Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вaсиль
Господи, коли в нас в країні зникнуть дурні, які думають, що мають свою "розмну " думку. Ви пропрацюйте 1 місяць в школі і будете мати право щось комусь рекомендувати. Ви закликаєте не слухати вказівок, зверху які надходять у вигляду наказу, постанови, закону.... Вдумайтесь , до чого ви закликаєте. До анархії. Хочете допомогти міняйте систему, але зробіть щоть путне а не звинувачуйте вчителів. Не маєте права!
вчитель
Після короткого замикання в класі згоріло шість ламп на загальну суму 250 гривень та проектор, ремонт якого обійшовся в 800 гривень. Питання - хто оплатить ремонт і придбання нових ламп? Питання до автора статті. Якраз буде привід розібратися, де брати гроші на такі дрібниці
Учитель
Для вчитель: Ви мрієте, що Міністерство? А от і неправильна відповідь. Правильно- школа- вчитель
Коментувати
ppp
Ви серйозно пишете що з студентів не збирають гроші на ремонти і ... ? Свята простота! Мабуть Ваші діти або діти Ваших родичів навчаються не в Україні.
студент
Для ppp: )))))),зі студентів? Можна ще щось зібрати??? Ні,може десь і збирають, да тільки не в нас)))))))
Коментувати
Павлович
А чому ні слова про "звірині" конкурси? Чому так скромно промовчав автор статті?
Родион
Для Павлович: Ц-сссс... Це ж вотчина пана Хобзея.
можливо
Для Павлович: Для вчитель: а не приймайте в них участі.Самі приймаєте,самі гудите.Як ми прагли,то першими були.Як побачили,що то хлопці гроші масово стали заробляти - просто НЕ приймаємо участі і все. І ніхто нас не зжер...
арго
Для можливо: везе вам! а нас вже понадкушували
Коментувати
Учитель
4. Саме більше мене бісить зошити з друкованою основою. Вимагають методисти, ОІПОПП, ... , а вчителі мусять впихувати учням, позичаючи у сірка очі. Це жах. Я вже роками не користуюсь зошитами з друкованою основою. 1. шкода батьківських грошей.2. шкода дітей, там дуже багато треба писати. 3. шкода своїх очей.4. не бачу ніякої від цих зошитів користі. Але потерпаю, що при першій же перевірці получу по шапці , що не користуюсь. Забороніть, відмініть. Ми вчилися без цих зошитів, і нічоо- розумними стали. Ще одна причина- у дітей і так важки портфелі, ще ці груболезні зошити . Не вчителі винні у поборах, а ті хто примушує їх це робити. Дайте гроші, створіть умови, не вимагайте дурниць і ніхто нічого не буде брати-вимагати у батьків.
а учитель что,
Для Учитель: бессловесный исполнитель,дабы для того,чтобыНЕбрать-требовать у родителей ему нужен ЗАПРЕТ???Тот,кто требует бестолковость,ведьТОЖЕ самый обычный человек,хоть и чиновник.А если так,то почему какой-то другой ЧЕЛОВЕК должен издатьЗАПРЕТ,чтобы человек,отвечающий за себя,НЕ занимался вымогательством???
Учитель
Прочитайте уважно те що я написала. Я, особисто, не примушую дітей купляти зошити, мені , як вчителю, вони не потрібні. Але, я знаю, що прийде перевірка і я отримую виволочку. Нам сказали, що у мене щодня мають бути при мене: програми, Держстандарт, критерії оцінювання, зразки друкованих зошитів,.... Доки не буде заборони категоричної зверху цей бізнес освітянської верхушки буде процвітати буним цвітом
а учитель что,
Для Учитель: до тех пор, пока и Вы будете ждать сверху запрета, до тех пор всё и будет продолжаться.Как-то в перве годы работы в сельськой школе приехала к нам барышня из КРУ.В журнале у меня не записано было пару уроков. Вызвали "на ковёр" и человек ПОВЫСИЛА на меня голос. Просто начала разговор на повышеных тонах,словно перед ней незнамо кто,а не взрослый человек.В ответ:"Вы НЕ имеете права на меня КРИЧАТЬ.ЧТо-то не сделано? Ну так удержите с зарплаты,если так требуется, но орать на меня НЕ смеете". И знаете что я Вам скажу.Мало того, что она извинения поросила.Так ещё и зороваться стала в райцентре метров за 10 до того,как поравняемся. А девочки-коллеги жаловались всегда,что райцентровкие НЕ здороватся. ПОКА САМИ НЕ перестанете внутренне бояться, ничего не изменится.Но... на рожон лезть всё же не следует.Аккуратно,логично и так,чтобы без крика кто громче.А так-всё получится.
