Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Nick
Так, виходить, що знову все звалили на школи.... Добре, що хоча б повідомили не напередодні отримання документів про освіту. Наше міністерство в своєму репертуарі. Потрібно було все робити заздалегідь, планувати заздалегідь. А як же тепер з тими, хто втратив документ про освіту, сплатив гроші на отримання нового... Хто їм поверне гроші?
Ніка
Для Nick: А що ще звалили на школи ???
Nick
Ну, наприклад, зобов’язали школи повністю займатися питаннями ЗНО. Я вже мовчу про фінансові вливання в школи, яких взагалі немає.
Коментувати
Натэл
То есть, собирайте деньги с родителей на аттестаты? А для 9-х классов тоже сами будут печатать школьники? Однако...
Nick
Для Натэл: Скоріше всього, що так. Вони ж більше нічого не пояснюють. Сказали, що школи будуть друкувати і все. А саму процедуру від найменшого до найбільшого ніхто не прорахував і не пояснив. Це називається "Вигадайте самі щось..."
Коментувати
Одесситка
В этом и состоит высшая миссия министерства: что-то сообщать и подчеркивать.
Татьяна Литвиненко
а пояснювати чому не має атестатів батькам випускників будуть класні керівники
Сергей Лимонов
Для Татьяна Литвиненко: класні керівники будуть на прінтерах роздруковувати атестати
класний керівник
Так, Сергію, Ваша правда. Класному ж керівникові більше нічого перед випускним робити, як ще самостійно атестати друкувати. Він же ж це буде робити безкоштовно - ось і економія. А вчитель не залізний, він все витримає.
Nick
Видно мудрують вже так мудрують... На кінець навчального року намудрували... Цікаво, може ще щось вигадають. Від них можна чекати чого завгодно.
Коментувати
Таня
минулого року моя дочка отримала диплов ВНЗ тожі, коли майже всі університети вже закінчили прийом документів на магістратуру. ледве встигли в останній день і те лише завдяки тому, що я майже кожного дня ходила до ректора и телефонувала на різні "гарячі лінії". тепер, батьки випускників шкіл, готуйтеся: шукайте телефони гарячих ліній и запасайтесь заспокійливим, і ще, прораховуйте запасні варінти. від чистого серця раджу. я це вже пройшла - від середини червня до початку серпня кожен день починався з питання: "чи буде сьогодні якась інформація про диплом!" удачі!
007
В прошлом году студенты-выпускники вовремя не получили дипломы, теперь проблему создадут для выпускников школ. Как поступать будут? Родителям можно запасаться валидолом и валерьянкой.
Татьяна
А на что пойдут 15 млн.? На формирование электронной версии документа? А кто в школах или в РУО (хотя бы) введет в штат человека, который будет заниматься этой свалившейся работой или на этом и сэкономим?
Олег
Для Татьяна: Так прямо сказано економія. 1.Значить друкувати будуть школи на папері та принтерах які батьки повинні будуть. Хотілось би знати скільки шкіл в Україні отримали в цьому році за рахунок держбюджету хоча б пачку паперу, не буду казати про кольоровий лазерний принтер (друкувати дипломи на чому?). Вцьому навчальному році вже відбулась економія на підручниках. Цілий рік підручники друкувались у народному видавництві "Самовидання" виділені кошти зекономили, або роздеребанили на верхах. Навчальний рік завершується скоро ДПА - Ура. Потім ЗНО. І фінальньне звершення року під дивізом:" НАМАЛЮЙ СОБІ АТЕСТАТ"
Коментувати
Нина Царевская
И куда пойдут эти сэкономленные 10 млн грн? Лучше бы честно сказали родителям заплатить за аттестаты, чем морочить нам всем головы. До сих пор не знаем, как и где будут печататься. Опять все на школы свалили. ЗАДОЛБАЛИ!
Олег
Для Нина Царевская: В Уркаїні бекоштовна освіта гарантується Конституцією. А ви пишите заплатіть за атестат. А як же закон Про Корупцію. За оцінку заплати, за атестат теж плати. Виходить як в анекдоті: " Права купил, а ездить не купил?!!"
Коментувати