Osvita.ua Середня освіта У МОН кажуть, що не чіпатимуть галузь "Мистецтво"
У МОН кажуть, що не чіпатимуть галузь "Мистецтво"

Міністерство освіти інформує, що не планує вилучати зі змісту початкової освіти галузь "Мистецтво"

У МОН кажуть, що не чіпатимуть галузь "Мистецтво"

Міністерство освіти і науки інформує, що не планує вилучати зі змісту початкової освіти галузь "Мистецтво". Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОН в зв’язку зі стурбованістю професійної спільноти з приводу її можливого вилучення зі змісту початкової освіти.

Зокрема, у відомстві запевняють, що проект Концепції початкової освіти знаходиться лише на стадії розроблення і буде доопрацьовуватиметься після широкого громадського обговорення.

"Сьогодні на стадії розроблення перебуває проект Концепції початкової освіти. Остаточний варіант проекту документа буде оприлюднений на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України для широкого громадського обговорення, після чого проект доопрацьовуватиметься з урахуванням зауважень і пропозицій батьків, вчителів, науковців", - повідомили в МОН.

Як відомо, 17 грудня в Міністерстві освіти і науки відбувся круглий стіл "Концепція розвитку початкової освіти у контексті реформування загальної середньої освіти", в ході якого завідувач відділу початкової освіти НАПН Анжеліка Цимбалару презентувала проект Концепції початкової освіти.

За її словами, цей документ є результатом спільної роботи Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук та Міністерства освіти і науки.

"Цей системний документ окреслює основні проблеми початкової освіти, а також конкретні шляхи їх вирішення через визначення цілей, конкретних задач та завдань, кожне з яких орієнтоване на очікуваний результат", - підсумувала Цимбалару.

Разом з тим, 22 грудня на Офіційному інтернет-представництві глави держави була зареєстрована електронна петиція, автори якої стверджують, що за проектом Концепції початкової освіти є намір ліквідувати освітню галузь "Мистецтво" під виглядом інтеграції з усіма іншими предметами, внаслідок чого професія вчителя музичного чи образотворчого мистецтва може зникнути найближчим часом.

Проект документа наразі активно обговорюється освітянською спільнотою.

ОЗНАЙОМИТИСЬ С ПРОЕКТОМ КОНЦЕПЦІЇ

Освіта.ua
13.01.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маргарита
Цікаво, чи працювала пані Цимбалару коли - небудь у школі? Чи є в неї свої діти? Такий законопроект могла представити тільки та людина, яка і на ближній відстані дітей не бачила і не чула. А виведення предмету " Мистецтво" яскраво говорить про те, що автори законопроекту не мають ніякого відношення до мистецтва взагалі і не розуміють, що навчання мистецтвом- головне у вихованні патріота, гідної людини, людини, яка мая розвинуті почуття. Виключити в початковій школі музичне та образотворче мистецтво- це зробити таку помилку, яку держава відчує пізніше, але втратить ціле покоління. Поки не пізно, не робіть цього. Головне завдання пані Цимбалару- економія. Не на тому економите, пані!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!