Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лідія
Скажіть, будь ласка, чи справді аудіювання з англійської не проводитиметься 2017 року? На сайті Українського Центру Оцінювання Якості Освіти про такий наказ нічого не сказано.
Мама
Взагалі відмінити ДПА і не требя його прив’ язувати до ЗНО.
Підтримаю
Для Мама: підтримую повністю. Діти поступають до Вузів, от нехай і вступають. А то розробили рівні ДПА, а потім додали рівні ЗНО. А для чого тоді у цих учнів перевіряли знання у 4 класі, потім у 9 класі, а тепер давайте ще й в 11 як ДПА і як ЗНО. То нехай і 4 , і 9 складають і ДПА і ЗНО також разом. А то вчителів 10-11 звинувачуємо у корупційних діях, а діти за це повинні відповідати. А потім давайте рейтинги по Украіні порахуємо, а потім по містах, або селах. Тоді давайте перевіремо і знання 4- х класів, а потім 9- х і рейтинги складем. А діти наші замість того щоб готуватися до вступу лякаються вчителями ЗНО і ДПА. Нова страшилка є для вчителів та для 11 класів, бо будуть одним оцінки, а іншим рейтинг.
Коментувати
Денис Миронов
если я правильно понял , то ЗНО по Истории Украины исключает ЗНО по Математике ? или можно сдавать и Математику и Историю Украины ?
Анна
якщо я хочу писати зно в нат році.але я випускник минулих років.то мені ж не портібні предмети для дпа?лише ті що необхідні у вузі?
учень
У нас школа з філологічним нахилом, тобто укпаїнська мова та література вивчаються поглиблено. Чому не можна здавати ДПА з української літератури, якщо у нас їх аж 4 год в тиждень, а хімії - 1, англ.-3, фізики-2, математики-3, історії-1,5, біології-2.
Максим
Для учень: Видно мало 4 години, якщо мова уклаїнська
Коментувати
Оля
Обязательно ли писать ДПА 11 классу по английскому языку ?
милв
Для Оля: Нет, внимательно читайте.
Коментувати
Вилен
Пропозиції щодо удосконалення ЗНО/ДПА нажаль ніхто не вивчає та не опрацьовує. http://osvita.ua/blogs/52308/
Galka
Залиште учням самое ЗНО. Треба відмінити ДПА взагалі. А то виходить несправедливо. З деяких предметів різнаикількість завдань для ЗНО і ДПА,а з інших передметів для ДПА треба зробити усі завдання. Приведіть усе до ладу,будь ласка!
Віктор
Для Galka: Дуже слушна думка. Скільки можна тримати в школах цей елемент корупції і окозамилювання. Не повинні перевіряти знання в учнів ті, хто їх навчав. Всі, підкреслюю, всі перевірки мають бути незалежними від школи, інакше розквіт хабарництва, кумівство і всяка інша суспільна гниль.
Коментувати
Катерина
Я что то не поняла, для школьников которые заканчивают 9 - класс, что они будут сдавать?
Валєра
Для Катерина: Проснись и пой
микола
вікторе, ви вчитель? це ви про себе-хабарництво,кумівство,гниль? ви про що? сільська школа-хабар?
реаліст
Для микола: а ви, що з Космосу прилетіли? Хабарі- це ті гроші, за які виставляють результати. Ніби це в нашій державі новина. скрізь і поряд так роблять
Коментувати