Інноваційний проект для вчителів шукає кошти

Допоможіть організаторам платформи EdCamp Ukraine провести освітню конференцію

Інноваційний проект для вчителів шукає кошти

Організатори інноваційної платформи для вчителів EdCamp Ukraine мають намір 9 та 10 квітня провести у Харкові національну (не)конференцію, повідомляє Українська правда. Життя.

Подія має зібрати разом українських шкільних педагогів, вчителів з неформального сектора освіти і західних фахівців.

EdCamp Ukraine це платформа професійного зростання для українського вчительства, яка ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи.

Платформа має на меті побудувати "спільноту відповідального вчительства, яка об’єднає кращих агентів змін у системі національної освіти".

Заснували ініціативу Олександр Елькін та Марина Пащенко у 2014 році, а у 2015-му провели першу національну (не)конференцію.

Цього року, як і минулого, захід буде безкоштовним для вчителів: вони сплачуватимуть лише вартість проїзду до місця проведення (не)конференції. Проживання, харчування і матеріали забезпечать організатори.

У планах харківської (не)конференції – перекласти та адаптувати професійний курс підвищення кваліфікації від платформи Сoursera, представити результати 11-ти міні-EdCаmp'ів, запропонувати відкриті уроки за методикою "акваріум".

Також організатори планують присвятити час питанням недискримінації та гендерної рівності в освіті, інтерактивній роботі в музеях, зокрема, у Музеї жіночої та гендерної історії, Музеї релігій, Літературному музеї, Музеї голокосту, Музеї сексуальних культур, Чорнобильській творчій майстерні, а також на виставці муралів харківського художника Гамлета просто неба.

На цьогорічній (не)конференції очікують близько 500 учасників. Наразі ідеологи EdCamp Ukraine шукають кошти, щоб забезпечити приїзд вчителів, лекторів, які виступатимуть безкоштовно, відзняти сесії та викласти відео на сайті.

"У інших країнах (не)конференції EdCamр для вчительства організовують і забезпечують фінансово самі ж педагоги, а в тих складних умовах, у яких зараз перебуває і Україна загалом, і шкільне вчительство зокрема, такий варіант є фактично неможливим", – кажуть організатори платформи.

Докладніше про EdCamp Ukraine

Освіта.ua
15.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Порада організаторам
Ви можете організувати вебінар для вчителів усієї України – для цього не потрібні кошти. (Можна знайти безкоштовну платформу). Серед організаторів проекту є Артур Кочарян, який координував освітні програми Microsoft в Україні, добре обізнаний на цьому. Таким чином ви зберете не 500, а значно більше учасників, якщо теми будуть цікавими і актуальними. А згодом, можливо, самі вчителі будуть підтримувати такий проект за свої кошти, якщо це їм буде потрібно.
Вікторія
Для Порада організаторам: Я брала участь у цій (не)конференції EdCamp Ukraine у червні 2015 року - повірте, формат такий, що вебінар не передасть і тисячної долі! Недарма ж називається (не)конференція, можете докладніше почитати в них на сайті, в чому він полягає. Там одночасно проходить 11 сесій в 11 локаціях, також дуже багато різноманітних форматів спілкування й обговорення, дуже надихаюча й демократична атмосфера, ніякий вебінар цього не передасть (я не проти вебінарів, хороша штука, але не для цього формату)/ Я подала заявку і на участь 9-10 квітня - зараз сиджу й тримаю кулачки, щоб пройти конкурсний відбір - вони ж справді телефонують кожному, хто зареєструвався, уявляєте?! Дуже хочу знову побути в такій атмосфері, це справді надихає й дає сили робити щось в системі освіти!
Коментувати