Вчителі, вибір підручників за вами!
PR

Видавництво «Ранок» пропонує вчителям докладніше ознайомитися з підручниками для учнів 8 класу

Вчителі, вибір підручників за вами!

Уже другий рік поспіль Всеукраїнський конкурс підручників відбувається в новому форматі. Конкурс проходить у два етапи. На І етапі підручники розглянули та оцінили експерти, завдяки чому на розгляд вчителям пропонуються тільки ті підручники, які пройшли ретельну експертизу фахівців і дійсно гідні опинитися на партах школярів. На ІІ етапі підручники мають оцінити та обрати вчителі, і це логічно, бо саме вони розуміють, як і чого навчати. 

За результатами І етапу Конкурсу 22 підручникам видавництва «Ранок» для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». З 29 квітня по 11 травня 2016 року вчителі зможуть ознайомитися з електронними версіями всіх підручників, які беруть участь у ІІ етапі Конкурсу, та здійснити відповідний вибір на Репозитарії.

Цього року вчителі матимуть обмаль часу на ознайомлення зі змістом підручників. Тому для підтримки проведення конкурсу та своєчасного його завершення видавництво «Ранок» пропонує вчителям докладніше ознайомитися з підручниками видавництва, переглянувши презентації та записи авторських вебінарів на сайті interactive.ranok.com.ua, перед тим, як зробити свідомий вибір на Репозитарії.

Як зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, основна тактична задача на сьогодні — забезпечити друк підручників для 8 класу до початку нового навчального року.

Видавництво «Ранок» обіцяє зробити все можливе для надходження обраних вчителями підручників до районів не пізніше 25 серпня 2016 року.

Ознайомитись з підручниками

Освіта.ua
04.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Чтец
Автору статті треба дописати її назву: "А біліотекарі, готуйтесь до вантажних робіт!". Книжкові бази раніше довозили підручники до порогу бібліотеки, а зараз щкільні бібліотекарі - грузчики, за розпорядженням методистів бібліотечних фондів тягають пачки з підручниками, загружаючи машини!
Аліна
Вибір підручників це дуже важливо. Але чи не знущання над учнями програми з деяких предметів. Продивіться біологію за 7 клас. Програма надто складна. Спочатку галопом по всіх тваринах пройшли, а потім порівняння всіх систем... Жах! Пожалійте дітей поки вони не зненавиділи школу
ЕХ
Для Аліна: Все нормально, там, у верхах вирішили знищити ШКІЛЬНУ БІОЛОГІЮ, так що все йде за планом
Коментувати
unforgiven
У міністерстві освіти є відповідальні працівники, які повинні займатися питанням випуску якісної навчальної літератури... Якщо міністерство освіти перекладає свої прямі обов’язки на учителів, намагаючись зняти з себе відповідальність, то навіщо вини там працюють взагалі?
гостьгость
Даже не собираюсь смотреть этот маразм. Мне что заняться больше нечем? Для этого сущуствуют эксперты
Освітянину
Во первых-криком души никого не пронять.Ну покричали,и что? Во-вторых-какого лешего Вы, при неимении времени,а сейчас работы выше крыши(ЗНО для детей,окончание учебного года, работа в огороде)делаете работу,которую ОБЯЗАНЫ делать различного рода академики педнаук.Они там собраны,по определению,как самые ЗНАЮЩИЕ,самые продвинутые,самые умные,вот пусть и выполняют свою работу.А НАМ-учителям,пусть ПРЕДОСТАВЛЯЮТ результативность этой работы в виде качественных учебников на всю страну.Завучу ЗАЧЕМ отчёт? Неужели ЗАВУЧ за это доплачивает.Удивляюсь по самое не могу.Учителя плюют на себя,позволяя керивныкам использовать себя так, как ТЕМ интересно, но не так,как это радостно учителю, вместо ого,чобы просто ОТКАЗАТЬСЯ выполнять не свойственные им функции...
Освітянин
Відбір підручників-чергова робота для вчителів (реєстрування, скачування, звіт завучу і т.д.), за який х... придбати якісний компютер та встановити високоскоросний інтернет у "глухому" селі. Прошу вибачення за лексику - крик душі.
лили
Підкажіть, будь ласка, коли будуть доступні форма для замовлення підручників
Іринка
З чого вибирати? 1 підручник з алгебри і 1 підручник з геометрії. Насмішили...
Александр Дунаевский
Для Іринка: Обирайте з інших підручників ."Ранок" завжди славився низкоякісною літературой, й на цей раз те саме. "Ранок" просто проплатив сайту,і сайт його піарить .Йдіть на репозитарій, реєструйтеся, і дивіться А відносно алгебри й геометрії є з чого обирати.Раджу :Істер - якщо клас слабенький або середній,Мерзляк- якщо математичний (спец підручник для мат класів)
Вчитель
Для Іринка: На мій погляд, з алгебри та геометрії є два нормальні підручники
ляна
Підручник з української мови пані Пентилюк-це жахіття.Поверніть нам підручники Заболотних і перестаньте експериментувати над дітьми і вчителями.Хто взагалі дав цьому підручникові гриф міністерства...
Коментувати