Facebook впроваджує в США нову платформу для шкіл

Учні самі будуть формувати свій навчальний план, а вчителі будуть виконувати роль індивідуальних репетиторів

Facebook впроваджує в США нову платформу для шкіл

Facebook спільно з мережею незалежних навчальних закладів запровадить у ста американських школах інноваційну програму навчання. Школярі самі будуть формувати свій навчальний план, а вчителі будуть виконувати роль індивідуальних репетиторів. Про проект пише Business Insider.

Спеціальна навчальна система була розроблена Facebook спільно з мережею приватних навчальних закладів Summit - так званих чартерних шкіл з власним статутом. Розміри фінансування проекту не повідомляються.

Соціальна мережа і школи Summit розробили персоналізовану навчальну платформу. За допомогою програмного забезпечення школярі самі встановлюватимуть собі терміни виконання проектів і підготовки уроків. Вчителі будуть виконувати роль менторів та проводити тільки індивідуальні заняття. Школи отримають доступ до програмного забезпечення безкоштовно.

Творці платформи вважають, що завдяки такій системі учні зможуть знаходити творчі рішення різних завдань і навчаться тайм-менеджменту.

Партнерство між Facebook і Summit було укладено ще в минулому році. Тоді система персоналізованого навчання була впроваджена в 19 школах. Наразі програма отримала більш широке поширення - до неї приєдналося сто шкіл з 27 штатів.

hightech.fm
18.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Гость
а если я скажу что уже пишется программа и набираются учителя в Украине на похожий проэкт. это не хилые бабки. на них инвестор уже выделил 2 миллиона евро.
Оля
В нас такого не буде , так як на одну мережу шкіл одного міста пішло 100 мільйонів доларів. Дітей молодшої школи не має за що прохарчувати.