Школи запрошують на конкурс Lego Foundation

Державні навчальні заклади запрошуються для участі у конкурсі на отримання гранту

Школи запрошують на конкурс Lego Foundation

Благодійний Фонд Lego Foundation проводить відбір шкіл на участь у програмах FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior. Про це повідомили в Інституті модернізації змісту освіти.

В інституті зазначають, що у 2016 році Україна є однією з трьох країн, яка отримала підтримку від Благодійного Фонду LEGO Foundation.

У рамках Меморандуму про співпрацю компанія Пролего та Інститут модернізації змісту освіти проводять конкурс на отримання гранту серед державних навчальних закладів.

Зокрема, будь-яка державна школа або позашкільний заклад може подати заявку на отримання гранту, пройти конкурсний відбір та розпочати впроваджувати найбільш інноваційні STEM-технології. Початок навчання з вересня 2016/2017 навчального року.

У 2016-2017 навчальному році оголошуються наступні гранти:

Трирічний грант для 10 нових навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League (10-16 років) та бажають до неї приєднатися:

Умови та анкета для заповнення

Трирічний грант для 5 нових навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League Junior (6-10 років) та бажають до неї приєднатися.

Умови та анкета для заповнення

Для того, щоб взяти участь у першому етапі конкурсу на отримання гранту, необхідно подати заявку на сайті до 20 вересня 2016 року.

Другий етап конкурсу відбудеться з 20 по 30 вересня 2016 року і буде складатися з особистої зустрічі організаторів конкурсу з директором та майбутніми тренерами команди. На основі мотиваційних листів та особистих зустрічей журі визначить переможців.

Освіта.ua
08.09.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Евгения
Почему бороться за грант могут только те школы, к-рые не участвовали в фестивале?