В київських школах з 16 січня оголошено карантин

Карантин у столиці буде введений з суботи, 16 січня, і триватиме до покращення епідеміологічної ситуації

В київських школах з 16 січня оголошено карантин

Столична влада ухвалила рішення про тимчасове припинення навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міста з суботи, 16 січня 2016 року. Про це йдеться у повідомленні Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

У міській адміністрації зазначають, що таке рішення ухвалено не чекаючи на перевищення епідпорогу захворюваності на грип та ГРВІ.

«Ми не будемо очікувати, поки буде перевищений епідеміологічний поріг, і ухвалили рішення ввести з суботи карантин для недопущення розповсюдження сезонних захворювань. Це превентивний захід, адже ми бачимо негативну динаміку щодо кількості хворих. Враховуючи специфічність вірусу і важкі ускладнення від грипу, ми маємо упередити розповсюдження захворювань серед мешканців столиці на грип та ГРВІ», – наголосив Віталій Кличко.

Профілактичний карантин у столиці буде введений з суботи, 16 січня, і триватиме до покращення епідеміологічної ситуації в місті.

Так, за інформацією головного управління Держсанепідслужби у м. Києві, спостерігається зростання показників захворюваності на грип та ГРВІ, а також збільшення кількості захворілих дітей віком від 10 до 14 років.

Освіта.ua
14.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергей Лимонов
а зарплату вчителям платити будуть за карантин?- дулю вам з маком ! це не "вороффка " Юля що оплатила повністю 3 тижні карантину у 2009!
ooo
Для Сергей Лимонов: Зарплатня ніби буде, але до школи вчителям ходити, а пропущений матеріал-ущільнювати. Ну, у нас, в усякому разі, так говорять...
Коментувати
Цікаво
а зарплату вчителям платити будуть за карантин?
Галина
Для Цікаво: а вам аби зарплату платили,краще про дітей подумайте!
Ага
Вам добре, вам зарплата не потрібна. А вчителі, не вміють жити без зарплати. Ще не навчились. А про дітей вже подумало міністерство. Вважають, що діти самі будуть сидіти вдома при сонячній погоді і самостійно вчитися на якихось сайтах.
Натэл
А Галина святым духом питается. И за квартиру не платит. Хорошо ей.
Коментувати