Вчителька знущається з першокласників (аудіо)

Учитель однієї зі столичних шкіл за словами батьків принижує дітей. У школі на скарги батьків не відреагували

Вчителька знущається з першокласників (аудіо)

Учнів 1-Б класу київської школи №15 принижує вчитель Демиденко Юлія В'ячеславівна.

Про це "Українській правді. Життя" у листі повідомив батько учня - Олександр Каплюк, додавши аудіо запис принижень. 

"Буквально через місяць, ми перестали впізнавати свою дитину, він періодично став просити - не йти у школу, на питання чому, він відповідав, що просто не хоче. Це не було схоже на нашу дитину", - зазначає батько.

Каплюк розповідає, що під час хвороби класного керівника Демиденко Ю.В. її заміняла інша вчитель протягом тижня.

"Дитина після першого заняття з нею прийшла щаслива, сказавши: У нас зараз дуже добра і розумна вчитель! От би вона залишилася у нас! Ми зателефонували декільком батькам однокласників Вови і як виявилося, реакція дітей така сама... На питання: "А як же твій вчитель Демиденко Ю.В.?". Вова відповів: "Вона ж вчитель, вона теж хороша, тільки нова, на нас не кричить, і уявляєш, навіть грає з нами!", - пише батько.

"Останнім моментом, який нас насторожив, стала ситуація, при якій Юлія В'ячеславівна, на очах усього класу почала цькувати батьків з класу, активістів з батьківського комітету, обраних іншими батьками класу. Вона поводилася просто і брудно - для себе вона вибрала 8 "ручних" батьків, яким, наскільки я знаю, пообіцяла "особливе ставлення" до їхніх дітей та добрі оцінки в початкових класах", - згадує Каплюк.

Батько розповів, що вони вшили в пенал своєї дитини старенький диктофон, і по його поверненню зі школи були шоковані почутим, а на наступний день придбали новий диктофон з чутливим мікрофоном, здатним записати весь навчальний день.

"Почуте на уроках, для нас було повним кошмаром! Постійні приниження дітей, агресивна і груба манера вести урок. Ми з болем у серці відправляли дитину в школу і збирали записи садо-уроків, так як розуміли, що якщо вчитель з порушеною, на наш погляд, психікою, вже багато років викладає у школі - то існує система, яка її захищає", - пише батько.

"Тому ми вирішили записати якнайбільше, щоб надалі не дати такому вчителю знущатися над дітьми і повністю усунути її від викладацької діяльності. Але останньою краплею був урок, на якому на нашого сина з божевільним криком накинулася Демиденко Ю.В", - уточнив він.

"Удар головою об дошку, удар, удар сильніше, розгін і ще сильніше!!! (несамовито кричала вона) -Вова, давай !!! Вова, давай !!! Вова, давай !!!", - записано на записі.

Причиною цього, за словами вчителя (їх теж чутно на записі), стало, те що дитина стукала пальцями по парті.

"Для нас це був шок... Причому пригнічена страхом дитина, на наші запитання про те, чи нічого незвичайного не сталося в школі, говорила: "Ні все як завжди (сумним і засмученим голосом). Тільки наступного дня він розповів нам про те, що трапилося: "Юлія В'ячеславівна, змусила мене - розбити собі голову", - цитує батько.

Каплюк повідомляє, що в цей день (14 січня) вони звернулися до директора школи - Чухно Т.Т.

"Прослухавши 1 хвилинний відрізок, з багатьох годин записів, вона сказала, що таким викладачам не місце в школі і пообіцяла звільнити Демиденко. Але через два дні після цього на нашу адресу почали надходити погрози з боку "кишенькових" батьків. Вони погрожували "не дати життя" нашій родині і нашій дитині, а деякі, особливо активні погрожували позбавити нас життя", - пише батько.

Каплюк уточнює, що "є багато годин записів повних уроків" і заяву до міліції батьки вже написали.

За словами ще одного із батьків, його дитина теж постраждала від слів вчительки. "Я вважаю, що це не виховання. Я не так уявляв собі викладача, особливо молодших класів, який би допоміг адаптуватися дітям", - каже він.

