В Україні працює понад 446 тисяч учителів

На початок 2015/16 навчального року у школах працювало 446 304 учителя, які навчали 3 783 150 учнів

В Україні працює понад 446 тисяч учителів

На початок 2015/16 навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах працювало 446 304 учителя, які навчали 3 783 150 учнів. Відповідні дані оприлюднено Інститутом освітньої аналітики МОН.

Також, за даними інституту, у 2015/16 навчальному році в Україні функціонує 17 337 шкіл.

За останні два роки у містах були закриті 38 шкіл, а відкрито 4 нові. Сільських шкіл було закрито 231, відповідно відкрито - 11.

Згідно зі статистикою, на одну українську школу цього навчального року припадає понад 218 учнів.

За два останніх навчальних роки кількість першокласників збільшилася на 22 882 учні. У дев‘ятих класах у цілому відбулося зменшення кількості учнів на 9 775.

У 2014 році витрати на одного учня на навчальний рік залежно від регіону становили від 8,5 до 15,5 тис. грн.

Освіта.ua
15.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Жителі Села Шульгівка
Тепер працюватиме значно менше. Задуми "реформаторів" сільської школи. 200 учнів в базовій школі. Із середніх шкіл в районі зробити неповні середні і одну дві середні (базові). Скоротити вчителів, чим зекономити бютжет. Звозити, якщо буде чим, учнів 10-11 класів за 15-20 км щодня в базову школу. А не буде чим, надавати за рахунок батьків гуртожиток. Ось він - рівний доступ до якісної освіти жителів села і міста. І це не вимисел. Качайте реальні документи від облдержадміністрації. Посилання на документи. Качайте архів. https://www.dropbox.com/s/9zm4ljf9bkwm6ar/oporna_sh.zip?dl=0
можливо
Zinger, сказано ж - я ЗГОЛОШУЮСЬ до ВР, а не те, що Ви видав:"а не будете ходити - буде ще гірше!"
Сергей Лимонов
Как - то все скромно и покорно реагируют на фактическую отмену льготы по выслуге лет (заслуженную и целесообразную).Завели мантру: "пидручники-пидручники"! - о своём будущем подумайте и начните защищать свои права в конце концов.
Вася
Про підручники для 4 і 7-х класів уже ніхто й не говорить
Віталій
Для Вася: А навіщо, у нас же важливіша проблема - майже півмільйона вчителів-дармоїдів, ось це для мону зараз болюче. А підручники я вже не чекаю, навіщо вони коли навчальний рік скоро закінчиться
Коментувати
Oksanka
Хто вже отримав пiдручники 4,7 кл.?
Коля
Цікаве Ваше ставлення до вчителів. А Ви підіть , спрбуйте вчити 7 клас , коли бігаєш параграф 1 , потім 21 по 10- 12 сторінок про Францію, Німеччину за 1 урок. Цікаво чи вивчають за бугром так нашу історію.
Peters
Так..., просто залишу, може кому цікаво..https://www.facebook.com/yuriy.romanenko/posts/1039521969402867?pnref=story
Коля
Невже Путін винен, що немає підручників. За таке Квіта Яйцянюка і все кодло у відставку.
Коля
для голоснарода. В чому на Вашу думку архаїчність української освіти. В тому, що після нашої школи учні вступають у вузи. в тому, що немає підручників для 4 і 7 класів. В тому, що ті підручники,що є написані так , щоб діти тупіли. Хто хоче і може мислити , той буде.
Голосzнароду
Для Коля: А після вузів куди вони йдуть працювати? Де можуть рухати науково-технічний прогресс? Якщо знання і вміння настільки якісні, що молодий фахівець не знає, як творчо їх застосувати на практиці, а тим паче малолітня дитина не знає, куди ж приткнути їй ті здобуті в школі знання. І в ту по го вчителя всі діти будуть ту пі, не залежно від того, які підручники він використовує. Древні говорили, що нема настільки поганої книги, щоб нічого не навчила.
Zinger
