Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Коли нарешті сайт "Освіта" найме коректора? У кожній статті помилки!
Леся
Для Оксана: І тут економлять .
Коментувати
Мирослава
Це не перший рік так !!! А в школу ,взагалі, в кращому випадку, прийдуть ОДИНИЦІ !!!Це майбутнє освіти!!! Про які реформи взагалі можна говорити??? локомотивом реформ не можуть бути ТІ ,КОМУ ЗА 50 !!! І якщо влада не розуміє ,що освіта -це майбутнє держави ,то ГАПЛИК!!!!
(((((((((((
Для Мирослава: нам уже давно гаплик. Они ещё не поняли... Вопрос в том, что придумать,чтобы повлиять на этих нахлебников
Коментувати
Василь Якович
По-перше ....Ну кого б, як не вчителів, пані міністерко, ви б принизили, це все для того, щоб ще раз довести, що освітяни не гідні вищої зарплатні, хіба що сертифікувати, то тоді 20% добавиш. А звідки ті 184 бали взялися. По-друге, пішлиб діти і з високими балами, але пристиж(зарплата) мізерні і от вам очевидна відповідь. І досить розкидатися словами, знаючи корінь біди. Виборюйте суттєве підвищення платні, тоді будете мати повагу серед учителів і рейтинг.
Иван
А у славнозвісну Могилянку на контракт на економіку беруть з балами 165..... плати гроші і підписуй контракт)))))))) та і ще просять і переконують!!!!!!! Ось така могилянка)))) Одна назва в минулому.... І навіщо добре здавати ЗНО!!!
Anna
Для Иван: так в другие вузы и со 100 баллами на контракт идут. В пед вон как в статье сказанно и на бюджет с 100 можно пройти. 165 для контракта очень даже ничего еще.
Коментувати