За словами тата, він очікував наставництва, аби на дітей не кричали. "Якщо її щось не влаштовує, можна сказати батькам, а не тиснути морально", - додає він.

Найжахливіше те, на його думку, що дитина стала вважати це нормою. Коли її запитуєш, що відбувалося у школі, дитина каже, що все нормально, все, мовляв, як завжди. "Тобто для дитини вже норма, що вчитель принижує та кричить", - розповідає він.

Ще одна мама додає, що її дитина доволі спокійна та не жалілася на вчителя. Утім, прослухавши записи, вона твердо вирішила, що не лишить дитину у класі, доки не буде з'ясована ситуація із вчителем. "Для нас із чоловіком таке спілкування з дитиною - неможливе", - каже вона.

Вона розповідає, що її спілкування із цим учителем не завжди було простим, але каже, що те стосувалося вирішення дорослих питань. Натомість, як викладача, вона її не знала, додає мама.

Жінка також каже, що більшість батьків не знали про такі методи спілкування учителя із дітьми.

Освіта.ua
26.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
salka
Ей бы менять профессию, скорее, иначе с ума может сходить...
Учитель
Для Геннадій і Позняк: Типова фішка сучасних осіб, що виконують обов`язки вчителя: брутальна лайка і неаргументоване заперечення. Привіт адміну сайта, що не банить образливу лексику - одним словом - "освітяни".
Олекса Позняк
Для Учитель: неаргументовано заперечив
Геннадий
Для Учитель: администратор сайта понимает, кто учитель, а кто - нет, и никогда им не был. По-этому, будучи некомпетентным в области воспитания и образования родителем, не надо прикрываться пустым ником,
Коментувати
Геннадию о любви к детям
1-Никогда НИКОГО НЕ выделять;2 - не орать(но фишка в том,что родители,как правило,общаются с ссобственными детьми на повышенных тонах.Особенно если те не слушаются.Учителю в данно,в данном КОНКРЕТНОМ случае,очень сложно вести себя ровно.А посему можна детей предупредить о том,что мы все люди и учитель тоже,а поэтому если учитель кричит,значит не может влиять на ребёнка.Это довольно прикольно в действии в классе).3 - если слово сказано, то действие должно быт выполнено.Не можешь выполнить (или не знаешь-выполнишь ли)-МОЛЧИ.4-отвечай КАЖДОМУ, подошедшему с вопросом,ребёнку. 5-не бери на руки и не обнимай конкретно одного.Если позволяешь(это для младшей школы) кому-то быть на руках,то следи,чтобы ВСЕ имели такую возможность.Если обнимаешь детей, то следи,чтобы никто не оказался БЕЗ оных.Но лучше всего обойтись БЕЗ рук и обьятий.Спокойнее 6 -НЕ РУГАТЬ НИКОГО и никогда.Думаю достаточно)
Олекса Позняк
Для Геннадию о любви к детям: ой да теоретически мы все умные, и пунктов тут можем накидать.детей предупредить, детям объяснить ....А они всё равно будут делать что захотят. теоретики идите в школу работать а не размазываете тут свои сопли по стеклу
привет
Для Олекса Позняк: Золото моё, та я ж исходя из СОБСТВЕННОЙ практики. Когда в 5 класса дитё в конце года забралось ко мне на колени, перед тем ЦЕЛЬНЫЙ год пытающееся дотронуться до руки, а в 8 классе это же дитё матом пёрло несмотря на то, что я недалеко и могу слышать(у меня бджик на мат,тошнит от оного,ты уж выбачай, а дети знают), а когда цельный день НЕ матюгалось, а в конце дня сидели они в классе, а тут я захожу, а они мне6" А ... сегодня НЕ матюгалась".А в 9 классе захожу, а они с порога о том, что, дескать,не матюгается(хотя другие учителя слышали)) ). Есть много лично интересного и неплохо работающего. Думаю и у тебя тоже. Да ты вот не делишься ничем, окромя васи(и за то ТЕБЕспасибо) да своего похода против большого (с твоей точки зрения, типа пусть крадёт, но так, как людьми Я считаю правильным) воровства. Понятно ли излагаю? А то привычка у меня с умными штрихами изъясняться((
Олекса Позняк
Для привет: и два привета утром.Воспитание это хорошо, но основная моя задача чего то научить.Знаю таких учителей - вместо программы душещипательно за жизнь. Воспитываю своим примером - не пью не курю не матерюсь.Проводить беседы некогда
Коментувати
Мама
Шановні шкільні адміни! Підкажіть, будь ласка, яким законом забороняється батькам входити до класу, де навчається дитина. Можливо, варто все ж таки встановити камери, щоб і вчитель дорогоцінні хвилини уроку приділяв достойному навчанню предмета, і діти б знали, що батьки побачать їхні "подвиги", і адміністрація б ворушилася тоді не тільки постфактум.
Геннадий
Для Мама: Идея про камеры очень хорошая, но есть проблема - родители. Да почти все родители будут против. Это ж вы представьте, какой шок для любящих мам и пап видеть, чем занимаются их чада.
Родион
Для Геннадий: Действительно, мамочки будут против. Кто же захочет, чтобы проделки их ангелочка видели другие родители, бабушки.
Мама
Для Геннадий: Мамочки якраз тільки за! А от учителі, що на уроках дітей не вчать, точно будуть проти.
Коментувати
закон
Это пример другим ученикам, которые массово теперь будут записывать крики учителей, завучей и поборы классных руководителей, выкладывать все в ютуб, потом родители будут обращаться в прокуратуру и с жалобами в министерство, мол, на что поборы идут, садистов в тюрьмы и т.д., короче в новом законе над четко прописывать права учителей, учеников и их родителей, потому что это только начало, а потом понесется.
777
Каплюка-старшего нужно привлечь к уголовной ответственности за разглашение и переработку чужих персональных данных. Чтобы другим было неповадно.
Мама
Сучасна школа - тягар для батьків, учителів та учнів, але прибутковий бізнес для чиновників та адміністрацій навчальних закладів. У сучасному світі батьки повинні платити суспільству за свою дитину, починаючи з вагітності: відвідування лікарів, аналізи, пологи, дитячі лікарі(медицина в нас "дуже безоплатна"), садочок і школа з безкінечними поборами. Ще й батькам усі уроки з дітьми треба робити після трудового дня, бо в школі зараз не вчать, лишень вимагають. Безглуздо велика кількість предметів із неактуальними знаннями та жахливими підручниками. Дитина в школі й за уроками вдома проводить більше часу, ніж дорослі на роботі. Плюс неадекватні вчителі, нездорова соціальна атмосфера в класах... У результаті в дітей - підірвана психіка й здоров`я. Навіщо батьки стільки вкладали своїх сил, часу, фінансів..., щоб після школи отримати дитину-інваліда? Я думаю, таких випадків, як у шк.№15 буде все більше, батьки захищатимуть своїх дітей, надто дорого вони обходяться.
Олекса Позняк
Для Мама: Ну хто там в той школе пашет как папа Карло и зарабатывает нервные болячки кроме учителя? 80% детей приходят в школу потусоваться с друзьями, поиграть на планшете или телефоне.1-2 учатся. Им что 2 предмета что 222 - одинаково в вконтактах сидеть. Подорванная психика и здоровье только у учителя.Потому что у него ответственность, а детки хотят погулять.Посмотрите как запросто 11 класс хлебает водку стаканами на выпускном. А вы рассказываете басни о бедных детках - инвалидах, жертвах среднего образования.
Мама
Для Олекса Позняк: байки - це Ваше амплуа, вивчіть статистику захворюваності дітей у школі і відповідність шкільних програм віковій психолології. Кожен підручник і програма повинні були б пройти медико-психологічну комісію. І крім грифа міносвіти хай би на кожному карколомному шедеврі шкільної педагогічної думки стояв гриф мінохздору із прізвищами перевіряльників. Дітям не потрібно 15 шкільних предметів: за рахунок здоров`я дітей держава вирішує проблему працевлаштування вчителів. А "запроста хлебтали водку на выпускном"- це радянська традиція, відмініть ці барно-ресторанні традиції, залиште урочисту офіційну частину вручення атестатів, як за кордоном, і буде Вам щастя. Так де ж іще так наживуться шкільні адміни, батьківські рекет-комітети і деякі особи, що виконують обов`язки вчителя, як не на випусках.
