Завдання учасникам фестивалю скрайбінгу

Ваше завдання - розповісти про можливості, які відкривають швидкісні мобільні технології

Завдання учасникам фестивалю скрайбінгу

Уявіть собі, що перед вами людина, яка ніколи не користувалася мобільним інтернетом. Ваше завдання – за допомогою скрайбінг-ролика розповісти їй про можливості, які відкривають швидкісні мобільні технології. 

До речі, а як з цим справи у вашій родині?

Чи знає ваша бабуся, що за допомогою смартфона чи планшета вона може швидко порівняти ціни на будь-які товари та обрати найкращу пропозицію? Тато навіть на рибалці не пропускатиме жодної новини та зможе дивитися всі футбольні матчі онлайн. А дідусь, що перечитав купу книжок у міській бібліотеці, відвідуватиме світові книгосховища, сидячи в улюбленому кріслі. Матуся обов’язково скористається можливістю переглядати відеорецепти смачних страв. А ви будете радувати близьких своїми фото, враженнями та емоціями, коли вирушите у мандрівку з однокласниками. 

Розкажіть дорослим, як 3G допомагає бути ближчими один до одного, а також робить життя всієї родини зручним та мобільним!

Детальніше про те, як створити гарне відео за технікою скрайбінгу, дивіться у матеріалі "Знайомство зі скрайбінгом - як створити ролик".  

Освіта.ua
05.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів