В Україні створять 24 "пілотні" опорні школи

Пілотні опорні школи в Україні з’являться завдяки уряду США, Western NIS Enterprise Fund та компанії "Майкрософт"

В Україні створять 24 "пілотні" опорні школи

Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія "Майкрософт Україна" погодились надати допомогу в оснащенні "пілотних" опорних шкіл в Україні. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Зокрема, у відомстві повідомили, що у рамках політики підвищення ефективності державних витрат, а також якості державних послуг, що надаються громадянам, Міністерство фінансів спільно з Міністерством освіти і науки ініціювали створення 24 "пілотних" опорних шкіл, для чого буде укрупнено існуючі школи.

"Це дозволить надавати кращу якість освіти для дітей, що живуть в маленьких містечках і селищах. В рамках цього проекту, в кожній області України буде створено по одній опорній школі", - йдеться у повідомленні Міністерства фінансів.

У відомстві запевнили, що ці школи отримають значні інвестиції на розвиток, в тому числі на створення гарної матеріальної бази та необхідне обладнання кабінетів. Також проводитимуться заходи з енергоефективності.

Планується, що вже 1 вересня 2016 року оновлені і модернізовані школи відкриють свої двері для учнів. Кількість учнів в цих школах, як очікується, буде збільшена за рахунок учнів прилеглих сільських шкіл.

У Міністерстві фінансів висловили подяку за підтримку проекту уряду США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанії "Майкрософт Україна", яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних шкіл.

"Мета спільних зусиль - надати дітям, що проживають у селах України, можливість отримати якісну освіту з хорошою матеріальною базою, і тим самим - забезпечити їм можливості для отримання подальшої освіти та кар'єрного зростання", - зазначили у Міністерстві фінансів.

Освіта.ua
12.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ysyf
Обов*язковим критерієм оцінки опорної школи має бути число учнів сільської місцевості, що навчаються в даній школі.
Грохман
Чому не 25? У Криму москалі створюватимуть?