Школярам розкажуть про окупацію Криму

В українських школах відбудеться проведення заходів, приурочених до Дня початку кримського спротиву

Школярам розкажуть про окупацію Криму

В українських школах проведуть заходи, приурочені до Дня початку кримського спротиву. Відповідний лист Міносвіти направлений на адреси департаментів освіти і науки в регіонах.

Документ містить Методичні рекомендації для проведення у загальноосвітніх навчальних закладах заходів до Дня початку кримського спротиву, що розроблені Мінінформполітики.

За визначенням розробників, в їх основу покладено прагнення показати дітям розвиток політичної та соціокультурної ситуації в Криму впродовж лютого – березня 2014, а також після окупації шляхом систематизації хронології подій, письмових документів та усних свідчень, візуальних джерел, що документують події, які відбувалися на півострові у доленосні для нього моменти.

Рекомендації містять хроніку спротиву окупації, інформацію про загибель та викрадення людей, тортури, що стались внаслідок окупаційних дій з боку Російської Федерації в Криму, розповідь про групу курсантів, які заспівали Гімн України після підняття прапорів Російської Федерації в Академії Військово-морських сил в Севастополі, «Справу 26 лютого», «Справу Олександра Костенко», «Справу Олега Сенцова» тощо.

Також рекомендації містять інформативний мінімум для вчителів та базові конспекти для проведення виховних заходів до Дня початку кримського спротиву.

