Профільна школа може знищити репетиторство

За словами заступника міністра освіти, профільна школа дозволить позбутися репетиторства

Профільна школа може знищити репетиторство

Профільна школа дасть можливість позбутися такого явища, як репетиторство. Таку думку, під час розширеного засідання профільного Комітету ВР з обговорення проекту закону «Про освіту», висловив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.

Зокрема, він зазначив, що репетиторство є вимушеним кроком батьків для того, щоб надолужити кількість годин з необхідного учню предмета.

Окрім того, за словами заступника міністра, в профільній школі буде задіяна професійно-технічна освіта, а це стане запобіжником того, в якому стані зараз опинилася ця сфера.

Як відомо, Уряд пропонує розпочати реформу української школи у 2018 році. Відповідну думку підтримують і у Міністерство освіти і науки.

Освіта.ua
31.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
teacher
На даний момент всі учні 10, 11 класів вже навчаються за певним напрямком. І що не ходять до репетиторів? А програму можна переглянути навіть тепер. Поки дочекаєшся їхньої реформи. Скільки дітей втратить можливість нормально учитися.
Олександр
Задумка може й хороша, але нереальна поки не буде виконано цілий ряд важливих речей: 1. Зменшення учнів у класах хоча б до 20-25 - тоді викладачі в школі матимуть можливість реально кожному приділяти увагу і допомогати, тим хто відстав по програмі. 2. Зарплата викладачів, які формують рівень знань школярів, майбутніх працівників, виховують молодь, має бути хоча б на рівні 400-600 доларів в Україні, тоді можна вимагати від них віддачі нововведень, саморозвитку 3. Покращення матеріальної бази: закупка проекторів, компютерів, карт, приладів і т.д. 4. І навіть так попит на репетиторів залишиться, бо індивідальний підхід завжди буде потрібен комусь!) А хто шукає репетиторів рекомендую найбільш сайт професійних репетиторів України: http://buki.com.ua/tutors/ Тут є і відгуки про їх роботу, і дипломи про освіту, і ціни різні) Причому вже зараз є попит на репетиторів більше ніж у 200 містах України. Перш ніж робити гучні заяви, заму міністра треба обдумати їх реалістичніть, щоб не бути голослівним)
Н
Ви спочатку кваліфікованих кадрів знайдіть!)) а потім кажіть, що позбавитесть репетиторів! Батьки їх наймають, щоб наздолужити втрачене за часів школи, і підняти рівень знань дитини!
teacher
Для Н: А ви не пробували запитати батьків. А що їхня дитина робила під час уроків? І не треба недбалість батьків пересувати на кваліфікацію учителів.
Коментувати
Рене
Давно пора это сделать!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
УЖ
Дайте СОКУЛУ НИЗКУЮ з/п, тоды вин не будэ ЛЕТАТЫ ..., а будэ ползатьи ... : 1)за информацией в Интернете,2) осваивать IKTтехнологии, 3)видео уроки в открытом доступе оставлять(без авторизации), 4)дистанционно уроки-лекции в виде роликов делать5) блог иметь свой и т.д. Уберите категории и ВЫСОКО летающие приземляться и почнуты ПРАЦЮваты. О такэ.
sokol
Забезпечте вчителів з високим рівнем знань гідним заробітком, тоді вони самі відмовляться працювати у вечірню зміну і будуть проводити час із рідними. Крім того, репетиторство в Україні допомагає компенсувати невідповідність освітних можливостей типових ЗНЗ вимогам ЗНО. Дякувати треба батькам, учням та вчителям, які підвищують свій рівень знань за умов освітньої політики в Україні, яка постійно чомусь змінюється. Зміни в шкільній освіті - відсутні, в цілому, за винятком ведення ЗНО, існують лише короткотермінові намагання без затвердженої програми дій, що реально може виконана, які згодом теж відміняються. Отже, відсутня реальна довгострокова стратегія в освіті, а Ви хочете зробити в цій ситуації зробити винних дітей, батьків та вчителів, спочатку , запропонуйте щось реальне, а потім вже декларуйте перспективи щодо можливих змін.
му-му
Для sokol: ЯК може людина такого рівня , - ЯК "sokol", видавати такі ПРОЖЕКТИ??
Коментувати
А
Коли син Хобзея закінчував школу, то його перевів татусь у вечірню школу на 11 клас, щоб син спокійно міг займатись з репетиторами, яких відвідував замість школи.
В
Для A: То то ж свого, рідного. А чужих в ХАБИ по бездоріжжю за 20 км, щоб знали, що таке рівний доступ до освіти по-"європейськи".
Коментувати
В
Замінити повну загальну середню освіту професійно-технічною недоосвітою - головне завдання освітянської реформи
Мирослава
пане Хобзей!!! Ви що, справді, в це вірите??? НЕ СМІШІТЬ!!! Репетиторство -це інвідуальне навчання ,воно є і буде! ЯК може людина такого рівня ,видавати такі ПРОЖЕКТИ?? Ви СТРАШЕННО ДАЛЕКІ від реальної школи і реальних ,не придуманих ,проблем.
007
Читаешь начало и невольно вспоминаешь Бориса Гринченко КАЗКИ ДУРЕНЬ ДУМКОЮ БАГАТІЄ, аж неловко становится
Павлович
Ага,нові вибори до Верховної Ради теж покращують життя... Питання: репетитори щось у когось вкрали?
VL