Коментувати
Учитель
Боже, які мудрі люди працюють у нас в Міністерстві! Браво! Вже гроші порахували. Щоб не було зборів оцих майже 4 міліардів пропоную: 1. Усі ремонтні роботи в школах проводити ТІЛЬКИ за гроші з держбюждета. Не залучати ні копійки батьківських грошей. Привести будматеріали, дати техперсоналу знаряддя праці, а вчителів ні ногою до ремонту не допускати. Батькам заборонити вхід до школи на час ремонту. А то виходить гроші дали, а батьки разом з класними керівниками самі пхають свої гроші, видерають у технічок щітки і роблять ремонти. 2. ЗА РАХУНОК ДЕРЖБЮДЖЕТУ закупити нормальні меблі. Можна подумати, що держава дала, а батьки самостійно з класним керівником і деректором інше купили. 3. Екскурсії. Саме краще нічого не збирати і нікуди не їхати, але приходить тетя-комісія і починає " клювати" класного керівника " Чому нікуди не їхали? Чому нікуди не ходили?Чому з батьками роботу не провели?... " Так само з концертами, виставами, виставками. Заюороніть, не питайте і не будуть вчителі вимагати.
Родион
Для Учитель: Тьотя своє отримала - от і клює. Директор на лінійці урочисто оголошує, що в понеділок в школу приїде цирк. Вистава буде на третьому і четвертому уроках. Для тих хто не хоче дивитись виставу будуть уроки. Ось в такий цирк перетворюють навчальний процес тьоті з управління освіти.
Людмила
Для Учитель: Підтримую. Думаю, що підтримають всі вчителі. хіба вчитель хоче збирати гроші на ремонт кабінету? Потім думати, як привезти з магазину фарбу, шукати майстра. Мити підлогу. Як цього не зробити, то діти прийдуть в задрипаний клас. Ну, хай дають такий наказ "верхи": кабінети мають бути обшарпані, підлога немальована, парти нелаковані і без гайок (бо їх теж треба купити на базарі). А крісла старенькі приносять батьки учнів з сараїв, бо шкільні старенькі вже розвалилися. Видайте наказ: сидіть на килимках, які приносьте зі собою.
арго
Для Людмила: а я й не збираю на ремонт. дякувати Богу, батьки при розумі, розуміють що до чого. незадоволені, але ремонт роблять. а в серпні все районовське кодло і "иже с ними" сунуть перевіряти готовність школи та класів до навчального року. і спробуй той клятий ремонт не зробити. таке враження, що вони всім забезпечили, а ми, кляті, його розфиськали.
Коментувати
Хто відповість?
Завдяки коштам батьків школи до сих пір не розвалилися і у класах можна навчатись: у вікна не дме, за партами зручно працювати, а у їдальні безпечно годувати школярів. Це все завдяки батькам учнів. А де державні кошти на ремонти шкіл, особливо дахів та їдалень? А де обіцяні різними урядами нові вікна та меблі, нові лабораторії, нові підручники? Куди і на що пішли мільярди державних коштів, які на це і були закладені у бюджети попередніх років? Де «інтерактивні електронні програми», на які неодноразово виділялися сотні мільйонів доларів? Де результати комп’ютеризації освіти? У багатьох школах «комп’ютеризація» відбувалась і відбувається за рахунок коштів батьків учнів, а різні РОНО-МОНУ тільки кожний рік інформацію збирають про наявність комп’ютерів. А концерти «заробітчан» по школах можна було б дуже легко заборонити, але чомусь ніхто не забороняє…
Юлия Береговая
Для Хто відповість?: из бюджета выделяют деньги для школ и на окна и на мебель и на технику. Как я была удивлена, когда на сайте районного отдела образования нашла информацию об финансировании нашей школы, где суммы были внушительные: на реорганизацию теплицы под новую котельную выделили более 1 мил. грн, на ремонт крыши ещё сто тысяч грн, а на технику, окна и мебель более 130 000 грн и при всём этом наша директор говорила, что школа не финансируется из бюджета! После того как я начала публиковать на сайтах отзывов официальную информацию с цифрами о финансировании нашей школы + обратилась к советнику нашего губернатора, в школе начались происходить чудеса, и не только за счёт родительских денег. Вставили новые окна на самом видном месте, произвели ремонт отмостки и крыльца, заасфальтировали часть территории вокруг школы. Вот думаю, может ещё организовать "пендюль" директору и направить комиссию Государственной инспекции учебных учреждений, глядишь и теплицу аварийную реорганизуют.
Коментувати
ес
Если учитель не умеет "выбивать" гроши с родителей, то админ не дает клас.руководство. Быть жестоким, выбивалой грошей и ты в почете, типа "крутой"-свой человек в системе. Р.S. С таких школ и выходят без знаний, грубые людишки
Юлия Береговая
Для ес: правильно Вы написали "свой человек в системе" - только как эту систему поломать? вот бьюсь уже 3 год с нашей директрисой, можно сказать, сама, т.к. родители просто боятся элементарно возразить, если что-то не устраивает в плане фондов или учебного процесса!, а так быть не должно - во всём должна быть золотая середина! и директор с учителями для детей и на благо детей, а не наоборот!
Коментувати