Підвищення соцстандартів скомпенсує ріст цін, - Яценюк

Прем’єр-міністр запевнив, що підвищення соціальних стандартів компенсує ріст цін і тарифів

Підвищення соцстандартів скомпенсує ріст цін, - Яценюк

Прем’єр-міністр заявляє, що підвищення соціальних стандартів упродовж року на 12% компенсує ріст цін і тарифів. Про це він сказав під час засідання уряду у середу, повідомляє Урядовий портал.

Він нагадав, що з 1 травня запланований перший у цьому році етап підвищення соціальних стандартів на 6%.

"Загалом за рік ми підвищуємо соцстандарти на 12%, що скомпенсовує ріст цін і тарифів, прогнозований на 2016 рік", - наголосив Яценюк.

За його словами, загалом із 1 травня підвищені соцстандарти отримають 10 мільйонів громадян - 3,5 мільйона працівників бюджетної сфери та 6,5 мільйона пенсіонерів. Окрім цього, уряд на 10% збільшить посадові оклади працівників 1-3-х тарифних розрядів єдиної тарифної сітки.

У свою чергу, міністр соціальної політики наголосив, що постанова Кабінету Міністрів чітко вказує, що керівникам закладів бюджетної сфери не потрібно чекати відомчих наказів для підвищення виплат.

"Вони мають забезпечити підвищення заробітних плат своїм працівникам, внісши зміни до штатного розпису своїми наказами", - повідомив Розенко.

Освіта.ua
06.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
пробегающий
Слушаю выступление Яценюка, и вижу директора своей школы.При том, что подобная параллель постоянна. Господи, и это "об этом" пытались доказать, ещё когда в БЮТ был, что разумен... Каждый народ имеет то правительство, которого он заслуживает.Да уж - заслужили. А что заслужим в будущем? Голодомор? Анархию?Гражданскую войну? Детки дя этого уже подрастают...
Капаліка
Я можу пояснити як це робиться. Видається наказ на кшалт "з ... числа підвищити посадові оклади в межах затвердженого кошторису". Далі можливі варіанти. 1. Ріжемо інші статті видатків, щоб забезпечити підвищення посадових окладів (якщо у кошторисі є щось окрім комуналки та зарплатні). 2. Підвищуємо оклади за рахунок скорочення доплат, надбавок і т.п. (якщо такі ще залишись). 3. Підвищуємо оклади за рахунок економії на індексаціях (якщо такі були). 4. Скорочуємо штат власними наказами, щоб в межах фонду оплати праці забезпечити підвищення окладів. В будь якому випадку Прем’єр рапортує про турботу за добробут виборців.
Одесситка
Для Капаліка: Добавлю от себя, что оклады можно повысить за счет сокращения техперсонала - уборщиц, дворников. Но, как известно, где больше платят, там больше нужно работать, посему учителям нужно осваивать профессию уборщика или сторожа))
Коментувати
Директор
Это, извините, о каких керівниках идет речь? Директора школ зарплату не платят и штатное расписание не составляют. Что-то новенькое придумали. Кто-нибудь может об*яснить?