Здійсніть енергоаудит будівлі своєї школи

Асоціація «Енергоефективні міста України» (АЕМУ) запускає новий проект «Школа Енергії»

Здійсніть енергоаудит будівлі своєї школи

В рамках проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що реалізується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини, Асоціація «Енергоефективні міста України» (АЕМУ) запускає новий проект під назвою «Школа Енергії».

Проект стартує в січні та триватиме до жовтня 2016 року. Загалом у проекті братимуть участь 20 українських шкіл. Спершу для вчителів з відібраних шкіл українські та німецькі фахівці проведуть спеціальний тренінг з питань енергетичної освіти, а також основ енергоаудиту.

Кожна школа отримає комплект освітніх матеріалів та скриньку з необхідними технічними інструментами. Після тренінгу вчителі започаткують у своїх школах курс «енергетичного лікнепу» для учнів, а відтак учні разом з вчителями виконають простий енергоаудит будівлі своєї школи.

За підсумками аудиту буде розроблено та впроваджено програму дешевих заходів, спрямованих на зменшення споживання енергії шкільною будівлею.

У проекті може взяти участь будь-яка школа України, що є членом Асоціації «Енергоефективні міста України». Відбір шкіл для участі у проекті проведе незалежне журі.

Зазначений проект освітній і не передбачає закупівлі технічних засобів для підвищення енергоощадності й енергоефективності в будівлях.

Прийом заявок на участь у проекті триватиме до 31 січня 2016 року.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
20.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів