Уряд перерозподілив кошти на підручники

Кабмін здійснив перерозподіл деяких видатків бюджету, передбачених МОН на 2016 рік

Уряд перерозподілив кошти на підручники

Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2016 рік. Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті Урядового порталу.

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів, зменшено обсяг видатків освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 290 102,8 тис. гривень.

В той же час збільшено обсяг на забезпечення діяльності Малої академії наук України, надання позашкільної освіти державними позашкільними навчальними закладами, заходи з позашкільної роботи, здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів, проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, Всеукраїнського конкурсу "Учитель року".

Кошти планується направити на проведення міжнародних та всеукраїнських заходів з виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді та проведення всеукраїнських масових заходів з національно-патріотичного виховання, зокрема, Форуму українських патріотичних справ "Ми - Українці!", III фінального етапу гри "Сокіл" ("Джура"), забезпечення участі команди України у міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики.

Окрім того, даний перерозподіл забезпечує видатки на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної власності у 2016 році.

Освіта.ua
13.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Grace
А атестати зробити не хотіли б?!Ні,треба ж усе на школи звалювати!Та щоб видали їх вчасно,але ж тепер їх буде робити школа,та хто ж знає,коли їх видадуть.Неперевершено!
роккі
Підручники взагалі не варто друкувати. Або тільки малозабезпеченим.
Грохман
По своїх кишенях? Красавчики...
Енігма
Головне, що додали коштів на таку необхідну річ, без якої 99% вчителів ні дихати не можуть, ні спати - конкурс "Учитель року"
Голосzнарода
Для Енігма: Ну треба ж знайти талановитих педагогів, які будуть розробляти прогресивні програми, методики, підручники для всієї країни. Тільки ж біда в тому, що це звання зазвичай дають тільки своїм перевіреним проплаченим людям, які зазвичай і недумають про те, щоб хоч якусь авторську методику розробляти, а лише про те, щоб похизуватися своїм новим престижним титулом серед колег. Коли в країні все поставили на рейки продажу, то інтелигенція навіть примудрюється продавати свою совість.
hmelena
Я перемогла у цьому конкурсі (обласний етап) і з тих пір втратила спокій. Директор відтоді мене і "любит и жалует". Краще не лізти в ту халепу. Спокійніше спатимеш.
Коментувати
Леонідович
"Уряд перерозподілив кошти на підручники" - А ми думали чому то підручників немає?
Голосzнарода
Для Леонідович: А то треба визначити, хто в міністерстві та в місцевих органах управління освітою відповідає за цю функцію, і публічно звільнити із доганою.
Коментувати
emvina
А як же з підручниками у 2015 році? Чи хоч до кінця навчального року побачимо хімію для 7 класу? Було всяке-але це вже занадто...
Енігма
Для emvina: Порадійте за мене: позавчора біологія прийшла, одна на 3-х. Хоча навіщо вона вже, тут залишилося вчитися...
Володимирівна
Дякуємо, один підручник на двох - дуже зручно працювати Тільки навіщо проводили конкурс підручників, замовлення, якщо надіслали не те, що замовляли?!
Оксана Терещенко
Наша школа отримала по 50 відсотків усіх підручників, окрім хімії О.Г. Ярошенко. На Петрівці її вільно продають, отже, підручник видрукували. А в школи не направили? Маємо 8, 10 класи підручники хімії О.Г. Ярошенко, то чому ж переходити на інших авторів, тим паче, що за рейтингами минулого року цей підручник оримав почесне 2 місце!
Коментувати