Репетиторство є і буде. Що в ньому поганого? Проблема лише в одному, не всі, хто бажав би мати доброго репетитора, можуть, з відомих причин, це собі дозволити. Але це вже інша проблема. А щодо профільної школи – чи покращить вона ситуацію в освіті? Скоріше, що ні. Можна очікувати, що запровадження профільної школи лише посилить потребу у репетиторах, оскільки профільна школа потребує більш кваліфікованих вчителів. А де є їх узяти? Для їх появи потрібні колосальні фінансові ресурси. Чудес на існує.
Мама
Когда мой ребенок в 8 классе вдруг начал занимать призовые места в олимпиадах, я обратилась к репетитору. Я очень благодарна ему за развитие способностей моего сына, ныне студента КНУ им. Шевченко. Учится он хорошо и уже на 2-м курсе работает по специальности
sergey1979
Для Мама: "вдруг начал занимать призовые места" - здається все почалося зі шкільного вчителя
Кто бы сомневался
Пару лет назад была со мной такая история: иду по улице, навстречу бросается мамочка одной ученицы, которой за год я поставила 11. На лице мамочки улыбка, гаснущая по мере приближения ко мне. И все завершается такой фразой: "Хотела сказать Вам "Спасибо" за знания дочери, а потом подумала: зачем? Она ведь все это сама..."
Андріана
Яка знайома ситуація!
Коментувати
Страхіття
Профільна школа, точніше, імітація профільної школи, яку нам пропонують, може хіба що повністю знищити освіту, ту, що хобзеї ще недонищили.
пани
РЕПЕТИТОРСТВО - это НАТАСКИВАНИЕ,неужто не знали? Даст ли оно нам ученых, творческих людей в выбранной профессии? Знаете, что нет. Но родители услугами репетитора будут пользоваться всегда, если ребенок на низком уровне умственного развития находится. Это проблема родителей, а не гос. мужей.
Тетяна
Для пани: Не варто плутати звичайних "типу репетиторів", які просто намагаються підзаробити, з професійними репетиторами, що дають колосальну базу дитині, а також здатні дати набагато більше. Користування репетиторськими послугами абсолютно не означає низького рівня розумового розвитку дитини. Судячи з Вашої логіки, розумово відсталих у нас більшість.
туптянe
Для Тетяна:"Не варто плутати звичайних "типу репетиторів", які просто намагаються підзаробити, з професійними репетиторами" - ваши слова. ЗАДУМАЙТЕСЬ!!! над тем, что написали. На "репетиторов" в каком-то ВУЗе учат? Так откуда "профессионалы"-рептилии?
Тетяна
Задумайтеся самі. Вже давно існує поняття "професійного репетитора" (чи Ви дійсно мали на увазі рептилій? тоді незрозуміло, до чого тут плазуни) - людини, яка прекрасно знає свій предмет; вміє пояснити все, що стосується предмета, учню; має авторські навчальні матеріали і методику; володіє сучасними методами і прийомами навчання тощо. До чого тут питання про ВНЗ? Не перекручуйте слова. Зрештою, ніхто не примушує нікого ходити до репетитора (за винятком випадків, коли вчителі або викладачі схиляють до цього своїх учнів/ студентів/ їх батьків за хорошу оцінку, що просто обурливо). А примусити учня ходити до поганого професіонала за гроші просто практично неможливо.
Коментувати
отакої
хобзей спалився. Зовсім незнає про репетиторство нічого.
Я
Репетиторство - моя філософія роботи в школі. Репетиторство годує мене і мою сім’ю (а не жалюгідна зарплата в школі!). Репетиторство (так само як і корупція) вічні. Українська освіта сама в собі створює підвалини для мого улюбленого коханого гарненького репетиторства.
А я хочу
подякувати хобзеям, завдяки цим даунам у мене як репетитора наплив дітей і грошей зрозуміло)))І поки вони проводитимуть "рехворми", ситуація сприятиме заробленню грошей)))
Коментувати
Анна
Школа повинна давати ЗАГАЛЬНУ освіту. Бо дитина не може знати, які предмети їй знадобляться і ким вона захоче стати, коли виросте. Були вже колись профільні класи, і міжшкільні комбінати, де вчили робітничих прфесій усіх підряд, а діти потім поступали у вузи, або професійні училища чи технікуми.Бо лише там вчили професії. Наразі при теперішніх перенасичених програмах лише індивідуальне з репетитором навчання може дати знання. Бо репетиторів батьки наймають вже з першого класу!!! Хтось з міносвіти пробував в класі з дітьми попрацювати по програмі декілька місяців... Інкогніто. З звичайними дітьми... А тоді поговоримо...
освітянський раб
Скоріше твоя морда репне, чим репетиторство помре.
Тетяна
Невже пан заступник міністра вважає, що профільна школа означає справжніх, знаючих і дійсно талановитих вчителів??? Та і чому, власне, потрібно "знищувати" репетиторів? Тому що своїм інтелектом і вміннями заробляють? Тому що держава оцінює викладача ВНЗ у 2700 грн на місяць, а при цьому вимагає В2 рівні англійської та закордонні публікації? Це просто смішно. Навіть у розвинених країнах світу є тьютори і для школярів, і для студентів і це нормально. Уже вкотре переконуюся, наскільки освітянські політики далекі від реалій...
Репетитор
Для Тетяна: Він, просто ідіот
Коментувати