Влітку запрацюють 128 мовних таборів «Go Camps»

У Міністерстві освіти повідомили про завершення конкурсу на участь у проекті «Go Camps»

Влітку запрацюють 128 мовних таборів «Go Camps»

У Міністерстві освіти і науки повідомили про завершення конкурсу на участь у проекті «Go Camps», який реалізовуватиметься y рамках співпраці з громадською організацією Go Global. За результатами конкурсу відібрано 128 навчальних закладів з усіх регіонів України.

Конкурс спрямований на підтримку проекту літніх мовних таборів у 2016 році та допомогу навчальним закладам в їхній організації.

Для вчителів зазначених закладів планується проведення тренінгів міжнародними експертами для успішної організації мовних таборів.

Планується, що до роботи у таборах «GoGlobal camps» також буде залучено іноземних волонтерів – носіїв мови. Їх основним завданням стане надання допомоги вчителям у проведенні різноманітних навчальних та розважальних заходів для дітей, ігрових та спортивних активностей.

Основним завданням проекту є показати дітям, що вивчення мов – це просто.

Як відомо, 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні.

Освіта.ua
18.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дивне головне завдання
Цитата: «основним завданням проекту показати дітям, що вивчення мов – це просто». Отже, якщо вивчення мов це просто, то головним завданням таких таборів повинно було бути (до речі, за гроші батьків), - навчити дітей спілкуватись іноземною мовою, а не просто показати.