Для Коля. Мене дивує той накал страстей, який створили педагоги з проблеми підручників. Мій вчитель історії середніх віків(бувший професор гімназії) взагалі не дивися у підручник, що був на той час. Він казав, це вивчите собі вдома і починав захоплюючу розповідь на основі грецьких легенд або інших від яких перехоплювало дух. На його уроках ніхто не бешкетував, його зустрічали радісно і з захопленням. На все життя він привив мені любов до історії за що я йому дуже вдячний. От вам і підручники. Поганому танцюристу завжди заважають ноги!
Віталій
Вчитель повинен навчати учнів по програмі, а не казки розповідати. Це вам кожне "мон" скаже
Коментувати
Zinger
Для Голосзнароду. А я би не був таким песимістом, подивіться, що з нами тільки не робили на протязі століть, а ми як були так і є. Якби не ця клята війна усе було б по іншому. Саме тому Путін і запустив її маховик, щоб посіяти у наших головах ненависть до всього українського, зневіру у наших здібностях, синдром меншовартості. Так, нам дуже сутужно, але ж ми не без рук і виживали ще не в таких умовах. Ми довірливі, недосвідчені, десь брехливі і злодійкуваті, але ми живучі і ніяким олігархам нас не подолати. Треба лише зрозуміти - поспішність доречна при лапанні блох, усе решта треба робити з розумом і поступово. Подивіться, скільки фейкових банків позакривала Гонтарєва, але спочатку вони мусіли її обдурити. Так і вчимося, віримо і надіємося, але обов’язково усе подолаємо. Давайте більше пропонувати розумних рішень, хто ж як не вчителі мають тут бути першиими?
я-предлагаю умные решения,
Для Zinger: а ОН (или Вы и есть этот "он")с моих решений живёт. Счас...
Местный
И когда же эта наивность будет выбита с голов украинцев? Путин виноват, что учителей (и всю страну) за черту бедности загнали? Хватит во всём винить всех, а не своих казнокрадов!!! Сколько ещё надо верить, ждать и надеется???
Zinger
Для Местний: Я, як і Ви, дуже не люблю казнокрадів, але чому їх так непомірно багато? Кожного дня оголошення, кого викрили на хабарі і далі не бояться. Може щось у наших головах негаразд? Скільки треба посадити чиновників, аби перестали красти та вимагати хабарі? Ну не вірмо, не чекаймо, не надіймося- а що далі? Казнокради і хабарники зникнуть? Подивіться який здіймається хай у пресі, як тільки перекривають якусь корупційну схему, і це в умовах нав’язаної нам війни! А Путін справді винуватий, хто як не він привів до влади Януковича і його свору казнокрадів? Хто вивіз з України цілий річний бюджет, а тепер ми хочемо відразу розбагатіти? Може нам з вами дарували золоті батони? Як ми усе швидко забуваємо. Давайте не сидіти дома і гундіти"як усе погано", а йти на вибори і голосувати за достойних людей. Їх в Україні чимало, Ви наприклад перший. Чому б Вам не балотуватися до ВР і показати, як можна грамотно управляти державою? Зголосіться, я перший за Вас проголосую!
Коментувати
Голосzнароду
Українське суспільство вже підходить до усвідомлення того, що освіта, яку надають в українських школах, має архаїчні властивості. Тобто передаються не лише архаїчні знання від старшого покоління до молодшого, але і здебільшого не формується готовність у дітей займатися продуктивною пошуково-дослідницькою чи творчою діяльністю. Що шкода, адже все суспільство заразом не зможе повернутися в 19 століття і перезапустити науково-технічну революцію, проте воно може відразу скотитися в середні віки, адже науковий потенціал серед молоді відразу виїде заграницю. Мова не про обглодані кістки, які регулярно видають педагогам у вигляді зарплатні, щоб ті служили "ципними псами", ну і з голоду не подохли, а про можливість виживання цілої нації, адже, якщо найрозумніші її представники розсіються по світові, то не таким розумним - лише шлях в рабство.
1
Для Голосzнароду: НТР непрерывно длится с конца 19-го века во всех более-менее цивилизованных странах. Даже, как это не парадоксально звучит, в Украине. О каком перезапуске ты говоришь?
Коментувати
Zinger
Отже виходить, що на одного вчителя в середньому по Україні припадає 9 учнів. Збільшіть навантаження у два рази( до 18) і в межах існуючого фонду заробітної плати можна підняти посадові оклади вчителів у два рази. Хто з міських вчителів має такі класи?-насправді по 30 - 35 учнів. От і виходить, що в одних школах вчителі перевантажені, а в інших навпаки. Звичайно, при цьому потрібно істотно скоротити чисельність вчителів. Як на мене, то я би це зробив негайно, а щоби не постраждали сільські школи витрати на доплату вчителям за малочисельні класи передати на місцевий рівень, тобто громади. Хочете мати одного вчителя на 9 учнів - доплачуйте з коштів громади. Зараз мене колеги звинуватять мало в не геноциді, але спробуймо бути об’єктивними. Закони економіки невблаганні, якими гуманними принципами не прикривайся. Бюджет країни - це наші податки і вони повинні витрачатися раціонально і справедливо, кого б це не стосувалося.
1
Для Zinger: Все верно, но есть парочка "но". 1.Первого уволить нужно тебя за идиотизм. 2.Проблема не в 450 тысячах учителей с зп в 2000грн, а в 10 олигархах которые выпивают все соки страны. Пользуясь случаем передаю пламенный привет майдану, революционерам и лично одному очень хорошему кондитеру-олигарху. Был такой шепелявый поц из партии овощей и он как-то выдал фразу "Развели как котят". Так вот, вас не то что развели как котят, вас кони выебали в 2004 и повторно в 2014. И еще выебут когда придет время скидывать одного олигарха и сажать другого. Перемога. Слава Украине.
Zinger
Для 1. Время покажет, кто из нас идиот. А считать деньги в рыночной экономике все же следует научится. В 17 году Ленин убрал всех олигархов и что из этого вышло? Вас дальше тянет в то "светлое будущеее? Может все таки полюбим математику и тогда всем будет хорошо?
ну и ну
а ведь правда тянет в светлое прошлое! и бесит, когда какой-то юнец с пеной у рта доказывает, что МНЕ там было плохо! и он лучше меня об этом знает! Во всяком случае при составлении учебников в первую очередь учитывали мнение возрастных психологов. А сейчас учебник для 5 кл. вообще не предназначен для детей! ВООБЩЕ!
Коментувати
Игорь Соломонов
Не правильная цифра!!! Сколько учительских "ставок" в Украине? Так будет правильно!
kvp
Згідно приведеної вище інформації, якщо враховувати кількість ставок, то всі вчителі України одержують приблизно 1 мільярд гривень за рік. Це далеко відстає від прибутків олігархів.
Peters
446000*100$*12(місяців)*25(курс)=13 380 000 000) Ну. да мільярд, майже)
Вика
А чиновники украли 23 млрд доларів!
Коментувати
Местный
К сентябрю этого года количество "подкорректируют" и будет на много ниже цифра, зато безработных станет больше. Ура! Перемога! Эвропа!
Янукович
Для Местный: Вы заслужили это.
Коментувати
УПА
Зате трутнів (всякі там аналітики, контролюючі, каральні органи...) у системі освіти приблизно в два рази більше.
1
Для УПА: Что же это, майдан ничего не поменял? Не перемога? Впрочем, курс таки изменил.
Коментувати
Учитель
Хотілося б дізнатися, скільки "працюють" в методцентрах, відділах освіти різних рівнів, інститутах перепідготовки. Цікаво знати, скільки чоловік займаються незрозуміло чим, лише вставляють палки в колеса вчителю
Дмитро
А ще повідомте скільки чиновників МОН, та інших, які працюють в освіті, але не вчителів.
Позитив
Вже позитивно те, що пишуть «В Україні ПРАЦЮЄ 446 тисяч вчителів»…До речі, а ще хтось ПРАЦЮЄ?
1
1991. В Украине живет 52 миллиона человек. 2016. В Украине работает 446 тысяч учителей. Улавливаете?
Scheletro
Для 1: чуть больше 40-ка, а не 52.
1
Для Scheletro: В 91-м было 52.1. Вот же проклятый гнилой совок до чего Украину довел.
Натэл
В этом году из Украины выехало более 1 миллиона украинцев.
Коментувати