Табір для учнів PROF Camp – крок до професії
PR

21 березня у Києві розпочинає роботу профорієнтаційний табір для учнів 9-11 класів

Табір для учнів PROF Camp – крок до професії

З 21 до 26 березня 2016 року в Університеті «КРОК» працюватиме профорієнтаційний табір для старшокласників «PROF Camp».

Протягом шести днів учні 9–11-х класів відкриватимуть для себе світ професій та шукатимуть своє покликання, знайомитимуться з особливостями роботи різних фахівців та діяльністю провідних компаній.

Програмою табору «PROF Camp» передбачено майстер-класи від представників різноманітних професій, екскурсії на підприємства, бізнес-ігри, профорієнтаційне тестування, участь у конкурсі «Моя майбутня професія». А ще «PROF Camp» – це нові друзі та приємне спілкування, можливість дізнаватися про серйозні речі в цікавій і зрозумілій формі.

Табір збирає школярів уже вшосте. Уперше «PROF Сamp» з успіхом пройшов восени 2013 року. Відтоді він зібрав довкола себе чимало справжніх друзів і надійних партнерів, допоміг багатьом юним «шукачам» зробити важливий вибір.

Своїми успіхами школярі поділяться з батьками під час презентацій обраних професій у завершальний день роботи табору. У якості нагороди за наполегливу та творчу працю старшокласники отримують подарунки від партнерів проекту.

Організатори впевнені, що шостий профорієнтаційний табір пройде не менш насичено і цікаво, ніж попередні, та допоможе новим учасникам у важливій справі – виборі професійного шляху, на якому вже дуже скоро вони зможуть зробити свій перший крок.

Запрошуємо старшокласників долучитися до роботи табору і здійснити багато цікавих відкриттів.

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ЗАРАЗ

Освіта.ua
22.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Vitaliy
Запитання! Чому для реєстрації необхідно використовувати сервіс "Вконтакте"...адже були рекомендації СБУ щодо не використання вказаних сервісів...чому ігнорується...чи просто недбалість?
Joseph
Беда в том, что ссылка на регистрацию битая... Исправьте пожалуйста данную оплошность... Большое спасибо.