Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Скажіть , будь ласка, чи є такий наказ про затвердження дпа з біології як одне з обов’язкових разом з математикою і історією?
Lana
Для юлія: взагалі перелік предметів ЗНО,необхідних для вступу, кожен навчальний заклад визначає час. Тому краще зайдіть на сайт закладів, у які плануєте вступати, і подивіться там
Lana
Для Діана: потрібно усі три, адже вони зараховуються як ДПА
юлія
скажіть будь-ласка , я хочу поступать в медичне на фармацепта мені для цього треба здать ЗНО з ( урк.мови та літератури, іторія або матиматика , хімія , біологія ) ?
Настя
Якщо я хочу поступати в медичний то мені потрібно здавати: 1. Мова і література 2. Історія України або математика 3. Біологія 4. Хімія.??
ТАРАС
Для Настя: Ще ніхто не знає. Обери ВНЗ і спеціальність, почекай до 1 грудня на Правила прийому ВНЗ. Але, думаю, що буде так: 1. Укр. 2. Біо. 3. Хімія, а четверте ЗНО вибереш- мат, або фізика. Скоріше - мат., бо треба буде на ДПА. Іст., думаю, на ДПА не треба, бо ЗНО з неї в мед. не встановлять.
Коментувати
Діана
Скажіть, будь ласка, якщо мені взагалі не потрібне ЗНО, так як буду поступати за кордон, чи потрібно мені всі три предмети здавати, чи можна здати тільки два(укр. мова та історія України), як було у тому році?
Світлана
Скажіть, будь ласка, якщо дитина хоче поступати в медичний ВУЗ, то їй прийдеться здавати 4 предмети (українську мову та літературу, математику чи історію України, біологію і хімію)? А, наприклад, в педагогічний ВУЗ на іноземну мову 3 предмети: українська мова та література, історія України чи математика і іноземна мова. Виникає питання: чому так? Одна дитина здає 4 предмети, а друга- 3?
Друзілла Галицька
Для Світлана: так! І це "досягнення" саме матусь майбутніх медиків, які протестували проти другого предмету у виш математики або історії. саме вони домоглись, аби другим у медичний виш була біологія.
ТАРАС
Для Світлана: Невже важко прочитати один-два документи. І звідки Ви взяли , що в пед. потрібна третім предметом лише іноземна ?
Ganna
Для Друзілла Галицька. Ви дійсно вважаєте, що для майбутніх лікарів основним предметом має бути історія або математика? Біологія - не другий предмет до медичного вишу, а основний, другий - це українська мова і хімія (або фізика). Ті діти, що вступають в технічний виш, використають своє ЗНО з математики, діти, що вступають в гуманітарний, оберуть історію і використають при вступі її. А діти, які вступають на медичні або біологічні напрямки, мусять готуватись до трьох ЗНО - біологія, українська мова і хімія (або фізика - з вимогами конкретного вишу), та ще паралельно готуватись до четвертого ЗНО - математики (історії), яке вони не використають для вступу до вишу. Окремим бонусом є неможливість здати ще одне ЗНО - те, що залишається четвертим. Воно примусово стає математикой або історією. Діти навіть не можуть здати і хімію, і фізику, хоч в різні медичні виші можуть бути різні вимоги для вступу.
Коментувати
ТАРАС
Людська тупість не має меж. Що незрозуміле написано в наказі МОН №889 від 27.07.2016 р. і Умовах- 2017 (на сайті, бо ще не зареєстровані в Мінюсті)? НЕ ЗМІШУЙТЕ ДПА І ЗНО! ДПА- це три екзамени за середню школу. В 2017 році їх результати будуть зараховані на основі результатів ЗНО. ДПА буде потрібне з: 1) укр., 2) мат.або іст. (за вибором учня), 3) за вибором учня з предметів ЗНО. Зрозуміло відносно ДПА? Тобто, наприклад, ДПА хочу з 1)укр., 2)мат. , 3)вибираю з: іст., фіз., біо., іноз., хім.,геогр.,рос. Далі думаю про ЗНО (за вибором спеціальності) і коректую ДПА. ЗНО: 1)укр., 2) іст., мат., біо. -встановлює ВНЗ, 3) встановлює ВНЗ з одного або двох предметів. Вибираю спец. і ВНЗ. Наприклад, на ІТ- 1) укр., 2)мат. 3) фіз. або іноз. ЗНО складаю з цих чотирьох. Коректую ДПА на: 1)укр., 2) мат. 3)вибираю фізику або іноземну. Хочу в мед., чекаю до 1.12.16.р. на Правила прийому вибраного ВНЗ. А зараз по минулих роках тільки прикидаю- ЗНО: 1) укр., 2) біо., 3) хім. або фіз. Тоді ДПА- 1) укр., 2) біо., 3) мат. ( бо думаю, що ВНЗ в 2017 замість фізики встановить мат., щоб для мене був вибір для...
