Карантин у Києві триватиме мінімум до кінця тижня

Призупинення навчального процесу в столичних школах триватиме як мінімум до кінця поточного тижня

Карантин у Києві триватиме мінімум до кінця тижня

Призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах триватиме як мінімум до кінця тижня. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

Остаточне рішення про поновлення навчання у київських школах міська влада має намір ухвалити у п’ятницю, 29 січня.

«Зважаючи на велику кількість дорослих, які захворіли на ГРВІ та грип, ми вирішили убезпечити учнів та продовжити обмежувальні протиепідемічні заходи у школах до кінця цього тижня», – пояснила вона.

Старостенко також зазначила, що навчально-виховний процес фактично продовжується дистанційно, завдяки чому шкільна програма буде виконана вчасно.

«Усім навчальним закладам були надані рекомендації з ефективного використання елементів дистанційного навчання. При цьому кожна школа самостійно визначає, чи є необхідність застосовувати дистанційне навчання і у якому вигляді».

Як відомо, карантинні заходи у навчальних закладах столиці тривають з 16 січня.

Освіта.ua
26.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
Головне - "ДУЖЕ ВЧАСНО" повідомили. Лише о 18-30 з’явилось офіційне повідомлення на Департаменті освіти. А в школах - ні телефонограм, ні оголошень...
Палій
Для Алла: У вас є інтернет. Це прогресивно. Користуйтесь. Слава Україні та інноваціям в освіті.
Алла
А-ха-ха... Якщо Ви не в курсі - для того, щоб щось прочитати в Інтернеті, це "щось" треба туди викласти (написати). А якщо ще й Ви не полінуєтесь прочитати моє перше повідомлення ще раз, то побачите, що я-таки змогла прочитати ОФІЦІЙНУ інформацію на сайті Департаменту освіти (каюсь, написала "на Департаменті освіти", але тут, здається, і так зрозуміло, що мова йде саме про сайт, а не про двері Департаменту). А новину на сайт Департаменту виклали аж о 18-30!!! (до 16-00 новини ТОЧНО НЕ БУЛО (моніторила цілий день), а з 17-30 до 18-30 сайт взагалі не працював). А якщо говорити про повідомлення типу "Киевские власти решили продлить карантин в столичных школах. Пока окончательный срок продления не озвучен" на сайтах типу газети "Зеркало недели" - так це не є офіційною інформацією. Повинне бути посилання на конкретну людину (людей), які прийняли рішення!!!
Алла
А то на різних сайтах всякого можна начитатись (далеко ходити не потрібно: 9 січня на сайті КМДА (не якоїсь газетки, а КМДА!!!) виклали інформацію про продовження зимових канікул, а на сайті Департаменту освіти спростовували інформацію. То чому я повинна вірити газеткам і їм подібним? І не треба тут показувати "який я розумний, а інші тупі". P.S. Думати - це прогресивно. Героям слава!
Коментувати