Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
50cent
Так у нас есть образовательный профсоюз или нет? Или для быдла такое не предусмотрено?
Родион
ЦИТ:"планується закриття 169 малокомплектних шкіл" Закрийте паразитуючі методкабінети, ОІППО, скоротіть штат відділів та управлінь освіти - ото буде економія.
Yana Ivasenko
Профільне навчання теж "заглохло", чи опорні школи багатопрофільними будуть? А якщо дитині профіль не підходить, іншу опорну шукати? І ще, болюче. З таким забезпеченням бензином, як в цьому році, будуть дітки вдома сидіти. Чи бензин і запчастини теж виділяють? А водіям за додаткові рейси теж доплатять? Рік навчальний вже ось-ось, а питань невирішених - море. Хоча.... як завжди.
вчитель
Якщо опорною вважається школа ,в якій 50%випускників не пройшли бар,єр зно з основних предметів. то гріш ціна такій школі.
Овітянин
Коли відправляєш дітей шкільним автобусом додому, це мені нагадує "товарняки" часів сталінізму: навесні та ранньої осені - баня-парилка, взимку - морозильна камера. Реформа починається з відношення влади до людини, адже згідно Конституції - людина найцінніше , що є в держави.
Гость
Да че вы волнуетесь так. Ну сделали нашу школу опорной. вот уже середина августа, а денег выделили!!!! аж целый НОЛЬ!!! Да пообещали нам и ремонт и новое оборудование, но как говорит народ: Обещать не значит жениться.
Алла
Цікаво, чи посадила б пані Лідія Гриневич у холодний автобус свою дитини!!!??? І як добиратися автобусу по нерозчищеній від снігу дорозі!? На яку годину діти приїдуть до школи і додому у зимовий період?! Зміни вносимо, а про здоров’я дітей не думаємо!!!! Краще закрити школу, а ніж дати дітям змогу навчатися у ВЛАСНІЙ СіЛЬСЬКІЙ ШКОЛІ!!!! Думаємо завжди тим, на чому сидимо та маємо незадовільні результати!!!!!
Anna
люди с пригорода Киева ездят в противоположную часть города в школу зимой в маршрутках и у вас все выйдет. Есть обогреватель + дети *надышат* и будет норм. И вы так говорите будто в Украине 3 месяца -25 на улице. Я за прошлую зиму шапку надела раз 5-10 от силы. А если сильный мороз все же случиться можно и пропустить один день школу. В общем вы явно преувеличиваете.
Олекса Позняк
Для Anna: Зима на зиму не похожа. А что такое ребёнку стоять в темноте в мороз и высматривать будет ли автобус.
они неумны,
Для Anna: люди с пригорода Киева. НЕумные люди неинтересны
Коментувати
Hunter
Тобто 169 шкіл закриють, а на 139 змінять вивіску? Це перемога... Маразму!!!
Павлович
Не відкрито 139 опорних шкіл, а НАЗВАНО опорними. Де є побудована з нуля опорна школа?
Галина Романівна
Які саме опорні школи? Як відрізнятиметься заробітна плата вчителів опорної школи від заробітної плати решти? Доплати у зарплаті будуть лише у директора і заступника, чи поділяться з вчителями які працюють на цю опорну школу і фактично є головними виконавцями???
indigo
Де повний перелік опорних шкіл? Чи їх відкриють на Марсі або на Венері, а кваліфікованих кадрів братимуть Космосу?