Україна розпочинає перепідготовку вчителів англійської

Протягом 2016 року перекваліфікацію та підготовку пройдуть майже 4000 вчителів англійської мови

Україна розпочинає перепідготовку вчителів англійської

В Україні стартував проект «Вчителі англійської мови – агенти змін», в рамках якого протягом 2016 року перекваліфікацію та спеціальну підготовку пройдуть майже 4000 вчителів англійської мови у семи областях та місті Києві. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Проект «Вчителі англійської мови – агенти змін» є пілотним проектом в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов Україна speaking, що реалізується ініціативою GoGlobal спільно із Британською Радою в Україні та МОН.

«Навчання вчителів відбуватиметься за каскадним принципом. У семи областях та місті Києві на конкурсній основі ми відберемо 170 вчителів, які пройдуть підготовку за європейськими стандартами та стануть тренерами-наставниками для колег. Далі кожен із підготованих нами тренерів проведе навчання для щонайменше 20-ти вчителів англійської мови у своєму місті, районі, селі», – розповів заступник міністра освіти Павло Хобзей.

Під час реалізації проекту Британська Рада в Україні забезпечить кваліфікованих тренерів у кожній області України, що беруть участь у пілотному проекті. У свою чергу, Міністерство освіти і науки та ініціатива Go Global нададуть координаційну та організаційну підтримку проекту.

Перші тренінги для відібраних на конкурсній основі вчителів відбудуться вже у лютому 2016 року в семи областях України - Волинській, Львівській, Вінницькій, Чернівецькій, Дніпропетровській, Херсонській, Черкаській та місті Києві.

Нагадаємо, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Громадська ініціатива Go Global, що була підтримана Національною радою реформ, є координатором та промоутером ідеї підвищення рівня знання іноземних мов серед населення України.

Освіта.ua
16.12.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Loza
Все для року англійської мови http://starylev.com.ua/news/2016-rik-stane-rokom-angliyskoyi-movy-v-ukrayini. Аби ж це дало свої результати, а не створило ще більше проблем.
Maryana Ivanylyuk
А як відбувається чи відбувався запис на навчання? Й чи можна ще записатися?
Михаил Каленик
А коли оголосять рік української мови в Україні? Невже знання англійської важливіше, ніж знання рідної мови?
Каріна
Цікаво ,а як це стосується вчителів німецької мови?
Таке ми вже бачили
Не так давно вже проводили «навчання» вчителів – і відрапортували про 100% «оволодіння вчителями ІКТ». Навіть якусь там «сертифікацію» проводили. Всі школи дружно відрапортували про «виконання і оволодіння» …і забули. А вчителі та «ІКТ» як існували один без одного, так і продовжують існувати… І держава «не втручається» у їх відносини. Хто як може, так і «ІКТ-ує». Може то й добре…
Perlyna Net
Для Таке ми вже бачили: Ні,цього разу все буде дуже серйозно)))
МОНУ-МОНУ
Ми вже бачили, як «серйозно» оголосили, а потім «серйозно» відмінили обов’язкове ЗНО з іноземної, то ж можна сподіватися на подальші «серйозні» дії. Запасаємось попкорном.
Коментувати