Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Просто учитель
Як завжди - "своєчасно". В рекомендаціях з викладання предмета "Захист Вітчизни", на мій погляд, зявилася дуже цікава та доцільна пропозиція щодо проведення навчально-польових зборів та практики у лікарні під час навчальної практики для учнів 10-х класів. Це значно спрощує організацію вищезазначених заходів та позбавляє їх формалізму. Але... Проведення навчальної практики планується і прописується у навчальних планах ЗНЗ, які на сьогоднішній день вже сформовані і погоджені. А чи залишиться така рекомендація на наступний рік - загадка. Отже, однією рукою пишемо, другою - закреслюємо.
Людмила
Денису. Логічно опрацювати сторінки, що стосуються безпосередньо Вашого предета.
Ірина
це помилка друку чи абсурд: 10 кл. "У мовленнєвій змістовій лінії, підрозділі «Письмо» спрощено шляхом заміни видів роботи. «Переказ із творчим завданням» змінено на «Докладний переказ тексту з творчим завданням»?
Денис
Чи то є логічно надавати документ обсягом 157 сторінок за 10 днів до початку навчального року?
Михайло Чиж
Для Денис: Логіка і МОН - два антипоти.
Марина
Українська література, таблиця "Обов"язкова кількість видів контролю", 9 клас: І сем - 3, ІІ сем - 3, разом - 6. Дивимося нижче: у формі контрольного класного твору: І сем - 2, ІІ сем - 2, разом - 4; виконання інших завдань: І сем - 2, ІІ сем - 2, разом - 4. 4+4=8. 6 ну ніяк не дорівнює 8 Чи щось змінилося?
сільська вчителька
А змінена кількість годин з літератури: на вивчення творчості П.Мирного у 10 класі 2(?!) години...
Коментувати