Osvita.ua Середня освіта Фінали деяких олімпіад проведуть за кошти спонсорів
Фінали деяких олімпіад проведуть за кошти спонсорів

IV етап олімпіад з географії, біології та правознавства буде проведений за рахунок спонсорських коштів

Фінали деяких олімпіад проведуть за кошти спонсорів

Держава не фінансуватиме проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, біології та правознавства.

Зокрема, у Міністерстві освіти і науки підписаний наказ, згідно з яким IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та біології для учнів 8-9 класів, а також олімпіади з правознавства для учнів 10-х класів має бути проведений за рахунок коштів фізичних осіб, підприємств, установ, організацій, фондів, добровільних внесків та інших джерел не заборонених законодавством.

Організаційно-методичне забезпечення проведення зазначених олімпіад має здійснити Інститут модернізації змісту освіти.

Як відомо, через нестачу фінансування Міністерству освіти і науки довелось відмовитись від проведення Всеукраїнських олімпіад для учнів 8—9 класів.

Освіта.ua
26.03.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Упраздните "Інститут модернізації змісту освіти", "Інститут моніторингу якості освіти" и ще купу "навколоосвітянських " утворень, які за місяць " ковтають" мільйони гривень, то вистачить і на олімпіади, і на ремонти, і на дітей! (заради яких "тіпа" все це і утворювалось) .Дармоїди! На все у вас грошей вистачає, крім учнів!!!!!! Ганьба!
007
Для Учитель: Вы совершенно правы. Эти модернизаторы сначала раздувают количество олимпиад, присваивая региональным статус Всеукраинских, а они такими вовсе не являются (например - по молдавскому, болгарскому, румынскому, польскому, венгерскому языкам), участвуют в таких олимпиадах одна, 2, 3 области. Затем денег не хватает на проведение олимпиад в целом, а страдают от этого базовые дисциплины. На олимпиаду по ивриту деньги нашлись, а на олимпиаду по истории (заметьте своей) - уже проблема, порезали. Объявили 2016 годом английского языка, а денег на нее нет, как и на немецкий, французский, испанский. Это больше похоже уже даже на саботаж. За что таким модернизаторам только деньги платят? Или возьмем олимпиаду по экологии: в данной экономической ситуации самая необходимая, а в школе такая дисциплина есть? Ну объедините уже с биологией или на худой конец с географией в виде отдельного вопроса....
Коментувати
wtf
А куди поділися кошти, які на проведення фіналів олімпіад спеціально виділила держава? Розікрали?.. Якщо вчитель зробив помилку в журналі, то це корупція. Якщо крадуть мільйонами - то це норма!!!
Сергей Гога
Я як вчитель географії бачу лише нестачу мізків у чиновницького апарату!
mariaanna
такого ще не було за всі роки проведення олімпіад, тут і бачимо на якому місце у нас знаходиться освіта
almira
Для mariaanna: навіть не НА якому, а У ЯКОМУ
Коментувати
Михайло Чиж
Дореформувались! Тепер за участь у Всеукраїнській олімпіаді треба сплачувати "добровільні внески"!!!!!!!!!!!!!!!! А прейскурант на призові місця побачити десь можна? Скоро ці реХформатори і на ЗНО введуть "добровільні внески", або бали поставлять у відповідність сумі внесків..... Поживемо - побачимо....

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!