Визначено вчителів, які навчатимуть колег англійської

138 вчителів англійської мови візьмуть участь у програмі «Вчителі англійської мови - агенти змін»

Визначено вчителів, які навчатимуть колег англійської

Міністерство освіти і науки повідомляє про завершення відбору вчителів англійської мови до участі у спільній з Британською Радою в Україні та громадською ініціативою «Go Global» програмі «Вчителі англійської мови - агенти змін». Про це йдеться у листі заступника міністра Павла Хобзея.

У міністерстві повідомляють, що за результатами конкурсу відібрано 138 вчителів англійської мови.

Як відомо, проект «Вчителі англійської мови – агенти змін» є пілотним проектом в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов Україна speaking.

Навчання вчителів відбувалось у семи областях та місті Києві. Передбачається, що відібрані вчителі стануть тренерами-наставниками для своїх колег. Кожен із підготованих вчителів-тренерів проведе навчання для щонайменше 20-ти вчителів англійської мови у своєму місті, районі або селі.

У Міністерстві освіти і науки звертаються до департаментів освіти i науки Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської обласних та Київської міської державних адміністрацій з проханням сприяти роботі, зазначених вчителів в рамках програми.

Нагадаємо, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Громадська ініціатива Go Global є координатором та промоутером ідеї підвищення рівня знання іноземних мов серед громадян України.

Освіта.ua
05.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лана
Мені цікаво, чому з м. Кривий Ріг, в якому живе 600000 людей вибрали одного вчителя, який буде навчати більш як 300 вчителів, з Нікополя, в якому 60000 людей теж один вчитель (вчителів англійської близько 100). В той час як в з Дніпра аж 3 на 900000 жителів та близько 500 вчителів
sergey1979
Нічого не маю проти вчителів зі списку але ПОвчати на люблять. Програми ускладнюють, матеріал не легкий, підручники відсутні - є шанс у містах заробити вчителям заробити на хліб з маслом(декому іноземна мова все ж треба, більша кількість учнів все ж). Придумають семінари з "Go Global" десь по містам добровільно-примусові з пафосом (та вказівкою літературу яку потрібно придбати) та й поїдемо по селам - хоч би не зі своєї кишені витрачатися на поїздку на семінар - грошей зовсім не має. Ще й не зовсім розумію як буде проходити ДПА, а з "Ранку" вже приходять листи про посібники для підготовки до ДПА - 85 грн. Процес заробляння грошей на випускниках розпочато.