Британська Рада допоможе розробляти тести ЗНО

Британська Рада в Україні здійснюватиме допомогу у напрямку проведення тестування з англійської мови

Британська Рада допоможе розробляти тести ЗНО

Британська Рада в Україні здійснюватиме допомогу Міністерству освіти і науки у напрямку проведення тестування з англійської мови учнів після закінчення 9-го та 11-го класу, а також тестування випускників педагогічних університетів та коледжів, які планують стати вчителями англійської мови. Про це під час спільної прес-конференції представників Британської Ради в Україні, програми Go Global та МОН повідомив заступник міністра освіти Павло Хобзей.

Також, за словами чиновника, Британська Рада в рамках співпраці з МОН візьме участь у розробленні програм з англійської мови для нової української школи та проекті щодо підготовки нових підручників з англійської мови українських авторів, які спираються на досвід британських колег.

Павло Хобзей повідомив, що напрацьовані Британською Радою програми вже впроваджуються в українську систему освіти.

Зокрема, розпочато реалізацію спільного проекту Міністерства освіти, Британської Ради в Україні та програми GoGlobal «Вчителі англійської мови – агенти змін». Згідно цього проекту кращі вчителі протягом 2016 року пройдуть перекваліфікацію та спеціальну підготовку.

«Завдання вчителів - поширити набуті знання серед своїх колег. Я вдячний Британській Раді, що в фокусі їхньої уваги є вчитель – основа сучасної школи», - зазначив Хобзей.

Він також звернув увагу на розроблення тестів для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

«Цього року тести пройдуть апробацію у трьох регіонах. Завдання тестів включатимуть не тільки читання, писання з англійської, а й аудіювання», - сказав заступник міністра.

Освіта.ua
23.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Розпач
Навіть дорогі оксвордські підручники не допоможуть у підготовці до зно,якщо вчитель не буде вміти з ними працювати-батьки викинули гроші на вітер,а тепер треба ще добре пошукати репетитора,котрий зміг би з рік підготувати дитину!!!
Ihor
Для Розпач: Навіть дорогі оксвордські підручники не допоможуть у підготовці до зно ледачим дітям, які нічого не роблять ні на уроці, ні вдома та горе-батькам, які не контролюють своїх дітей, а тільки пліткують про вчителів. Але, шановні батьки, не забувайте, що у ваших дітей ваші гени !
АББ
+1000000000000
Коментувати
Oksanka
Як пiдручники для шкiл-то Калiнiна-Самойлюкевич, а як ЗНО-то Британська Рада.
Світлана
Для Oksanka: Калініна Л.В. та Самойлюкевич І.В. співпрацюють з Британською Радою. http://ngschoolteacher.wix.com/ngscht#!partners/c10hn Вони є учасниками проекту New Generation School Teacher (Project of the British Council Ukraine and the Ministry of Education and Science Ukraine). Гарного дня)
Геннадий
Поддерживаю оба мнения.... Учителя в большенстве своем не готовы работать по британским учебникам. Это требует дополнительной глубокой подготовки. Зачем... Проще работать по старинке. Родители - отправили отпрыска в школу и ждут что все само-собой решится. ВСЕМ нужно работать........
мила
Светлана, вы, наверное, первая, которая в восторге от учебника Калининой. Ее учебник и оксфордские - небо и земля.
Коментувати