна тримати в школах цей елемент корупції і окозамилювання. Не повинні перевіряти знання в учнів ті, хто їх навчав. Всі, підкреслюю, всі перевірки мають бути незалежними від школи, інакше розквіт хабарництва, кумівство і всяка інша суспільна гниль.
Коментувати
Катерина
Я что то не поняла, для школьников которые заканчивают 9 - класс, что они будут сдавать?
Валєра
Для Катерина: Проснись и пой
микола
вікторе, ви вчитель? це ви про себе-хабарництво,кумівство,гниль? ви про що? сільська школа-хабар?
реаліст
Для микола: а ви, що з Космосу прилетіли? Хабарі- це ті гроші, за які виставляють результати. Ніби це в нашій державі новина. скрізь і поряд так роблять
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!