Освіта.ua
17.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Патріот освіти
Я можливо пишу не по темі, але так наболіло, що хочеться поділитися. Можливо мої коментарі почитають чиновники з МОНУ, або ще краще директор Департаменту науки і освіти Харківської ОДА Бабічев А. Я хочу поговорити про "хамство" спеціалістів Департаменту. Особливо Чепурної О.О. У Харківській області проводилася акція "Напиши листа захиснику України". АКЦІЯ!!!!!!!!!!!!!!! А Департамент перетворив акцію на КОНКУРС!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Були визначені обов’язкові вимоги до оформлення робіт (формат А-4, ндрукований текст, ПІБ, клас, заклад, адреса). Від кожного району потрібно було подати по 10 листів. Листи на "КОНКУРС" приймала Чепурна О.О.(головний спеціаліст Департаменту). Під час прийому робіт вона поводила себе так, що просто було соромно, що такі люди працюють у Департаменті. Вона так репетувала, що роботи не відповідають вимогам, що все зроблено неправильно. Люди, які чекали черги в коридорі були просто в шоці від почутого. Це - ПАТРІОТИЗМ!!!!!!!!!!! Все доходить до абсурда, як завжди "перегибається...
Zorro
Якщо й розповідати, то розповідати правду ↓
Zorro
Щоб зберегти Крим у складі України, потрібно було негайно визнавати кримських татар єдиним корінним народом Республіки. А російських "корєнних пєрєсєлєнцев із Магадана" відправляти на "історічєскую родіну". Однак жодний з Президентів (не беручи до уваги Овоща) цього не зробили. Турчинов, виконуючи обов’язки Президента України, дуже халатно підійшов до вирішення проблеми Криму ("авось пронєсьот"). Не пронесло. При Порошенкові, взагалі, про Крим забули. Їм то байдуже, Росія на Канари чи Мальдіви не полізе. А нашим дітям і онукам доведеться "розгрібати" не одне покоління...
-1
Для Zorro: И как бы ты выселил 60% населения Крыма? А Турчинов не делал все "на авось". И не делал это, терял Крым, специально. Это грамотный, умный и дальновидный человек. Просто он знал и знает, что можно кинуть туда, предварительно обработав, кучу иванов и махмудов которые с радостью, под лозунгами соборности, отдадут жизни, дабы исправить его "ошибку". Сам же он не потеряет даже волоска.
Коментувати
КРЫМНАШ
Украина сама виновата. Власти, я имею в виду. Не нужно было этому полуострову в свое время давать статус Автономной Республики - как бы они ни вопили - нужно было оставить его Крымской областью, тогда было бы сложнее путинцам готовить почву, еще задолго до майдана, для аннексии! Правильно сказала Одесситка, там прорва русских всегда жила, я помню эти недовольные рожи персонала в санаториях, магах, отелях, в транспорте. А Януковичи "поджали" под себя Крым и ничего не делали для улучшения бизнеса и обслуживания туристов. Пусть живут теперь на острове, никто к ним не приедет!
-1
Для КРЫМНАШ: В таком случае Крым отделился бы еще в 1992. С людьми нужно говорить, договариватся. В людей нельзя стрелять. И не только из-за гуманизма или чего-то подобного. Когда стреляешь в человека будь готов что он откроет ответный огонь. Не только из автомата. А всем кто поддерживает пальбу и силовые методы решения конфликтов вместо диалога нужно быть готовыми плакать на похоронах собственных детей.
Коментувати
fuf
А відео, як Порошенка гнали з Симферополя показувати?
Одесситка
А я бы еще добавила, что Крым потеряли потому, что там давным-давно окопались российские военные морские офицеры с их семьями, военные пенсионеры, которым просто захотелось получать другую, не украинскую, пенсию. Вот где-то на этом уровне и весь их патриотизм. Но да, они не учли, что удобнее было получать все блага все-таки из Украины. В общем, испугавшись "НАТОвских баз с бендерами", они скоро получат военные базы России, с ядерными боеприпасами.
-1
Для Одесситка: Давным-давно это точно. Года так с 1783. И действительно с семьями. Аж на 60,40% по переписи 2001 набралось. А патриотизм их действительно "ватный" - лживый. Все только за деньги. Как хорошо, что у нас не так.
Олекса Позняк
Для -1мозг: при чём тут в какой местности кто живёт.В Сибири есть районы заселённые полностью украинцами.Сургут , Камчатка наполовину украинские люди.А Кубань? А Берибиджан с евреями? И что??? Израилю отдать? А Пруссия с какого года стала русской? Просто вы наглючий сброд который где увидел берёзку там и орёт - это рассея. Вот Квебек в Канаде на 80% французский.И что? Франция бузу там устраивает - танки- грады шлёт?Гирькин французский там с ГРУшниками бегает? Есть цивилизованные народы а есть сброд.Я по матери русский, я знаю.
Коментувати
покеМОН
Ви там з дуба впали? Який спротив??? Ганебно проср..и Крим, ще й будете заставляти вчителів дітям казочки розповідати, про трьох богатирів Петю-Кулювлоб-зомбоПастора? Не хвилюйтеся, свідомий вчитель вашими рекомендаціями скористається прямо по призначенню..
Ol Pozn
Для покеМОН: Якщо немає спротиву то буде.У мене хлопчики-татари з Криму навчаються.Дуже ретельні до військової справи. Гранати через увесь стадіон кидають, серйозні і цілеспрямовані і без бабського причитання
Макс
Для Ol Pozn: От тоді й будемо розповідати про спротив. А то зараз більше розмов ніж діла...
Юлиана
Для Ol Pozn: Ну и к чему вы призываете? Бомбить мирное население Крыма?
Коментувати
Юлиана
Сколько мы ещё должны лгать нашим ученикам, выдавая желаемое за действительное? Да ещё при этом иллюстрируя весь этот бред фотографией, на которой изображены российские танки в Цхинвале. Уже даже не смешно.
Той що не хоче брехати
Який спротив? Брехня у всьому, нехай вчителі ще й дітям брешуть. Цирк на дроті та й годі...
Голосzнароду
Для Той що не хоче брехати: Ну фактично і практично Україна там втратила більшу частину свого флоту, тому спротив був.
Коментувати
Ольга
Якій спротив окупації? Самі віддали, а можливо, ще за це хтось валізу грошей отримав. Нам то не скажуть, а все кричать "окупація" тощо.
Доповнення
Було б дуже добре, якби про все це розказали і нашому президенту…