Виготовлення атестатів передано Інституту МОН

Рішенням КМУ встановлюється єдиний підхід до виготовлення документів про загальну освіту

Виготовлення атестатів передано Інституту МОН

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту, згідно з яким тепер питанням збору, обробки та створення графічного файлу про загальну середню освіту буде займатися державна наукова установа "Інститут освітньої аналітики". Про це повідомляє прес-служба МОН з посиланням на відповідну постанову уряду.

У Міністерстві освіти повідомляють, що реалізація зазначеного рішення забезпечить вчасне виготовлення документів про освіту та належну організацію їх видачі випускникам навчальних закладів.

"Прийняті зміни вдосконалять механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про загальну середню освіту, що, у свою чергу, спростить відповідні процедури та заощадить кошти державного бюджету", - наголошують в МОН.

Також у відомстві нагадують, що підготовка документів про загальну середню освіту складається з виготовлення бланків документів про загальну середню освіту державного зразка (свідоцтв та атестатів) і додатків до них, а також інформації, яка збирається за допомогою інформаційно-комунікаційної системи.

Освіта.ua
11.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло Чиж
А як вам це: "МОН може скасувати централізований друк атестатів" (http://osvita.ua/school/50725/)? Тепер все стало ще більш "напряжним".......
Tronka
Не знаю, як по всій Україна, але у нас система ІСУО не працює. За дану програму просять гроші і не малі. Але юридично у нас немає підстав на її оплату (жодного наказу міністерства з цього приводу). Як потім пояснити КРУ - на що і на якій підставі витратили кошти? Рік працювала демо-версія. Тепер вона "мовчить". Ви хочете сказати, що тепер діти залишаться без документів? Маємо вже приклади того, що випускникам ВНЗ видають просто паперовий "диплом". До чого дійдемо далі???
Оленка
Добрий день! Мене також дуже цікавить це питання. Підскажіть про яку інформаційно-комунікаційну систему йде мова? Можливо у когось є якісь розяснення ( накази) Бо вже хочу телефонувати в Інститут освітньої аналітики.
Завуч
Люди! Вгамуйтеся! Нікуди нічого ви подавати в цьому році ви не будете. Дані для документів взяли з бази ІСОУ. Якщо школи віднеслись халатно до введення даних у базу, то матимуть проблеми, бо в документах будуть ті ж помилки... А грошей у нас з учнів на документи НІКОЛИ НІ КОПІЙКИ не збирали. (15 останніх років точно).
НВТ
Для Завуч: Пробачте, Ви 100% знаєте, що інформацію взяли з ІСОУ, чи це Ваше припущення? Якщо "так", то в який проміжок часу її взяли ?
Завуч
Для НВТ: Якщо не помиляюсь, до 17 чи 20 лютого школам сказали переглянути дані на учнів 11 і 9 класів. До того часу ішов бій за цю статтю доходів
Михайло Чиж
Для Завуч: то "сказали", чи був якийсь наказ (чий, за яким номером та від якого числа)? Будь-ласка! Бо наш департамент ніяких вказівок "зверху" ще не отримував, у відповідь на звернення пропонують чекати...
Коментувати
Olga Trachuk
А яка вартість атестата чи свідоцтва ? Скільки має заплатити учень школи за свій перший документ?
123
Суми.Документи на отримання середньої oсвiти не заповнювали
Михайло Чиж
Для 123: А Тарас нижче написав: "ВСІ області України вже замовили документи." То ж і Ви "не правду" пишите?
Упс
Для 123: Хто не заповнювали ??? Самі Суми ???
Коментувати
Михайло Чиж
Доречі, сьогодні вже 11 березня, а ми ще і не подавали інформацію на випускників для виготовлення свідоцтв і атестатів. В минулі роки цей процес стартував ще в листопаді і на березень-квітень все вже було звірено-перевірено (проте і це не гарантувало технічних помилок в атестатах і свідоцтвах). Навіть не уявляю що вони там собі думають і коли почнуть збирати дані... І як буде цього року із атестатами з відзнакою: адже є велика ймовірність, що багато випускників "злетять" з медалістів через запровадження обов’язкових ЗНО, а часу на друк і доставку нових атестатів після оголошення результатів ЗНО (математика, історія) практично не буде.....
Св-та
Для Михайло Чиж: У нас уже всі документи зібрані, ще з листопада і почали збирати, та і гроші на атестати якісь збирали, не знаю скільки, але збирали.
Михайло Чиж
Для Св-та: А хто і куди збирав ("документи зібрані")? Ми до свого управління освіти звертались, кажуть, що запиту "зверху" ще не було.... Ну, зрозуміло, і за гроші ніхно не поминався.... Ця невизначенність лякає...
Тарас
Для Михайло Чиж: Не правда !!! Напишіть з якої ви області. Навіщо вносите смуту? ВСІ області України вже замовили документи. А ваші роздуми на рахунок медалістів ще раз підкреслює те, що ви не є компетентним в процесі замовлення документів про освіту.
Коментувати
Вчитель однієї із шкіл України
Я зібрав по 3 грн. з дитини на атестат. Планую вручити атестати 27 травня. А що, хіба є загроза, що їх ще не надішлють? Можливо, ще не надійдуть результати ЗНО(ДПА). Тоді вручимо бланки атестатів, а додатки (виписки з оцінками) діти заберуть пізніше. Мене турбує інше. Чи будуть підручники для 8 класу ВЧАСНО. Чи знову будемо вчитись "хто як може": щось візьмемо зі старих підручників, щось прочитаємо в інтернеті, чогось навчимось із конспектів(за умови, що дитина була в школі). Дивно, але ніхто не несе відповідальності за такі умови навчання, крім вчителя, звичайно.
Наталя
Для Вчитель однієї із шкіл України: А яке ви мали право збирати з дітей кошти на атестат? Навіщо вам ці кошти ?
директор
А чому ні по 5 або по10?
Коментувати
ФФУ создала Федерацию футбола Крыма
Знайшли куди гроші тринькати.
Александр
Хорошая новость! Теперь дети останутся и без учебников и без аттестатов
Леонідович
Для Александр: Кому учні здавали гроші на виготовлення атестатів і свідоцтв? В січні-лютому 2017 учні отримають 50% атестатів та свідоцтв?
Наталя
Для Леонідович: Про що ви говорите ? Який січень - лютий ? В яких це школах видають документи серед навчального року ???
Михайло Чиж
Для Александр: Ні, зовсім без атестатів не залишуться: матимуть електронний атестат і електронний додаток до нього (а чому за електронними книжками навчатись можна, а мати електронний атестат ні?)
Коментувати