МОН розробить програму "Шкільний спортивний зал"

У МОН зазначають, що ключовим завданням держави є формування культури фізичної досконалості

МОН розробить програму "Шкільний спортивний зал"

Ключовими завданнями держави та суспільства є формування сучасної культури фізичної досконалості та рухової активності в молодіжному середовищі. Про це під час парламентських слухань на тему "Шляхи розвитку фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади" сказав заступник міністра освіти Андрій Гевко.

Зокрема, він повідомив, що Міністерством освіти і науки заплановано розроблення програми "Шкільний спортивний зал", метою якої стане забезпечення навчальних закладів необхідним обладнанням для виконання навчального процесу.

Окрім того, Міністерством запропонована програма "Спортивний майданчик", яка має сприяти покращенню матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних шкіл та створенню якісних умов для систематичних занять фізичної культури і спортом учнівської молоді.

Як зазначив заступник міністра, для виконання завдань щодо розвитку фізичної культури слід також враховувати досвід скандинавських країн. Наприклад, надання спортивних споруд незалежно від форм власності у безкоштовне користування в ранкові години для учнів та студентів.

Освіта.ua
24.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
inchichok
А наша сім’я планує купити автомобіль (правда, не знаємо, коли, за що). Так, ляпнули, аби не мовчки
Игорь Соломонов
Це "вообще" бомба... Ці звіздоболи, хоть за один свій наказ відповіли? Кожній корові по короні!!!
Tatia
Який жах чути про чергову розробку Програми. По суті, це означає, що знову ніхто нічого не буде робити. Просто виділяйте бюджетні кошти на це питання, і коли буде чим пишатися, діліться цим з людьми. Може в такому випадку і скажуть добре слово на вашу адресу.
Петро
Совкове мислення в МОН України: оголошують чергову авантюру, а кошти для неї не виділяють.
Інна
а садки??? Там не потрібна фіз-ра?? Все у жалюгідному стані!
можливо
на фото спортивний зал ЗВИЧАЙНІСІНЬКОЇ РАДЯНСЬКОЇ школи. Бовдури, спершу довели до ручки, а тепер програми складають. Тупий, іще тупіший
WTF
Та спасибі, вже програму "один учень - один підручник" розробили. Може хоч спортзали залишите?
Іван
Для WTF: Кабінети фізики уже обладнали......
Коментувати
Небайдужий
Може достатньо вже всіляких "Програм". Вони всі дуже правильні і красиві на папері: спочатку пишуться програми, потім заходи на виконання програми, за ними "плани дій", проводяться всілякі формальні заходи, дуже хорошо подаються звіти про хід виконання і т.д. і т.п. А реально нічого не робиться. Здається, є 2 різних МОНи України - одне дуже правильне і турботливе, інше - чисто "совдепівське" з крайнощами сьогодення. На жаль, за останні десятиліття в освіті на краще нічого не змінилося.