Фінали деяких олімпіад проведуть за кошти спонсорів

IV етап олімпіад з географії, біології та правознавства буде проведений за рахунок спонсорських коштів

Фінали деяких олімпіад проведуть за кошти спонсорів

Держава не фінансуватиме проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, біології та правознавства.

Зокрема, у Міністерстві освіти і науки підписаний наказ, згідно з яким IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та біології для учнів 8-9 класів, а також олімпіади з правознавства для учнів 10-х класів має бути проведений за рахунок коштів фізичних осіб, підприємств, установ, організацій, фондів, добровільних внесків та інших джерел не заборонених законодавством.

Організаційно-методичне забезпечення проведення зазначених олімпіад має здійснити Інститут модернізації змісту освіти.

Як відомо, через нестачу фінансування Міністерству освіти і науки довелось відмовитись від проведення Всеукраїнських олімпіад для учнів 8—9 класів.

Освіта.ua
26.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Упраздните "Інститут модернізації змісту освіти", "Інститут моніторингу якості освіти" и ще купу "навколоосвітянських " утворень, які за місяць " ковтають" мільйони гривень, то вистачить і на олімпіади, і на ремонти, і на дітей! (заради яких "тіпа" все це і утворювалось) .Дармоїди! На все у вас грошей вистачає, крім учнів!!!!!! Ганьба!
007
Для Учитель: Вы совершенно правы. Эти модернизаторы сначала раздувают количество олимпиад, присваивая региональным статус Всеукраинских, а они такими вовсе не являются (например - по молдавскому, болгарскому, румынскому, польскому, венгерскому языкам), участвуют в таких олимпиадах одна, 2, 3 области. Затем денег не хватает на проведение олимпиад в целом, а страдают от этого базовые дисциплины. На олимпиаду по ивриту деньги нашлись, а на олимпиаду по истории (заметьте своей) - уже проблема, порезали. Объявили 2016 годом английского языка, а денег на нее нет, как и на немецкий, французский, испанский. Это больше похоже уже даже на саботаж. За что таким модернизаторам только деньги платят? Или возьмем олимпиаду по экологии: в данной экономической ситуации самая необходимая, а в школе такая дисциплина есть? Ну объедините уже с биологией или на худой конец с географией в виде отдельного вопроса....
Коментувати
wtf
А куди поділися кошти, які на проведення фіналів олімпіад спеціально виділила держава? Розікрали?.. Якщо вчитель зробив помилку в журналі, то це корупція. Якщо крадуть мільйонами - то це норма!!!
Сергей Гога
Я як вчитель географії бачу лише нестачу мізків у чиновницького апарату!
mariaanna
такого ще не було за всі роки проведення олімпіад, тут і бачимо на якому місце у нас знаходиться освіта
almira
Для mariaanna: навіть не НА якому, а У ЯКОМУ
Коментувати
Михайло Чиж
Дореформувались! Тепер за участь у Всеукраїнській олімпіаді треба сплачувати "добровільні внески"!!!!!!!!!!!!!!!! А прейскурант на призові місця побачити десь можна? Скоро ці реХформатори і на ЗНО введуть "добровільні внески", або бали поставлять у відповідність сумі внесків..... Поживемо - побачимо....