Вчитель
Для Мама: Більшість вчителів на Ваші випускні і не ходить, оскільки дивитися на це просто неможливо, а потім ще й "обіс....ь" словами (вибачте за фразу). А на рахунок підручників, програм і т.д. - то самі вчителі проти них. Тут не до школи претензії, а МОН звертайтесь.. Стосовно поборів: назвіть хоча б одного вчителя, який живе на ваші зібрані кошти. НЕ ВІРЮ, що такі знайдуться. Бо кожен вчитель за свою заробітну плату мусить для Ваших же дітей купувати збірники завдань, принтери, бумагу, фарби (принаймні у нас так).. А діти, як було вже зауважено, лише з планшетами і телефонами ходять і вчитися НЕ хочуть взагалі (80%). А Ви тут говорити важко вам, бідні...
Коментувати
Ханс
Лол, видно ЦА этого сайта - кучка быдлоучителей, которые плевать хотели на детей, и для которых главное - удержаться на месте, и хватануть бабла с бюджета, а не учить детей. Такие люди делают из детей типичных жителей мегаполиса - затурканый офисный планктон, которым управляет даже сосед-алкаж в два раза слабее его. Учитель должен учить, и ниипет. Учитель младших классов должен учить учиться. У меня в Нарве, когда я был в школе, первый класс прошёл примерно так - была большая комната с мягким ковриком, в которой нас, двенадцатерых первоклашек, учили считать, читать в форме игры, и рисуя всякую всячина на грифельной доске. Нам тогда было интересно, мы не отвлекали учителя, а учитель был всецело захвачен процессом обучения школяриков
Олекса Позняк
Для Ханс: Быдлоханс обозвался
Геннадий
Для Олекса Позняк: скорее быдлопапа такого же быдлосына.
Коментувати
немогунесказать
скажу кратко: если родители установили диктофон, то они услышали то, ради чего это сделали! а ребенку просто дали установку вывести учителя из равновесия.
Геннадий
До тех пор, пока учителя будут оставаться быдлом, ублюдочные ученики и их такие же родители будут качать права.
Мікрорайону нашого жителька
А чому без суду і слідства учителя оголосили винною на всю країну? Хто за неї давав згоду батькам і журналістам на обробку персональних даних і повідомлення їх на всю Україну? Не повідомили тільки домашню адресу. Не виправдовую вчителя, але хочу об’єктивності. Будуємо правову державу - в суд, будь ласка, а тоді з вироком можна і до журналістів! Батьки учня не бояться зустрічного позову? У нас журналісти тепер і судді? Дивна країна, дивні закони. Лукаш відпустили, документи повернули, а вчительку без суду засудили! Ату її, ату... І інших з нею заодно. Вони ж, учителі, ще обираючи професію, тільки і мріяли познущатися з діток! P.S. Постраждалими вважаю обидві сторони конфлікту. Дивилася сюжет по Інтеру, здалося (?), дитина смакувала подробиці (!), як батьки зашивали диктофона. Але то дитина. А мама розповідала про неначебто образу вчительки за неподаровану орхідею. Люди, ви правда вірите, що вчитель чекає від вас квітів? І ображається, як не подаруєте? Різне буває, але...
совесть
Для Мікрорайону нашого жителька: Не удивлюсь, если в этой семье любят разные реалити-шоу... Как еще попасть в телевизор? Нужна ли такая раскрутка ситуации? Мальчику, в первую очередь. Ребенка уже нужно вести к психологу. Любить ребенка - это не значит все ему позволять! Он вырастет и еще в детектива с родителями поиграет... Модель разрешения конфликтной ситуации родители ему показали в возрасте, когда дети склонны к "копированию модели поведения"... Фрейд много чего еще бы поведал...
salka
