Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ірина
Так, збирала!!!! І буду збирати!!!! Дякуючи міністерству, міськво міста Кропивницького і т.д. школярі залишилить без підручників!!! На класи, у яких більше 30 учнів видавали по 18-13. Як вчити дітей? Зате дали цінну рекомендацію: давати дітям творчі завдання, тобто знову завантажуватити мій особистий комп’ютер, витрачати мої кошти на папір і т.д. Тож знову я з батьками будемо шукати по сайтах, які підручники дешевші, де краще і швидше можна закупити. А потім мене обізвуть хабарницею, яка здирає гроші з батьків, а собі на груди гордо почеплять медаль за хорошу, чесну, плідну, бездоганну роботу
Василий Шмындрук
Залишилось лише визначити, який "Пушкін" проконтролює виконання цієї заборони. А ще призначити керівника для контролю за роботою "Пушкіна". «Велика кількість законів компенсується їх невиконанням» (Салтиков-Щедрін).
indigo
Не від хорошого життя збираються ті копійки з учнів і вчителів. І не в свої кишені. Школам не залишається іншого виходу, щоб забезпечити належні умови під час навчально-виховного процесу, бо в міністерстві освіти, в першу чергу, фінансують чиновників, а не навчально-виховні заклади.
Ольга
Для indigo: Дивно... Виходить, що в сільських школах життя краще, ніж в міських. В нашій школі нічого не збирали і якось учбовий процес не зупинився )). А в місті чомусь на все потрібно збирати, а звітності нормальної не надають. Якби все було прозоро, може і питань би не виникало.
Taras Mazur
Аналогічна ситуація і у нас, за рік з дітей у класі зібрав гроші тільки на нову плівку щоби заклеіти вікна на зиму. І повчилися, і закінчили, і випустилися живі-здорові...
Таїса
А ремонт за чий кошт робите? Невже за державний?!
Коментувати
1
А потом начнут сверху указания спускать то в театр веди, то в кино, то еще какие-нибудь свистопляски. То санстанция требует тряпки и совки в классах определенной конфигурации. То проверки готовности кабинетов и ремонты. А может, хоть лампочки и мел "уряд" соизволит предоставить в классы. А может, классные журналы купит или краски, карандаши, мелки для всяких стенгазет и рисований на асфальтах. Или где это все брать. Учителя должны зарплату сдавать? Как будто учителя живут в классах, питаются мелом и получают удовольствие от походов толпой по театрам. Лицемерие "уряда" зашкаливает. Да пускай хоть стены в классах завалятся и ученики сидят в потемках, опротивело все.
Тетяна
Воно то нібито все вірно і так має бути, але є ряд але... Протягом року в класі зламались декілька совків і віників, постійно потрібні сміттєві мішки, здається дрібниці, але якщо купити за готівку на базарі то це на багато дешевше, ніж в магазині. Ну, і ремонт класу - знову ж вартість фарби і, найголовніше, це оплата роботи тих хто буде робити ремонт. Якщо це просто шабашники - одна ціна, але за готівку, а по перерахунку то вже фірма і, самі розумієте, яка буде вартість. Найоптимальнішим варіантом було б повне фінансування шкіл державою. Тільки не копійчано, як зараз, а в повному обсязі, і ну їх в болото і готівкові і безготівкові спонсорські кошти. Але ж то зовсім не реально і всі це розуміють.