У МОН кажуть, що опорних шкіл буде 100

У Міносвіти повідомили, що до початку нового навчального року буде створено близько 100 опорних шкіл

У МОН кажуть, що опорних шкіл буде 100

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що конкурс на визначення опорних шкіл ще триває і підбиття його підсумків відбудеться в основному у квітні.

"Майже два місяці поспіль загальноосвітні навчальні заклади беруть участь у районних та обласних конкурсах на кращу опорну школу", - зазначають в Міністерстві освіти.

За інформацією відомства, для проведення конкурсу на найкращий проект опорної школи уряд виділив місцевим органам влади 200 млн грн.

Перші переможці були визначені ще в середині березня на Черкащині. Ними стали Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 та Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5.

"Всього вже визначено 67 переможців на кращу опорну школу у 11 областях: Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Полтавській, Тернопільській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській", - повідомили в Міністерстві освіти.

Найближчим часом обласні конкурсні комісії розглянуть матеріали та визначать переможців на Волині, Луганщині, Миколаївщині, Одещині та Рівненщині.

Проте в Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській,  Сумській, Хмельницькій, Чернівецькій, Київській та Харківській областях конкурси триватимуть ще й у травні.

У Міністерстві освіти і науки також повідомили, що до початку нового навчального року в Україні буде створено близько 100 опорних шкіл.

Як відомо, 21 квітня Міністерством фінансів був оприлюднений перелік 24 опорних шкіл для реалізації "пілотного" проекту, що став можливий завдяки підтримці групи донорів, серед яких - Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія "Майкрософт Україна".

Освіта.ua
23.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
робочий
Они большинство хотят закрывать старые школи. Деньгы которые выделяли на строительство новых наверное розграбели. И теперь решили как-то ето прекрыть. Вот спросите у них сколько недостроиных школ. Потом сколько было направлено на строительство финансов. И на конець сколько построили. Вот и ответ на много вопросов.
Микола Іванович
А чи всі школи знають, що вони "ввійшли до цього конкурсу-проекту"? У Луганській області питання створення опорних шкіл вирішуються за спинами і громади, і батьків, і педпрацівників; тільки в одному Станично-Луганському районі до конкурсу було подано 5 таких шкіл, а ніхто ні про що не знає. Здається, перед 1 вересня нас просто поставлять перед фактом: все, шановні, ви тут більше не вчитесь! Адекватних пояснень від районної влади ми не отримали, все зводиться до одного: "не хвилюйтесь, це вас не стосується". Тож незрозуміло: чи просто хочуть тишком-нишком позакривати школи, чи "розпилити" між собою гроші, що прийдуть до району "для проведення конкурсу на кращу опорну школу". І все це під гаслом "Війна все спише"
оооооо
Для Микола Іванович: Ви неначе у воду дивились, 100% правди у цих словах, і таке по всіх областях, а навіщо всім доводити до відома, тоді ж Україна підніметься, а так все тишком нишком...
Коментувати
непрощений
Чому не 1000, 100 000?
hmelena
Для непрощений: а нащо рабам освіта? Горшки в європі виносити і без освіти можна!!!
оооооо
це точно!
Коментувати