Визначено переможця програми "Samsung назустріч знанням"
PR

Вже сім років компанія Самсунг проводить національний освітній проект "Samsung назустріч знанням"

Визначено переможця програми "Samsung назустріч знанням"

Вже сім років компанія Самсунг проводить загальнонаціональний освітній проект "Samsung назустріч знанням". Раніше школи-переможці проекту отримали в подарунок смарт-класи, а в 2015 році навчальним закладам було поставлено завдання зробити відеоролики за допомогою техніки з смарт-класів. Конкурс тривав з 7 грудня 2015 року по 19 січня 2016 року. 

Творча складова завдання полягала в тому, щоб пояснити, які поліпшення в освіті стали можливими завдяки безпосередньо смарт-класу. Смарт-клас – це єдиний комплекс, до складу якого входить інтерактивна дошка Samsung, 30 планшетів Samsung Note 10.1 + 2014 edition і Tab 4, монітор і комп'ютер для викладача, багатофункціональний пристрій, а також шафа для зарядки і зберігання планшетів.

Переможцем програми 2015 року стала Ольга Шаповал з Кременчуцького ліцею "Політ". Вчителька отримає смартфон Samsung Galaxy A5, а школа, яку вона представляє, стане володарем 55-дюймового телевізора Samsung J6500.

"Другий рік поспіль компанія "Samsung" тримає нас у професійному тонусі. Участь у конкурсі дала можливість знову випробувати свої сили, відчути справжній командний дух свого навчального закладу, познайомитися з педагогами інших міст, перейняти їх досвід, отримати критичну оцінку власної праці і порцію здорових порад, позмагатися з колегами в творчої площині, і, в кінцевому підсумку, надихнутися. Адже вся робота над створенням нашого фільму, перегляд конкурсних робіт спровокував ще більше методів, прийомів і просто ідей, які ми активно впроваджуємо у власну діяльність", - коментує Ольга Шаповал.

Також, окремо була відзначена креативність роботи викладача Мелітопольської загальноосвітньої школи № 23. Рішенням компанії «Samsung» Наталія Кідалова буде нагороджена смартфоном Samsung Galaxy J5. До речі, команда Наталії вже двічі перемагала у конкурсі.

Також у програмі брали участь 4 школи-переможниці 2014 року – Вінницька загальноосвітня школа №33, Тернопільська спеціалізована школа № 5, Мелітопольська загальноосвітня школа № 23, гімназія ім. Гнатюка в місті Бучач, а також загальноосвітня школа № 27 міста Суми.

Відеоролики оцінювалися за єдністю і витриманістю стилю, оригінальністю ідеї, дотримання основних дидактичних принципів навчання при впровадженні обладнання "смарт-класу" під час уроку, доцільність використання "смарт-класу", а також різноманітність підходів до використання «смарт-класу».

"Конкурс відеороликів на базі смарт-класів у школах, які перемогли торік – дуже важлива ініціатива компанії, оскільки дає можливість оцінити реальний внесок сучасного технічного обладнання в якість навчального процесу. Проект "Samsung назустріч знанням» не тільки робить значний внесок у розвиток освіти в Україні, а й залучає українські школи, учнів та вчителів до глобальних ініціатив", - зазначає менеджер проектів корпоративної соціальної відповідальності компанії "Samsung Electronics Україна" Євгенія Гавриленко.

В "Samsung Electronics Україна" зазначають, що розвиток і впровадження сучасних інформаційних технології в процеси навчання в українській школі є дуже важливою ініціативою, яка має охопити всі українські школи. Проект компанії "Samsung" – тільки частина великого напрямку, адже сучасна школа має слідувати за прогресом в області технологій: зрештою йдеться про майбутнє України.

Роботи переможців програми

Освіта.ua
03.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
IrinaM
А я по доброму заздрю. Мені аж слина потекла. Я б з такою технікою теж показала б урок. А маю лише старенькі компи...
kwadratni
А наши зауши, только ИКТ осваивают, да себя нахваливают и своих друзей. Ничего не делается в сфере ИКТ, забили кабинеты компьютерами и все. БЕСтыжие, но пальцем показывают наверх.