При чем тут семя, или ученик? Учительница явно не здоровая. Вдумайтесь - это же первый класс.
Коментувати
Наталія Шевчук
Ого, скільки набігло вчителів, які виправдовують хамську поведінку. А першокласник просто монстр - довів бідну дорослу людину, змусив її втратити людську подобу і перетворитися на базарне хамло. Що ви кажете))) Загалом підтримую ідею, що звільнення в даному разі не вирішить проблеми, і батьки правильно написали заяву до правоохоронних органів (якби плівки були сфальсифіковані, навряд вони це зробили б). Після подібних ситуацій учителів, охочих поверещати і пообзиватися під мотивом "ці учні такі нестерпні", значно поменшає.
совесть
Для Наталія Шевчук: Из сюжета на ТВ - родители (не один-два, а большая группа) других детей этого класса не поддержали эту семью, что явно свидетельствует о том, что их не пугают такие воспитательные моменты учителя относительно тех, кто не хочет придерживаться правил поведения на уроке... Что-то здесь не так... Не все мы про мальчика знаем... "Родители, ваших детей мы, учителя, не обязаны любить! Это ваша обязанность! Мы их только УЧИМ!" - вспомнились слова одного директора школы на родительском собрании. Как это розъяснить РОдИТЕЛЯМ? И все ли из них поймут это?
також Учитель
Мені просто цікаво, для чого це (маю на увазі негатив) все показувати на ТБ! Щоб і інші робили те ж саме?! Сьогодні учні (9 кл, не всі правда) в школі раділи, що ту вчительку, яка кривдила хлопчика звільнили. І зразу ж за цим одна учениця говорить прямо в моїй присутності: кого б це нам записати? Ще добре що говорить відкрито - хоч будеш знати від кого, що очікувати... А нам (вчителям) "заливають" в День вчителя-ми вас любимо-ви-сіячі мудрого, доброго, вічного і бла-бла-бла. Гидко, лицемірство наяву...А чому ТБ не покаже хоч 1-2 позитивних сюжети про школу? То може це просто замовлення? ЧИЄ? ДЛЯ ЧОГО? Може, щоб відволікти увагу від чогось більш ВАЖЛИВОГО? Наприклад, оптимізація шкіл!, розкрадання бюджетних коштів(платників податків)!, відсутність підручників у 4-х та 7-х класах та інші проблеми...Чи це мені так здається? Може я помиляюсь ? Чи може правда на поверхні - та ми її не бачимо!..
також Учитель
Продовження:То Лікарчук поливав систематично вчителів брудом, які вони дурні та тупі, а тепер вже й журналісти з батьками...Та якщо не буде вчителів, то до кого ж вони своїх дітей поведуть вчитись? Чи може всі батьки понаймають своїм чадам вчителів (як раніше пани гувернантів)? Впевнена, що не у всіх є така можливість! Чи може всі відправлять дітей вчитись за кордон? Точно не всі. Якщо батькам важливо як їх дитина поводить себе у школі - то така дитина не створює проблем собі і вчителям, а якщо батькам ніколи, бо заробляють гроші, чи може поведінка їх не цікавить - от тоді дитина відчуває свободу, але такі батьки не розуміють простого: є поведінка - є знання (у когось - більше, у когось - менше), немає поведінки - ...? про що ми тут говоримо? Бажаю всім гарного здоров’я, міцних нервів, слухняних учнів, критичного мислення однодумців (серед колег і небайдужих батьків).
Коментувати
Игорь Соломонов
Чому у дітей і батьків тільки ПРАВА, а ОБОВ`ЯЗКІВ (за які карають) не існує
Игорь Соломонов
Тогда нужно снимать, как дети ведут себя на уроках, какие у них умственные способности и "вылаживат"ь на ютуб. Тогда станет более-менее понятно откуда такие крики появляются. Хочу увидеть видео как этот малыш ведет себя на уроке и как осваивает материал урока. 100% там 0%...
родители
Для Игорь Соломонов: так если 0% то и ставте соответствующую оценку ,а не перетягиваете всех в следующий класс, вот когда будет пол-класса початковых, тогда и решим, а нужна ли нам такая школа вообще...?! Этот малой ничего не обязан, он только пришёл в школу, это учитель обязана была ему показать, что учиться это интересно и как минимум не страшно и не опасно!
