Osvita.ua Середня освіта Британська Рада допоможе розробляти тести ЗНО
Британська Рада допоможе розробляти тести ЗНО

Британська Рада в Україні здійснюватиме допомогу у напрямку проведення тестування з англійської мови

Британська Рада допоможе розробляти тести ЗНО

Британська Рада в Україні здійснюватиме допомогу Міністерству освіти і науки у напрямку проведення тестування з англійської мови учнів після закінчення 9-го та 11-го класу, а також тестування випускників педагогічних університетів та коледжів, які планують стати вчителями англійської мови. Про це під час спільної прес-конференції представників Британської Ради в Україні, програми Go Global та МОН повідомив заступник міністра освіти Павло Хобзей.

Також, за словами чиновника, Британська Рада в рамках співпраці з МОН візьме участь у розробленні програм з англійської мови для нової української школи та проекті щодо підготовки нових підручників з англійської мови українських авторів, які спираються на досвід британських колег.

Павло Хобзей повідомив, що напрацьовані Британською Радою програми вже впроваджуються в українську систему освіти.

Зокрема, розпочато реалізацію спільного проекту Міністерства освіти, Британської Ради в Україні та програми GoGlobal «Вчителі англійської мови – агенти змін». Згідно цього проекту кращі вчителі протягом 2016 року пройдуть перекваліфікацію та спеціальну підготовку.

«Завдання вчителів - поширити набуті знання серед своїх колег. Я вдячний Британській Раді, що в фокусі їхньої уваги є вчитель – основа сучасної школи», - зазначив Хобзей.

Він також звернув увагу на розроблення тестів для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

«Цього року тести пройдуть апробацію у трьох регіонах. Завдання тестів включатимуть не тільки читання, писання з англійської, а й аудіювання», - сказав заступник міністра.

Освіта.ua
23.02.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Розпач
Навіть дорогі оксвордські підручники не допоможуть у підготовці до зно,якщо вчитель не буде вміти з ними працювати-батьки викинули гроші на вітер,а тепер треба ще добре пошукати репетитора,котрий зміг би з рік підготувати дитину!!!
Ihor
Для Розпач: Навіть дорогі оксвордські підручники не допоможуть у підготовці до зно ледачим дітям, які нічого не роблять ні на уроці, ні вдома та горе-батькам, які не контролюють своїх дітей, а тільки пліткують про вчителів. Але, шановні батьки, не забувайте, що у ваших дітей ваші гени !
АББ
+1000000000000
Коментувати
Oksanka
Як пiдручники для шкiл-то Калiнiна-Самойлюкевич, а як ЗНО-то Британська Рада.
Світлана
Для Oksanka: Калініна Л.В. та Самойлюкевич І.В. співпрацюють з Британською Радою. http://ngschoolteacher.wix.com/ngscht#!partners/c10hn Вони є учасниками проекту New Generation School Teacher (Project of the British Council Ukraine and the Ministry of Education and Science Ukraine). Гарного дня)
Геннадий
Поддерживаю оба мнения.... Учителя в большенстве своем не готовы работать по британским учебникам. Это требует дополнительной глубокой подготовки. Зачем... Проще работать по старинке. Родители - отправили отпрыска в школу и ждут что все само-собой решится. ВСЕМ нужно работать........
мила
Светлана, вы, наверное, первая, которая в восторге от учебника Калининой. Ее учебник и оксфордские - небо и земля.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!