Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
?
Пані міністре, та ви вже хоч щось для вчителі зробіть, крім балачок. Нема грошей, то хоч би на телебаченню кожен раз вчителів брудом не поливали. Хоч би іноді розказували вчителів, які віддають себе школі (не про тих, конкурсних учителерочних, хоч і серед них є теж дуже достойні), невже лише брудом поливати?
Маша
Да,каждый идущий на работу (любую) несет с собой из дома инструменты и материалы нужные для работы. В школах нет государственных программ (распечатай сам из интернета),все остальное тоже скачай,распечатай,учебники сам себе купи,а они меняются каждый год,вот и вся зарплата уходит
якарадість
Спасибі, рідна! Хто б за нас подумав і потурбувався,як не Ви...
Олекса Позняк
Для якарадість: катаючись за наші гроші за кордонами
Коментувати
Оксана
Ніяк ви не можете оновити програми без грошей - купіть нову сукню без грошей. Підняти соціальний статус, проголошуючи все те, що ви проголошуєте - утопія. Поки можна брехати?!!!
Luftwaffe
Про яки тролів ви говорите? Про мЕністерських?
hhh
Аж дивно, як відчувається що у тролів закінчився відпуск.
unforgiven
Для чого тоді вкрали 20% і ввели принизливу сИртеФФікацію?
Голосzнарода
Для unforgiven: Тому що для розумної людини не може бути приниженням можливість публічно проявити свій рівень знань, компетентності та професійності :0
Светлана Иванова
Це ж таке приниження, що про твою тупість дізнаються всі. А тупі такі гонорові, і вже мають стільки зірочок на погонах!
Як нам вас не вистачає
Прийдіть і покажіть, як треба працювати
Коментувати
Промолчу
"програми початкової школи було оновлено без грошей - все на голому ентузіазмі" - т.е. зарплата министра и стада баранов из министерства у нас сегодня называется голым энтузиазмом?
Министра
"Вибачте, що ми змогли підняти Вчителям заробітну плату лише на 200%. Цього не достатньо. Плануємо підняти заробітну плату ще на 200% до кінця року. Якщо не вдасться, то міністерство освіти 1-го січня піде у відставку." Продолжение тут: http://studlab.com/news/starye_uchitelja_v_novykh_uslovijakh/2016-08-30-1110
НР
Для Министра: Вау! Тепер моя з/п становитиме 12 000, а не 4000!? А до кінця року 36000! Можливо, я задачі на відсотки позабувала?
Ірина
це просто цитата із статті )) Вона ,як на мене,спеціально вирвана із контексту ,щоб привернути увагу читача...
Коментувати
Ірина
Все правильно , я б сказала даже супер !Тільки почніть робити це з 1 вересня , а то знову одне бла бла бла
Министра
Стоит почитать статью "Старые учителя в новых условиях" http://studlab.com/news/starye_uchitelja_v_novykh_uslovijakh/2016-08-30-1110
indigo
Гриневич, ти працюєш не перший день в міністерстві освіти і науки. Якщо так переживаєш за соціальний статус, то потрібно було не строчити пости в фейсбуці, а діяти реально: підняти зарплату вчителів (хоча б до рівня народних депутатів), відправити орду освітніх чиновників працювати в сільські школи, організувати якісне навчально-методичне і матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів. Однак цього немає, престиж учителя на дуже низькому рівні і продовжує падати, а з разом з ним твій рейтинг учителів.
Министра
Для indigo: поддерживаю. Вот тут статья на эту тему: http://studlab.com/news/starye_uchitelja_v_novykh_uslovijakh/2016-08-30-1110
Антоніна
пані Гриневич, поясніть, будь ласка, чому вчитель 40 років, який має 2 неповнолітніх дітей має 15 год, а вчитель-пенсіонер 69років 13 год. Це справедливо?????????? У школах не повинні, я вважаю, працювати свати, куми, династії. Тому що страждають звичайні робітники. Для них і розклад підлаштовують, вони можуть і в методдень не вийти на роботу(при цьому маю клас.)можливо на це теж треба звернути увагу?!
Коментувати
слова-слова-слова
пани министерка работала председателем влиятельнейшей в образовании комиссии ВзР. И что?
Anna
ну просто нещасные и педные педагоги в школах, а о кеше как то забыли. А за год ой какие обороты...
учитель1
І знову наш міністр знущається. За липень відпускних не дали, та ще "просять" писати заяви на 5 днів безкоштовної
Тетяна
Все робиться для країни і для людей, особливо для викладачів, яких зараз скорочують з роботи задля "дефіциту бюджету" і дітей, яким у початковій школі потрібно купувати підручники за свої кошти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!це ж за новою програмою) Програми оновили "БЕЗ ГРОШЕЙ", а підручники - навіщо треба? Ось так і збери дитину на "Свято" 1 дзвоника без роботи, але з грошима!!! Все робиться для країни і для людей!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тетяна
Для Тетяна: зате мені дуже подобаються заклики Гриневич до батьків:надсилайте скарги на вчителів,слідкуйте за ними, дзвоніть негайно на гарячу лінію,якщо раптом учитель взяла в руки червону пасту чи дитина ручку замість олівця!!!!До якої нової школи йдемо!!!Будемо привчати змалечку до безповідальность,неохайності (дитина має право на помилку!),виховувати уміння скаржитися, якщо вчитель не так глянув, чи не те сказав..Краіна сексотів-ось що нас чекає!!
Тетяна
Ось витримка із статті,викладеної на цьому ж сайті "Водночас, від низки батьків надходять звернення, що на батьківських зборах вчителі дають зрозуміти, що не поспішатимуть із виконанням оновлених програм, критеріїв оцінювання і методичних рекомендацій."Вже батьки встигли просигналізувати!!!!!
Вчитель
Згідний з Вами на 100%,"скорочувати"-це занадто м’ягко сказати,тра скоротити довести до такого стану,щоб вчитель нібито сам написав заяву за власним бажанням...
Коментувати
VV18
Підвищення кваліфікації, атестація, сертифікація, "медичний огляд" - що ще зроблять в новому законі для "покращення" праці вчителя ???
Учитель
Опять все хотят сделать " на голом энтузиазме" учителей, без денег...
Олексій
В цьому 2016 р до Полтавського педагогічного інституту на відділення "фізика" вступили 7 абітурієнтів з мінімальними балами ЗНО ....більше немаж бажаючих! Хто працюватиме в новій школі????!!!!
Лана
Для Олексій: відмінять предмет :( (сарказм) плакати хочеться...
Богдана Горецька
Ага, точно! Стимулюють зацікавленість учнів точними науками!
Коментувати
Алекс
Министр популист ее слова и высказывания в конечном счете не привели ни к чему и не к каким структурным изменениям.