арго
Для родители: учитель -не клоун в цирке, чтобы веселить таких детей на уроках. а учеба - это тяжелый труд, иногда очень тяжелый и не всегда интересный. а "малой" ОБЯЗАН знать правила поведения на уроке.
родители
Да-уж, не клоун, но только на записи все как в цирке и если там это весело ,то в жизни реально страшно...
Коментувати
йцуке
Я просто ужасаюсь тому, как детей с детства ломают. И такие учителя в каждой школе, их тысячи, их просто легионы. Их невероятно сложно уволить, и они все каждый день ломают наших детей.
Мікрорайону нашого жителька
Для йцуке: Как жаль, что все те легионы не могут уволиться все одновременно. А вы, такой или такая толерантная, терпимая, умеющая и знающая, добро пожаловать в школу. Пару лет поработаете, выполняя Держстандарты, потом поговорим...А пока это игра в одни ворота. Учить, лечить и играть в футбол у нас может вся страна. Вот только преимущественно сидя на диване...
Терентий
Для йцуке: Что вы мелете? это все от семьи зависит, зрите в корень. Вас наверное точно поломали)))
тоже Учитель
Для йцуке: а почему вы ужасаетесь? Чтобы детей не ломали с ваших слов легионы учителей - поломайте их дома самостоятельно, нежно, ласково, терпимо, а не так как эти ужасные УЧИТЕЛЯ!!! Если ребенок не может сидеть молча и слушать учителя, выполнять то, что ему говорят, так это учитель виноват? У вас дома ребенок один , два, ну может быть три(вот и играйте с ним дома муси-пуси), а в классе? И пусть каждый делает то, что он хочет? Так ребенок ведь не дома! И в детском саду есть свои ПРАВИЛА, которые надо выполнять! А в школе их еще больше, потому, что ребенок растет и должен делать не только то, что он хочет, а еще то, что нужно! Почитайте коментарий арго (он написан ниже): вам бы день простоять в школе хотя бы на перемене, а потом уже поучать учителя. и читать что написали сами. запустить бы вас хоть в один неадекватный класс, где дети не понимают нормального слова, дабы они вам нахамили. посмотреть бы потом на таких родителей.
Коментувати
111
Обычно в 1 - Б класс собирают детей, чьи родители не хотят заплатить вступительный взнос. Это дети из неполных семей или малообеспеченные. Работать в таком классе очень тяжело. А учителей начальной школы уже трудно найти в Киеве. Капризным родителям стоит поискать дорогой лицей или гимназию.
родители
Для 111: хотите сказать, что в лицеях и гимназиях меньше орут тк. там учителя профессиональнее и ответственность выше +зарплата доплачивается из фондов всяких? Вообще-то сейчас везде взнос платят, особенно в столице и А-Б-В-Г классы в лицеях одинаково "дорогие".
вступительный взнос
Для 111: в 1 класс, по слухам, 10 тысяч гривен. С другой стороны - неужели эти деньги дадут реьёнку больше возможностей? Дитё,ежемесячно приносившее школе 500 гривен десяток лет назад и дитй,НИЧЕГО школе не приносившее одинаково получили повышенную стипендию.Есть ли смысл кормить кого-то,кроме своей семьи.
Коментувати
Вчитель
продовження: Перед тим, як щось пояснювати, треба елементарно тишу - щоб тебе почули !!! Як цього добитись якщо у дітей - права, у батьків - права, кожен робить те, що хоче !.. Це не проблема окремо взятої вчитель Демиденко Ю.В. - це проблема українського суспільства !!! Діти безнаказані ! Чому ? Тому, що наказані вчителі ! Парадокс ? Ні ! Це гуманізація освіти ! Колись давно - міністр освіти Кремінь сказав: всі (учителі) повинні вертітись навколо учня, як навколо сонця. От і довертілись ! Хто працює в школі не знає, що є діти, які СВІДОМО виводять вчителя з стану рівноваги, щоб зірвати урок. Хіба раніше років 5-10-15-20 такого не було ? А вам не цікаво навіщо хлопчик стукав ? Може саме для того, щоб вчителька звернула на нього увагу і сказала щось, що папин диктофон запише ?! А інакше учень не міг звернути на себе увагу ? Може хай би підняв руку, запитав те, що не зрозуміле... А може цей хлопчик обділений увагою дорослих, тому звертає на себе увагу інших дивним способом ?