Ganna
Для ТАРАС: В наказах все зрозуміло, просто виходить, що діти, які вступають в медичний виш або на біологічний факультет, змушені на виході зі школи здавати обов’язково математику (або історію), яку не зможуть використати при вступі. На відміну від дітей, які збираються на гуманітарний або технічний факультет - там обов’язково буде або математика, або історія. Якби список обов’язкових предметів "математика або історія на вибір" розширили до "математика, історія або біологія на вибір", то всі діти могли б результати другого обов’язкового ЗНО використати при вступі, і в них залишилося б можливість здати четверте ЗНО за власним вибором. Наприклад, здали б фізику.
Коментувати
Тетяна
Питання Каті дуже слушне.Чекаємо на відповідь.
Ganna
Підтримую запитання Каті, воно є актуальним для величезної кількості випускників, всім, хто вступає в медичні виші, або на спеціальності, що пов’язані з біологією і хімією.
Бодя
Прошу відповісти на запитання Каті. Бо удля мене також воно актуальне.
Катя
Скажіть будь ласка, чи можна вибирати між математикою історією і біологією.. Чи так як того року тільки або історія або математика?
Степан
Поясніть про дпа чітко, будь ласка. Якщо хочу складати укр.мову, математику та історію. Чи так можно? Чи ні?
Anna
Для Степан: да, конечно. Но вы сразу должны сказать какое из них вы хотите засчитать как ДПА.
Олександр
іспити з ДПА здюється з трьох предметів /укр.мова/іноземна/математика або історія .Теоретично,думаю можна здавати ,але справді Вам потрібно завчасно вказати з якого предмета зарахувати ДПА ,да і обов"язково здаєте іноземну мову.Тобто,розуміючи Ваш підтекст питання- на вибір лише з математики або історії
Кіра
Для Олександр: Іноземна не є обов’язковою для ДПА
Коментувати
Володимир
Прошу дати чітку відповідь, чи може випускник цього року здавати одночасно ЗНО із наступних предметів: укр.мова і література, історія ,математика і географія
Неля
Для Володимир: Даю чітку відповідь: Так, зможе
Коментувати
Руслан
Можна питання? А які предмети будуть обов`язкові для ДПА, бо я незрозумів?
володя
в минулому році можна було здавати ЗНО із 4 предметів,а в 2017 тільки три предмета?
совесть
Поясніть, панове, таке. "Сертифікаційна робота" це "тест" в ЗНО? Чому ця "робота" з історії має "субтест", а з математики - лише "набір завдань"? Цей "набір завдань" з математики вже не "субтест"? Бо "субтест" - це "набір завдань", що є "тестом", а от просто "набір завдань" може бути будь-яким, зовсім і не тестом... Загальні вимоги до укладання тестів (субтестів) та оброблення результатів математики не будуть стосуватися? Це якась НОВАЦІЯ зно 2017? Чи якісь проблеми з використанням термінології в УЦОЯО? Невже набір завдань для ДПА з математики не буде субтестом? Цікаво...
Юля
"Для вступу в університети обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури. З якого предмета будуть інші два сертифікати ЗНО - обиратиме університет. Одним з них може бути математика або історія України, або біологія, третій сертифікат - з інших предметів, які визначить сам ВНЗ." А почему тогда на ЗНО выбор 2 предмета ограничивается только математикой и историей? Где биология?????????????????? Не справедливо.................
Іван
дійсно зробили так, що діти готувались до одних предметів, а тепер якісь обмеження. Це ж іх вибір!!! Тепер мають обирати дещо інше. Придумують та експерементують. Діти не підопитні тварини. Досить експерементів!!!
Дістало
А тепер ще й відібрали можливість обрати історію і математику одночасно. Зовсім здуріли, до чого ми йдемо. Дитині треба історія і математика. Весь 10 клас дитина готувалася до дпа з історіі та математики. А тепер обери щось одне! А не хоче дитина інше і не треба дитині інший предмет. Досить робити опити на дітях. На собі реформи та опити проводьте!!!!
Дарина
Для Дістало: Нехай Ваша дитина складає і математику, і історію України. Третій предмет за вибором випускника. Обмеження лише щодо другого предмета - це має бути або математика, або історія.
Дістало
От і треба математика та історія, плюс укр.мова. три і виходить. Чи я не вмію рахувати?
аліса
Дитина має право здавати українську мову та літературу (обов’язково), математику або історію України (на вибір) та третій предмет (за вибором учня) - це може бути історія або математика (не розумію - у чому пробле ма?0
Коментувати