Китай надасть Україні комп'ютери для шкіл

МОН працює над втіленням проекту в рамках угоди з КНР щодо комп’ютерного обладнання

Китай надасть Україні комп'ютери для шкіл

Міністерство освіти і науки працює над втіленням великого соціального проекту в рамках угоди з Урядом Китайської Народної Республіки щодо поставки комп’ютерного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів України у кількості 23 500 комплектів. Про це, під час наради з керівниками департаментів освіти і науки обласних держадміністрацій, що відбулася в МОН, повідомив заступник міністра-керівник апарату Роман Греба.

«Завдяки цьому ми можемо обладнати близько тисячі шкіл сучасними комп’ютерними класами, а це близько 50 шкіл на кожну область», - зауважив Греба.

За словами заступника міністра Павла Хобзея, Міністерство зацікавлено у вирішенні питання забезпечення цього комп’ютерного обладнання ліцензійними програмами.

Зокрема, МОН вже домовилося з компанією Microsoft про велику знижку, а також спеціальні умови на програмне забезпечення та сервісне обслуговування цих комп’ютерів в межах країни.

У свою чергу, від областей чекають планів розподілу комп’ютерів. Перевагу матимуть опорні школи та школи, в яких проводилися літні мовні табори. Решта розподілять пропорційно до кількості учнів.

Освіта.ua
22.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Саша
Так, дійсно вже доставили обладнання фірми THTF
Олександр
Великі знижки від Мікрософт, це як правило, ліцензія на рік ???. А далі потрібно буде платити. 95% шкіл України отримували таку знижу.
Гость
Укажите ссылку, где будет висеть список распределения?!
Віталій
Для Гость: По Чернігівській обл. - http://uon.cg.gov.ua/index.php?id=43509&tp=8
Коментувати
Гість
Головне право вибору між Вікнами і Пінгвіном. Хто буде суперечити що наш народ не мудрий? Тому дієве прислів’я,,,, Мудрий в гору не піде, мудрий гору обійде. А бізнес використовує не безкоштовне, а те що дає найбільші прибутки. Ібрехня про тотальне використання за кордоном пінгвіна, майже всі бу компи з-за кордону мають ліцензійну наклейку на Вікна.
Volodymyr
Та не потрібні ніякі знижки від M$ - фіни. німці, бразильці та багато інших (і наша школа в тому числі) використовують GNU/Linux - абсолютно безкоштовно та безпечно!!! А за знижками, боюся, може бути корупційна складова!
Андрей Козак
Для Volodymyr: В школе не должно быть линукса. Школа должна давать актуальные знания, а в реальном мире линуксом не пользуется почти никто.
"Нереальний" світ
Для Андрей Козак: користувачі лінукса зазвичай набагато продвинутіші за користувачів вінди, не бачу жодних проблем з застосуванням набутих знань на іншій ОС. Плюс ніхто не відміняв віртуальні машини, та і встановити і вінду, і лінукс на одному ПК не складає ніяких труднощів.
Голосzнарода
Для "Нереальний" світ: Труднощі в тому, що чиновники в освіті на цьому не зароблять.
Коментувати