родители
Для Вчитель: безнаказанi дiти..., вы читали что написали? Наши дети давно и сильно наказаны такими учителями и таким тюремным обучением... ПРослушайте запись ещё раз, с каждым разом страшнее осознавать, что это учитель с детьми разговаривает, ужас!
1
У вас толку нету толку с одним своим чадом справиться и воспитать (не говоря уже о том, что большое количество "родителей" сами плохо воспитаны и со слабеньким интеллектом), а перед учителем сидят 30 детей! Нашли виноватого! За собой следите!
арго
Для родители: вам бы день простоять в школе хотя бы на перемене, а потом уже поучать учителя. и читать что написали сами. запустить бы вас хоть в один неадекватный класс, где дети не понимают нормального слова, дабы они вам нахамили. посмотреть бы потом на таких родителей.
Коментувати
Вчитель
Судячи із запису і піднятого гвавту в інтернеті вчителька ой-йой-йой яка погана, ату її, ату... А ніхто (з тих, хто почав травлю вчительки) не задумувався, що в ситуації, що склалась не лише вона одна винна ? Про те, що деякі (50 %) діти неадекватні, і їх батьки також ніхто не знає ? Як таких дітей вчити ? Якщо вони не розуміють те, що їм говориш українською ? Про права дитини та її батьків всі все знають і захищають свої права! Браво "гуманізації" в школі!.. А чому ж ніхто не говорить про обов’язки учня, обов’язки батьків?!... Якщо дитина їсть на уроці вафлю - нехай їсть далі? А перерва навіщо? Де було приниження? Якщо та дитина не розуміє що коли потрібно робити, як її навчити? То в старших класах вона робитиме на уроці що захоче, бо ще з малих класів вона не вивчить що можнаробити на уроці, а що - зась! Хлопчик, який стукав не знає - де стукати? Ну звичайно ж на уроці! Що робити вчителю: одна їсть, другий стукає, це ще невідомо що інші роблять?
Вчитель поч.класів
Людоньки, а ми "ліземо" в Європу. НЕ виправдовую не ту , ну й не іншу сторону. Звичайно, судячи по записах поведінка класовода не достойна педагога з великої літери, але АУДІОЗАпис різаний, а це значить об єктивно судити її не можемо. А батьки, Вам би приємно було б якби Вас записали, і викинули в "йутуб"? Думаю що ні. Дві сторони явно перегнули палку, якби змогли домовиться, навіть крізь зуби, то б такого ррозголосу не примного не було б...
родители
Для Вчитель поч.класів: а чего это если розголос то плохо, все правильно -проблема есть нечего замалчивать. И ещё, рiзаний запис..., понятно что это нарезка за неделю например, где тут подстава в монтаже? а что, она могла за день так напсиховаться. Мой ребёнок прослушав очень смеялся, у них орут но не так, да ещё и в1ом классе, непонятно было про упавшую ручку и сразу дневник нести, у первоклашек часто ручки на полу....бедные дети и ненормальные родители которые такое терпят.
Коментувати
Олекса Позняк
Есть у меня друг старинный.Правда политически мы разошлись -он за новый ссср а я за вильну Украину.Рассказывает он мне как над студентами куратор его сына группы издевается.Старая бандеровка со Львова (так он её называет).На экзаменах двойки ставит как пирожки печёт, дисциплина - чуть не строем ходят.Заданий даёт столько что до 2х ночи не управишся и орёт на них как боцман. Так переведи в другую группу -говорю.Тем более политически вы антиподы.Ты что -отвечает - она лучший куратор, пускай пашут салаги до кровавого поту и дисциплину понимают.Я очень доволен. Всякие есть дети, всякие родители.